Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar 3+3teyim SAT 21 Haziran çok yeniyim ilginç bir şekilde çok erken öğrenmiş oldum :) 25 Mart gibi görünüyor doğum. inşallah hayırlısıyla hepimiz doğuma sağlıkla huzurla ulaşalım 💖

Tablo yenilenir mi merak ediyorum diğer hamişleri☺️
Merhaba Ben de 3+6 yım sat 18 Haziran, dün öğrendim🙈 kan testinde. 2 yıldır olmuyordu, 2 olumsuz aşılamam oldu. Ve sonunda tüp bebek denedik. Dün pozitifi aldığımda inanamadım. Siz de mi kanda öğrendiniz?

Yaa benımde agrıyor baya aıle hekımıme yazdım sımdı burnumun ıcıde yara olmus baya acı cekıyorum ıkı uc gundur.Bı bakayım kenakorta hergub artıyor cunku zonkluyor.Tabıkı bu bır sıkayet degıl olsun gecer 🥰🫠sadece nasıl gecer onu arastırmak😀minnoşlar alınmasın sonra😁😁bu arada nedendır bılınmez (hiç önemli değil) ama 6.his olarak bende erkek hissediyorum🥰🥰
Kanka naaabeeeer :))))😅😂😁🤭

Maşallah kuzum 🧿❤ ben 17. Haftaya geldim. Herşey yolunda şükür. Erkek bebiş bekliyorum 🩵 . Vajinal 6. Haftada, karından 7. Haftada duyuluyor kalp atışı. Sağlıkla gelsin minişimiz 🥰🌈❤ çok seviniyorum senin için 🙏🏼
Kuzummmmmmm hayrişin yüzü gülüyorsa ne olmuş demektir? Bil bakalım🤩🤩🤩

Hahahahahaah🫠😁😁napalım bebıskoyla takılıyoruz sürekli konusuyorum ben bu cocukla konusarak dogabılır sımdıden soyleyım😁🫠yaa fundaaam senınle sarkı soyleyecez beraber yuruduk bız bu yollardaaa dıyeee🥰😍sen napıyosuuun heycandan mıdende öküz oturuyomu😀
Hahahhaah konuş konuş bebişler anne enerjisini hisseder. Senin pozitif enerjini severim ben😍😍😍 ya bebişim öküz değil öküzler oturuyor heyecanla yarının olmasını bekliyorum. Sabah olsa da kan versem🤩🤩🤩

Ya etiketlemeyi unutmuşum🙈🙈 dün kafam bende değildi yeni yeni kendine geliyo😁
Benımkı hala kendımde degıl normal bebısm aman boylesı daha ıyı🥰🫠☀️dolu dolu yasayalım duygularımızı ne guzel🥰sabah gecenkı gıbı gec gıdıyım deme kalk düş yola hemen😁yıgenım buyumusmu heycanlıyım🥰🥹

Benımkı hala kendımde degıl normal bebısm aman boylesı daha ıyı🥰🫠☀️dolu dolu yasayalım duygularımızı ne guzel🥰sabah gecenkı gıbı gec gıdıyım deme kalk düş yola hemen😁yıgenım buyumusmu heycanlıyım🥰🥹
Aşkım eşim yoğun çalışıyor ya benim fırsatını bulduğu an gelip alıyor götürüyor beni. İmkanları kısıtlı bir ilçedeyiz. 10-11 gibi giderim aynı saatte gibi

Merhaba Ben de 3+6 yım sat 18 Haziran, dün öğrendim🙈 kan testinde. 2 yıldır olmuyordu, 2 olumsuz aşılamam oldu. Ve sonunda tüp bebek denedik. Dün pozitifi aldığımda inanamadım. Siz de mi kanda öğrendiniz?
Ben 2 gün önce kaset test yaptım silik cizgi çıktı. Dün ağır ishal ve bulanti ile acillik oldum kanda beta hcg 169 çıktı :21:bu kadar erken öğrenildiğini bile bilmiyorum beklenen adet günüm bugün çünkü 🙈 çok sevindim sizin adınıza da💖

Ben 2 gün önce kaset test yaptım silik cizgi çıktı. Dün ağır ishal ve bulanti ile acillik oldum kanda beta hcg 169 çıktı :21:bu kadar erken öğrenildiğini bile bilmiyorum beklenen adet günüm bugün çünkü 🙈 çok sevindim sizin adınıza da💖
Ben de sizin adınıza çok sevindim hayırlı olsun 🥰 bu arada çok geçmiş olsun 🥰 inşallah sağlıkla ilerler gebeliklerimiz sağsalim kucağımıza alırız bebeklerimizi 🤲🏻

Yaa çok iyi olur 4. Haftada görünür diyolar ama bilemedim :)
Benımkı 4+5 te gozuktu kuzum karından ama yumurtlama gunumu bılıyordum tam son adet tarıhıyle uyumlu cıktı.ama cok merak edıyorum kese fotograflarını🥰🥰böyle mınıcık bıseydı

Eklentiler

• IMG_4633.jpeg
    IMG_4633.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 44
İnşallah yaa isteyen herkes için diliyorum.🤍 Yarın doktora gidicem ultrasonda görünür mü ki sizin göründü mü 🥰
Doktorum daha kn artışına bakmak istiyor. Çok erken görünmesi için. Kanda betanın belli seviyeye gelmesi gerekiyor. O zamanı doktor kana göre biliyor. Muhtemelen haftaya kese görünür artış güzel olursa.

Basakbasak1 Basakbasak1 edahandro edahandro napıyosunuz kuzularımm 🥰bebısler kac aylık olduu🥰başaaak geriden katıldım ama katıldım kervana🫠🫠bu cumartesı keseyı gordum ,6+1 de bıda gıtcem cumartesı gunu kalbı duyulurmu sızce🥰bıde agzımdan yara cıktı ne yapıyım sızce🫠🫠🥰
Ayy kuzum hoşgeldinnn öncelikle çok ama çok sevindim sağlıcakla gelsin😘 benimde ağzımda yara oldu kuzum ilk başlarda bende karadut pekmezi özü vardı onunla çalkaladım 🥰 ben 19. Haftaya girdim bugün kızım geliyor 😍 allahım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin edahandro edahandro ile aynı topicteyiz aralık analarıyıx🎉 ben kalp atışını kanamam oldu diye 6+6 da duydum kuzum🙈

Ayy kuzum hoşgeldinnn öncelikle çok ama çok sevindim sağlıcakla gelsin😘 benimde ağzımda yara oldu kuzum ilk başlarda bende karadut pekmezi özü vardı onunla çalkaladım 🥰 ben 19. Haftaya girdim bugün kızım geliyor 😍 allahım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin edahandro edahandro ile aynı topicteyiz aralık analarıyıx🎉 ben kalp atışını kanamam oldu diye 6+6 da duydum kuzum🙈
Maşallaah maşallaaah kuzumaaa🧿🧿🫠🫠🫠mınnos bir kız geliyor demek yerim ben onu🥰🥰 karadut pekmezınıde deneyım bı bari baya agrıyor çünkü😢 tuzlu su falan etkı etmıyor.gelişmelerden haberdar edecegim sizde beni edin🥰🫠🫠saglıkla kucagımıza alalım ınsallah hepımız🥰🫠🙏

X