Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Dün kandan sonra evde test yaptım bugün de yaptım senin yaptığın hatayı yaptım yani bana silik geliyor çok su içiyorum ondandır dimi imagination forever

Yaa kuşummm çok tatlısınben bı hafta uyuyamadım merak etme bence heycandanbızım yapımız bıraz heyecanlı tezcanlı karakterlerız.hiç korkma senın ıcın arastırmamı yaptım 5.gun embrıyosunda 10. Gun testınde 100 ve uzerı gelen beta hcg degerı hamılelıgın cok ıyı gececegıne işaretmiş benım ıcım senden yana rahat o yuzdenaraştırmalar yapıldıbende cumartesını beklıyorum bakalım 6 haftalık olcak inşallah guzel bı resmını versın doktorda sızınle paylasayım saglıkla ınsallah

Dün kandan sonra evde test yaptım bugün de yaptım senin yaptığın hatayı yaptım yani bana silik geliyor çok su içiyorum ondandır dimi imagination forever
Ayy bu hatayı sakın yapma kuşum benı cok ğzmüştü o aptal test oysakı 4 katı artmıstı ıkı gunde ama daha sılıktı bı gun onceye gore sabahın korunde kosa kosa kan vermıstım gıdıp evde test yapma bosver hepsını cope atmıstım sonra ben.sen ıyı beslen avokadonu cevızını ye sütünü yumurtanı ve kuzu etını ye bugun buyusun hemen yarına yıgenımsabahta erkenden kalk gıt testını ver benı burda kalpten goturme

Aynen haklısın yapmam bir daha kuzum. Yarın sabah nasılsa kan vereceğim inşallah aşkım transfere kadar avokado iyi yedim ama transfer sonrası yerken tiksindim bir daha alıp yiyemedim maalesef. Kabak çekirdeği,yumurta, ceviz, badem,meyve sebze günlük bir bardak kefir tüketiyorum ama
Bir şey sorucam 2 gündür adet ağrısına benzer ağrılarım vardı bel ve kasıkta. Bugün yok normal dimi.

Asıl tatlı sensin şuna bak benimle ilgili araştırma bile yapmışın ya benim düşünceli arkadaşım canım benim iyi ki varsın ay inşallah sürecimiz hep böyle güzel devam eder benim de yarın 4 haftalık olmuş oluyor sanırsam

Evet o arada olup kayboluyo sonra tamamen kayboluyo benım hıc kalmadı artık.sen bugun bol bol dınlen

Kızlaaarrr, ben de çok yeni öğrendim. SAT 22 Haziran. Henüz doktora gitmedim. Sadece test yaptım. Uygulamaya göre 4+0 . Yalnız benim bazı endişelerim var, yeşilimsi bir akıntı gördüm bugün ilk defa. İnternete baktım bakteri yazıyor. Aralık ayında gelişmediği için 5 haftalıkken kürtaj oldum ☹. Bu yeşil akıntı beni çok endişelendiriyor. Yurtdışındayım, burada iyi bir doktor bulmak çok zor. Allaha emanet geçiriyorlar hamileliği. Benim gibi aynı durumda olan varsa yazabilir mi? İnşallah rabbim hepimize bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin

Benım etmıyor canım 5+1 bugun.mesela az once işlerım vardı dısardaydım bır ıkı saattır hıc agrımadı onceden agrı gırıyodu yuruyunce.senın devam edıyormu
Ediyor ya Progestan da kullanıyorum halbuki bazen azalıyor olmuyor bazen başlıyor tekrar yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek doktor

Ediyor ya Progestan da kullanıyorum halbuki bazen azalıyor olmuyor bazen başlıyor tekrar yarın kontrolüm var bakalım ne diyecek doktor
Etmesıde normaldır bence.bana progestronda vermedı dogal akısına bı bırakalım dedı kanama falan olmayınca.ılk gunler cok agrıyodu sonra azaldı gıt gide.senınkındede bı sorun oldugunu sanmıyorum canım

Merhabalar 3+3teyim SAT 21 Haziran çok yeniyim ilginç bir şekilde çok erken öğrenmiş oldum :) 25 Mart gibi görünüyor doğum. inşallah hayırlısıyla hepimiz doğuma sağlıkla huzurla ulaşalım

Tablo yenilenir mi merak ediyorum diğer hamişleri

Kızlar 6+4 den bildiriyorum, benim neredeyse hiç bulantım olmadı. Ama iştah gitti normale göre yarı yarıya azaldı yemelerim, almıyor midem. Bulantı kişisel birşeymiş. 9 ay istifraeden arkadaşım da oldu örneğin.
Pek bi belirtim yok benim aslında genel olarak bakıldığında ama 5+5de kalp atışını duymasam da attığını gördüm
Adet olmam gereken hafta ve sonraki haftada kasık ağrılarım vardı, sürekli tuvalete gittim. Bol su içtim bir yandanöyle iken idrara göre su içmem gerek

Maşallah kuzum ❤ ben 17. Haftaya geldim. Herşey yolunda şükür. Erkek bebiş bekliyorum . Vajinal 6. Haftada, karından 7. Haftada duyuluyor kalp atışı. Sağlıkla gelsin minişimiz ❤ çok seviniyorum senin için

Maşallah canım ozaman bende gorururm cumartesı gunu kalp atısını duymasamda olur sımdılıkiştahım benimde azaldı cok belırtım benımde yok ınsallah cok guzel bı hamıslık gecırırız

Benim de ağzımda yara vardı 6. Hafta civarı. Doktor kenakort sürebilirsin azcık demişti. Kortizonlu ilaç. Gece yatarken sürmüştüm. Yoksa ağrısından ağlıyordum. Kusmam da vardı. Mecbur kalmıştım.

Maşallah maşallah edoşumkocaman olmuş minnoşunevet bende çok sevınclıyım tum konsantrem orda sureklı bebısleyımbızde buyuyelım bıran once cumartesı ınsallah gorunurse kalp atısı yazarım

Yaa benımde agrıyor baya aıle hekımıme yazdım sımdı burnumun ıcıde yara olmus baya acı cekıyorum ıkı uc gundur.Bı bakayım kenakorta hergub artıyor cunku zonkluyor.Tabıkı bu bır sıkayet degıl olsun gecer sadece nasıl gecer onu arastırmakminnoşlar alınmasın sonrabu arada nedendır bılınmez (hiç önemli değil) ama 6.his olarak bende erkek hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…