Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bulantı yaşamayanlar bence keyfini çıkarsın çok kötü çünkü
Bir haftadır resmen bişe yiyemiyorum agzımın içi zehir gibi su bile acı geliyor ve bulantm var sizinde böyle mi yoksa bende mi bi anormallk var acaba? bigün daha kötü oluyorum bigün iyi bazen geciyor sacma bi durum içindeyim.. bulantım azalıncada korkuyorum acaba bişe mi oldu diye

Ahahhahaha bir şey diymmi yok ben erkek annesiyim sen bide beni düşün diyenleri hiççç anlamıyorum. Bi tane kızım bi tane oğlum var kızm daha zor bi çocuk bu cinsiyete bakmıyo yapısal şeyler her çocuk farklıdır sonuçta. Bana erkek çocuklarla ilgili bir şey dediklerinde ben kızımı büyütene kadar oğlum gibi 2 3 tane erkek çocuğu büyütürdüm diyorum ve ayrıca tek çocuğun ayrı zorlukları iki veya daha fazla çocuğun ayrı zorlukları var. Tek çocuğun vakit geçireceği kavga edebileceği bir kardeşi yok mesela sürekli anneyle zor yani kardeş kavgası da olsa bazen güzelce oyun kurup oynuyorlar e ama tabi illa senin sorumluluk ve bakıma muhtaç birey sayısı artıyo çamaşırı kişisel bakımı yanı her türlü farklı zorlukları ve kolaylıkları var.

Balım ben editöre yazdım dönüş yaparlarsa devralacağım

Balım ben editöre yazdım dönüş yaparlarsa devralacağım
Ayy tamam cok mutlu oldumsana kısmetmişgrup başkanımız için şimdiden herkes tahmını dogum tarıhını keseyı gordugu zamanı son adet tarıhını yazabılır arkadaslar Son adet tarihi:10 haziran -Tahmini dogum tarihi 10 Mart-Keseyi görme zamanı 4+5 çok guzel olcak grup şimdi

Benim biraz daha farklı aç kalınca midem bulanıyor Ağzıma kraker falan atınca geçebiliyor Yemek yiyince de geçiyor ama mide bulanırken yemek çok zor bür yandan da tansiyonum düşmüş oluyor. Bir günüm çok iyi bir günüm çok kötü oluyor Kokulara hassasiyet de var. Geçicek inş. Bir gün kanama sebepli hastane de yattım geçtiğimiz hafta dolayısıyla bunu çok dert de etmiyorum aslında

Sat 2 haziran döngüm 33 gün.
Sat gününe göre 6 haftalik hamileyim . Beta hcg 3 gün önce 1800 çıkmıştı . Bugün adet ağrısına benzer agrilarla ve kahverengi akıntıyla acile gittim. Karindan ultrasonda kese görünmedi vajinal ultrasonda göründü. Beta hcg 3 günde 1800den 2500e ancak yükselmiş. Doktora sordum suan hcg bakmalarının ne anlamı var ki sanki dedi . Kanama olmasını istemeyiz Protestan yazalım dedi . 2 hafta sonra kalp atisi için randevu alın dedi . Başka bsy demedi . Simdi eve geldim pembe seklinde kanama devam ediyor . Benzer durum yasayaniniz oldu mu . Yardımcı olur musunuz. Yorumlarsaniz çok sevinirim .

O kadar doğru ki söylediklerin. Her çocuk farklı mizaçta sonuçta. Benim kızım yaramaz, aşırı hareketli bir çocuk değil ama bana aşırı bağlı. Yapışır bırakmaz, hep kucak ister. İstediği olana kadar ağlar Dışarda yabancıların yanında sessiz duruyor diye hep öyle sanıyorlar. Hiç unutmuyorum yeni doğum yaptığım sıralar gazından dertleniyordum, çok ağlıyor diye. Eşimin bir akrabası ne gazı demişti, erkek çocuğunun gazını görmeliymişim asıl Torunu yanlarında büyüdü evde 5 yetişkin vardı çocukla ilgilenen. Benim çocuğum nerdeyse babasını bile göremiyordu. Bunu bile bile dedi bir de

Cnm inşallhh katlanır değerincanı gönülden diliyorum benide etiketle

Beta bıraz az evet ama gec dollenme büyük ihtimal o yğzden böyle olabılır.sen dınlen bol bol canım progestron keser bence

evet canım maalesef.. hiç umursama. Alahın verdiği can, kuz da erkek de başımız üstüne.. erkek olunca ne olur ki sanki başımız göğe mi ericek, en fazla değişik bir duygu tatmış oluruz, Allah yazdıysa. yoksa da ohh bence mis ilerde bizden rahatı olmaz 3 kızla

Kızlar merhabalar ben de aranıza katılıyorum sat 2 haziran döngüm 31 gün. Kesemizi gördük çok şükür. Benim 2. Gebeliğim, il gebeliğim şubat ayında kürtajla sonlandı maalesef. Bu yüzden biraz tedirginim lütfen benim için dua eder misiniz Anne olmayı çok istiyorum

Canım ben de ilk kez kan verdim. Ben tüp bebek tedavisi gördüm. Transferim 4 temmuzda yapılmıştı. Doktorum 14 temmuzda kan istemişti bugün o yüzden verdim ben evde gebelik testi dahi yapmam kolay kolay. İlk başlarda yapardım ama insanı strese sokmaktan başka işe yaramıyor diye bırakmıştım. İki olumsuz aşılamam oldu. En son tüp bebek tuttu 2 yılın sonunda. O yüzden bu heyecanım. Bu ay olacağına çok inandım hep dua ettim tedbirli davrandım dediğin gibi. Şimdi doktorum Salı günü tekrar kan vermemi istedi. Takip istediği için vereceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…