Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

O kadar doğru ki söylediklerin. Her çocuk farklı mizaçta sonuçta. Benim kızım yaramaz, aşırı hareketli bir çocuk değil ama bana aşırı bağlı. Yapışır bırakmaz, hep kucak ister. İstediği olana kadar ağlar 🙈 Dışarda yabancıların yanında sessiz duruyor diye hep öyle sanıyorlar. Hiç unutmuyorum yeni doğum yaptığım sıralar gazından dertleniyordum, çok ağlıyor diye. Eşimin bir akrabası ne gazı demişti, erkek çocuğunun gazını görmeliymişim asıl 🤣🤣🤣 Torunu yanlarında büyüdü evde 5 yetişkin vardı çocukla ilgilenen. Benim çocuğum nerdeyse babasını bile göremiyordu. Bunu bile bile dedi bir de 🙈
😂😂😂😂 Bazen cidden aşırı komik oluyorlar gazda bebeğe göre değişiyor ah ah ne diyelim ki Allah empati yeteneği versn. Bana çocukla ilgili dert yanan olunca bende yapacak bişi yok çekeceksin diyorum varsa verebileceğim bir tavsiye veriyorum tabi ama genel bakış açım biraz dhaa sabır bi daha bu yaşta olmicaklar falan. Bana da sinir olan vardır belki böyle konuşuyorum diye 😂

canım benim bu 4. gebeliğim birinde bile yaşamadım, olcak siye birşey yok. yaşamazsan sen de şanslısın 🤍🤗
İnşallah inşallah ama yaşasamda raziyim. Bundan once 2 defa bos gebelik gecirdim hic mide bulantim olmadi. Bundada hala bulantim olmayinca boşmu die korkularim oluyor. Dolu olsun saglkli olsun bulantiya raziyim🙂

Kese oluştuktan sonra betayı önemsemiyolsr diye biliyorum ama canım net ve kesin de konuşmaym şmdi
İnşallah iyi olur ama çok üzüldüm geldiğimden beri ağlıyorum hala daha adet agrisi gibi ağrım var . Allahını dediği olur tabiki ama yine de insan üzülüyor m 1 senedir bekliyordum

Canım ben de ilk kez kan verdim. Ben tüp bebek tedavisi gördüm. Transferim 4 temmuzda yapılmıştı. Doktorum 14 temmuzda kan istemişti bugün o yüzden verdim ben evde gebelik testi dahi yapmam kolay kolay. İlk başlarda yapardım ama insanı strese sokmaktan başka işe yaramıyor diye bırakmıştım. İki olumsuz aşılamam oldu. En son tüp bebek tuttu 2 yılın sonunda. O yüzden bu heyecanım. Bu ay olacağına çok inandım hep dua ettim tedbirli davrandım dediğin gibi. Şimdi doktorum Salı günü tekrar kan vermemi istedi. Takip istediği için vereceğim
En önemlisi doktorun ne dediği zaten. Bu sefer tutmuş demek ki umudunuzu kaybetmeden bu sevinci koruyun sağlıcakla kucaklarimiza da alacağız 😊

Kızlaaar gunaydııın😍😍❤️ayy sımdı baktımda bebıskolarımız balık burcu olcak dünyanın en hassas mınnosları olcaklar🥰🥰o yuzden yukselenlerı ınsallah koç -boğa- yay falan olurda dısa donuk ozellık verır bıraz🥰🥰🥹yerımm ben onlarıı öok duygusal olmasınlar mınnos kalplerı hıc kırılmasın kıyamaaammmmmmm😍😍😍🥹

Kızlar günaydın. Yakınımda gebelere hizmet veren spor salonu bulamadım. Youtube'da bir çok video var, ilk aydan başlatıyor çok hoşuma gidenler oldu. Videolardan, gebelik platesi ya da gebelik egzersizlerine başlayan var mı? Öneri hoca istiyorum varsa. 🤗Aralarından seçip başlayacağım hemen.

Kızlar günaydın. Yakınımda gebelere hizmet veren spor salonu bulamadım. Youtube'da bir çok video var, ilk aydan başlatıyor çok hoşuma gidenler oldu. Videolardan, gebelik platesi ya da gebelik egzersizlerine başlayan var mı? Öneri hoca istiyorum varsa. 🤗Aralarından seçip başlayacağım hemen.
Meraba canım bende gebelık platesıne baslayacsgım ınsallah ama 3. Ayda baslayacagım.ılk 3 ay spor yapmayı dusunmuyorum sadece gunluk 15-20 dakıkalık hafıf bır yuruyus yapıyorum bu kadar.Doktoruna bır danıs ıstersen.Okey verırse başlarsın🥰

Kızlaaar gunaydııın😍😍❤️ayy sımdı baktımda bebıskolarımız balık burcu olcak dünyanın en hassas mınnosları olcaklar🥰🥰o yuzden yukselenlerı ınsallah koç -boğa- yay falan olurda dısa donuk ozellık verır bıraz🥰🥰🥹yerımm ben onlarıı öok duygusal olmasınlar mınnos kalplerı hıc kırılmasın kıyamaaammmmmmm😍😍😍🥹
Benim doğum tarihim 11 Mart uygulamaya göre bebiş 13 Mart'ta gelecek kendime doğum günü hediyemi bu yıl erkenden almışım😀

Uygulamada kalp atısı basladı dıyor🥰içimizde bi canlı oluşması çok mucızevı bişey ya aklım almıyor gercekten düşündükçe..6. Haftada gidicem tam doktora cumartesı gunu bakalım neler beklıyor bızı.hemen gecsın vakıt🥰

Eklentiler

• IMG_4631.png
    IMG_4631.png
    244,6 KB · Görüntüleme: 37
fnd_50 fnd_50 fundaaaam ıyı uyuyabıldın bugun sabah 5 te kalkarsın demıstım🥰🥰ben ogrendıgımde bı hafta 5 te kalktım uyuyamıyodum🥹🥹😀🥰nasılsın bugun bebısm
Kız ne uyuması uykular haram oldu sabah 5 te kalktım tövbe sağa dön sola dön sağa dön sola dön uyuyamadım zaten gece zor dalıyorum noldu anlamıyorum heyecandan sanırım aklım yarında. 🥲 bir yarın olsaydı diyorum. Sen nasılsın bebişim

X