Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Memnun oldum meslektaşım oturmak bana hiç iyi gelmiyor ya uzun süre oturmak. Hala ağrım geçmedi kuyruk sokumunda dokununca hala ağrıyor ilk gebeliğimde böyle değildi benim bunda niye bu kadar oldu anlamadım ben. Oturma simidi sipariş ettim inşallah iyi gelir. Cuma doktora gidince de anlatacağım bu durumu ya. Seminerler cidden mahvetti . Ben de yulaf falan götürürüm düzen otursun iyice

Evet canım yanına atıştırmalıklar muhakkak al hem senin için hem bebeğin için iyi olur inşallah

Yaş 35 in üstüye yüksek çıkıyor diye biliyorum,içini ferah tut ultrason normal sonuçta,nipt mi yaptır dedi doktorun

Teşekkür ederim cnm,ya ben ihtiyac duydukca iciyorum günde 6 fincan kadar oluyor ,yarin bulabilirsem ayva ile kombinasyon yapayim ,zencefil sayisini azaltayim ,sagolasin, ben yurtdisindayim burda o tarz manavlar yok ama zor olsada normal marketlerde bulabilirim sanirim

Sağol canım evden çocukla nasıl çıktığımızı bilmiyoruz alışmışız tatile sanırım ondan kendimize gelemedik iki gündür
Aynen ben de çocukla çıkıyorum ama bu konuda çok istikrarlıyım normalde de hep kahvaltımı yapmadan çıkmazdım alışkanlık haline getiridm şimdi de aynı devam sizin de düzene oturur yakında canım

Maşallah diyeyim canım inşallah bakalım

Kızlar 12. hafta muayeneden sonra doktorunuz bir sonraki randevuyu kaçıncı hafta verdi? Benim 16. hafta dedi biraz uzun gibi geldi bana
Ben 12 de gittim ama test sonuçları için tekrar gidicem sonra biz de bir ay sonra anca görüşürüz

Ya benim öyle kokulardan tiksinmem yok ama arada bişey yerken böyle sanki tiksiniyorum ama yemeye devam edebiliyoruuum. Yani çok lezzetli bişey yiyorum ama zevk alamıyorum öyle diyim

Benim geöti gibi ya çikolata tatlı yiyebiliyorum çok böyle canım çikolata istemiyor eskisi gibi ama tiksinmiyorum da, tatlı falan hiç tiksinmeden yiyorum artık haftasonu tiramisu yaptım o kadar canım çekti ki
Maşallah maşallah kaçıncı haftadasın? Ben de az önce çikolatalı dondurma yedim tiksinmedim şaşırdım ama tabii ki zevk almadım

Dua edin lütfen haftaya pazartesi gen testi için kan vericem

Kızlar selam
Ben akşamları yürüyüşe başladım Bana çok iyi geliyor İlk 3 ay kanama riski varken çok hareketsiz kalmam gerekti. Şimdi yavaş yavaş başladım Tavsiye ederim
Ben de sabahlari yurumeye basladim, ayni sekilde kanama dolayisiyla yatiyordum oncesinde, ama cok yoruluyorum su an en az yarim saat yurumeye calisiyorum her gun. Bir de hamile yogasina baslamak istiyorum, dogumu bayaa kolaylastiriyor diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…