Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benım gozun aydın saglıkla kucagına aldıgın gunlerıde gör inşallah

Evet canım sormuştum sana perşembe akşam evden aldılar cuma gider dediler kargo takipten baktım teslim edilmişti ctesi günü iniallah gelir bir an önce
İnşallah canım çok sağol doktoruna da gönderdiler mi sonucu doktorun yorumladı mı

Oldu canım hem ben hem arkadaşım. Aslında baştan bilgi vermeleri lazım mesela arkadaşıma söylemişler yeterli dna ya rastlanmazsa bir daha alırız diye. Korkma yani sonra bi daha tahlil verdim çok şükür yolunda herşey

Ne cok erkek bebis duyuyorz demekki bulantiyla kiz olmasinin baglantisi yokmus hurafe diyelim
Valla hiçbirinin alakası yok bencede ben annemden duydum ne dediyse doğru çıktı. Yok tatlı yiyince erkekmiş ekşi kızmış falan hepsi yalan yada kişiden kişiye değişiyor. Çünkü kız belirtilerinin hepsi erkek çıkmış onda da. Duyduklarımda öyle bana da öyle tahminde bulundu doktor.

Canım bölge sorumlusu benimle iletişime geçti önce, raporu da yolladı bana. Doktora da yolladığını söyledi, benim doktorum farklı bir şehirde olduğu için çok fazla iletişime geçemiyorum maalesef, BİTLİS'te de devlet hastanesine gidiyorum. Kan tahlili vermeden önce de bölge sorumlusuyla uzun uzun konuşmuştum süreçle ilgili, kan makineye girdiği andan itibaren 5 günde sonuç veriyor demişti öyle de oldu gerçekten. Haftasonu çalışmazlar diye düşünerek 2 gün daha geç hesaplıyordum ama çalışıyorlarmış meğer, senin de cuma girdiyse cihaza sana yarın ya da öteki gün rapor gönderirler

Bölge sorumlusu gerekli bilgileri verdi bana, bilmem gereken her şeyi açıkladı sağolsun. Yarın da kendi doktorumla iletişime geçeceğim ama şu an sorularıma cevap bulduğum için sorun etmedim

Yaaa evet demediler keşke deselerdi hem on gün boyunca heyecan içinde bekledim şimdi tekrar diyince süreçte uzamış oldu suan bir hafta en az bekleyeceğim yine ama olsun hayırlısı olsun sağlıklı sonuçlar alalım da bekleyelim

Ya hadi inşallah bende haftasonumu saymıyordum öğrendiğim çok iyi oldu teşekkür ediyorum canım İnşallah beklemedeyim bakalım

Aynen canim ben erkek hissediyorum basindan beri ruyada da hep erkek gordum hamile kalmadan once de hamile kaldigimda da

Ben parol alıp başımı sıkıyorum tülbentle, hiç inanmazdım hakikaten işe yarıyormuş

Kızlar sağlık ocağına gittiniz mi? Dün ben sağlık ocağına gittim kaydımı yaptı. 2 aya bir oraya da kontrolüm olacakmış, tetanoz aşısı falan yapılacakmış 2 doz.. sizlerde de mi böyle
Ya ben o igrenc asiyi olmak istemiyombir defa oldum elim kesilmisti 5 yil once kolumu bir hafta kullanamadim

Canim saglik ocagina yaptir istersen yedigimiz etten de gecebilir sadece kediden degil ben onceden gecirmisim risk yok dedi

Canım valla gördüğüm gibi sonucu ilk kendilerine açıklattım durumu sonra doktora mesaj attım ardından sizlere sorayım bi dedim neyse ki bilen arkadaşlarımız böyle şeylerle karşılaşınca rahatladım çok şükür inşallah güzel çıkar sonuçlarımız canımm

Sendeki gibi bir rapor vermediler bana. Seninkinin tekrarlanma nedeni ortada en azından. Beni doktorum aradı ve tekrar kan vermem için gitmemi istedi, gidince sebebini onlara sorarsın dedi. Benim o süreçte telaş yapma sebebim de o oldu zaten. Bu tarz bir rapor elime geçmiş olsaydı zaten internetten epey araştırdım çok fazla telaş yapmazdım. Amin, inşallah hepimiz güzel sonuçlar alalım, sağlıcakla kavuşalım bebeklerimize.

Yani doktorda strese sokmuş resmen sanki bir şey varmış gibi hiç öyle söylenir mi Sağlıcakla gelsin kuzular sağlıklı güzel haberler alalım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…