Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bi tane olsa onu da eleştirirler. Zaten eleştirmek, yargılamak için gelmişler dünyaya

Aşkımmmmmm doktorum aradı şimdi Salı günü bir daha kan dedi Allahım ben inanamıyorum hala. Rüya değil dimi?
Değil değil haftaya cumartesı kesesı bıle gorunurayy bende aglamıstım ogrendıgımdeyalnız bu 10 gun bıraz dıkkat et kuzum ıyce yerlessın yerıne gıdana falan dıkkat et hareketlerınıde dıkkat et bıraz ben mesela cok hareketlıyım acelecıyım (annem hatta buzagı yavrusu gıbısın heryerını carpıyosun oraya buraya der) hareketlerımı yavaslattım,yıne yemegımı falan yapıyorum evımı toparlıyorum ama yaavas yavaas ıyıce yerlessın minik kuzum cok bekledık bız bu minnoşları o yüzden daha dikkatli olmamız lazım ılk zamanlarda

Kızlar hala mide bulantısı yaşamayan varmi icinizde. Ben hala yasamadim korkuyorum bi sorun vardir die
Canm benım ılk baslarda oldu sımdı yok,zaten ılerı zamanlarda oluyo o ki olmama ıhtımalıde var herkeste olacak dıye bısey yok.belırtıler yavas yavas kayboluyor bendede vucut alıstıgı ıcın

Ay kime ne ya sinir oluyorum böyle muhabbetlere. Yine kız çıkarsa diyen olursa 5 tane olsun 5 i de kız olsun de. Erkek olursa da nazar değmesin diye öyle dedim size dersin sen de onları kudurt

Aşkımsın ya çok şükür bin şükür yok yok çok yormuyorum kendimi inan zaten o kadar ağırlık antrenmanı çılgınlar gibi cardio yapan ben şuanki halime şaşırıyorum evde on dakika yürüsem yoruluyorum nefesim daralıyor hemen yoruluyorum o yüzden dinlenmeye özen gösteriyorum inşallah sağlıkla ilerler

Dünden beri maf olmuştum acaba düşük mü yapıyorum diye bugün gidip her zaman verdiğim yerde verdim kan çok şükür orada 2 gün önce 745 çıkmıştı bugün 1175 çıkmış. Demekki gerçekten hastaneden hastaneye değişiyor sonuçlar

Kızlar aranızda lekelenme yaşayan var mı peki benim dün başladı ama çok ama çok silik pembe gün de mesela 2 kere belki geliyor tuvalete gittikten sonra o kadar ağrı vs hiç bşy yok

Kızlar aranızda lekelenme yaşayan var mı peki benim dün başladı ama çok ama çok silik pembe gün de mesela 2 kere belki geliyor tuvalete gittikten sonra o kadar ağrı vs hiç bşy yok
Takipte kalın bence ağrınız olursa gidersiniz yerleşme kanaması olabiliyor onun haricinde 3 4 gün sonra bence kese için gidin. Dış gebelik mi rahimde mi emin olur rahatlarsınız.

Takipte kalın bence ağrınız olursa gidersiniz yerleşme kanaması olabiliyor onun haricinde 3 4 gün sonra bence kese için gidin. Dış gebelik mi rahimde mi emin olur rahatlarsınız.
Dün doktor ile görüştüm yerleşme kanamasıdır dedi çünkü dün ult ile bakıldı içerde yada rahiö ağzında hiç
Bir kanama gözükmedi Salı gel kese gözükür dedi Salı gidicem nasipse

Canm benım ılk baslarda oldu sımdı yok,zaten ılerı zamanlarda oluyo o ki olmama ıhtımalıde var herkeste olacak dıye bısey yok.belırtıler yavas yavas kayboluyor bendede vucut alıstıgı ıcın
Benim de belirtilerim bugün pek yoktu korkmustum icim rahatladi biraz. Dün yüzük parmagima olmuyodu bugün oluyo. Bi kac belirti daha yok gibi. Korkmali miyiz bu durumlarda bilenler biraz bahsetse keske

Ya kızlar benim dün göğüs hassasiyetim vardı sabah uyandım hiç kalmamış normal şuan böyle birden kesilmesi normal mi yarın doktor kontrolüm var ama çok korkuyorum

En az %60 artması lazm diye biliyorum hesapladm %60 bir artış var inşallah güzel ilerler bide önceki testin saati de önemli tabi 48 saat sonra olmalı belki daha az bi sürede gittiniz bilmiyorum
2 gün önce 2’de verdim
Bugün de 14:30 verdim. İnşallah sağlıkla ilerler teşekkür ederim

Benim de belirtilerim bugün pek yoktu korkmustum icim rahatladi biraz. Dün yüzük parmagima olmuyodu bugün oluyo. Bi kac belirti daha yok gibi. Korkmali miyiz bu durumlarda bilenler biraz bahsetse keske
Kuzum yok korkma ınan ben basta cok pımpırıklenıyodum gogsum anıden sönüyodu atesım dusuyodu falanama sımdı anladımki gün günü tutmuyor bazen sönüyor bazen geliyor,bi ishal,bi kabızlık.hiç sıkıntı yok vucut alısınca belırtıler ıyıce kayboluyomusnıkı aya kadar B _bsr_

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…