Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet her şeyin hayırlısı sağlıklısı olsun yeter ki ama aşırı kız hissediyorum bunu🙈 oğlumda da aşırı erkek hissediyordum o yüzden çok merak ediyorum hislerim normal hayatta kuvvetlidir🙈 sen yakınlarda doktora girmiş miydin tahminde bulunabilirler yakında senin için🙈🥰
Çok heyecanlıyım 29unda ravdevum. Doktorum o tarihte çağırdı canım. Sizlerede söyleyeceğim. Sabırla bekliyorum. Aslında erkende gidebilirdim ama dediği tarihi bekliyorum bakalım 🤗 senin için de inşallah gönlüne göre versin Rabbim sağlıklı hayırlı güzel bir evladın olsun 🥰❤️

Canım umarım migrene dönüşmez ilk gebeliğimde 12. Haftalarda başlayıp 16-17. Haftalara kadar her gün sayısız atak geçiriyordum inanılmaz kafamı dualara vuruyordum normalde magnezyum veriliyormuş ama doktorum vermemişti artarsa baş ağrın bir doktora danış mutlaka aklında olsun. Bir de günde bir adet sade maden suyu tüket
Tamam canım teşekkürler dün ağrıdı ama bugün yok çok şükür 🙏 inşallah bir daha olmaz çok fena

Çok heyecanlıyım 29unda ravdevum. Doktorum o tarihte çağırdı canım. Sizlerede söyleyeceğim. Sabırla bekliyorum. Aslında erkende gidebilirdim ama dediği tarihi bekliyorum bakalım 🤗 senin için de inşallah gönlüne göre versin Rabbim sağlıklı hayırlı güzel bir evladın olsun 🥰❤️
Allahım inşallah gönlüne göre versin🤲🏻🥰 benim de 6 Eylül randevum. Beklemek o kadar zor geliyor ki. Bir an önce günler geçsin inşallah istiyorum 🤲🏻güzel haberler alalım inşallah 🥰🥰 çok teşekkür ediyorum 🥰

Bu çok doğru bulantıyla beraber ne istediğimiz belli olmuyor mide bastırmak için hep eksi tuzlu yemek istiyoruz sonrada cinsiyete filan yoruyoruz 🤣🤣
Benim bulantım kusmam hiç olmadı başından beri canım ekşili şeyler istiyor sürekli. Tatlı şeyler nadir hatta hiç istemiyor. Bu arada ilk gebeliğimde de bulantı kusma yaşamadım onda da tam tersiydi hep tatlı şeyler canım istiyordu😂 benim üzerimden hipotez kurabiliriz 😂
Size bişi diyim mi tatlı ekşi konusunda acele etmeyin ben bulantım 1 gün olmasın ertesi gün tatlı yiyorum bulantılar varken anlaşılmıyor vücut hep tuzlu ekşi istiyor

Kızla size bir şey sormak istiyorum tek bende mi oluyor bu durum artık böyle düşünmekten bir hal oldum. Ya haftalar geçmek bilmiyor. 6 eylülde randevum var. Bu süreye kadar kırk tane düşünce kafamdan geçiyor. Bebeğim iyi mi yani Allah korusun yaşıyor mu kalbi atıyor mu bir şey olmuş mudur sürekli belirti yoklaması yapıyorum ama normalde de çabuk yorulma dışında belirtim yok benim. Kendimi test ediyorum halı süpürüyorum yoruluyor muyum hemen diye🤦🏻‍♀️ psikopatlık derecesine ulaştım. Kendimi rahatlatmaya, dualar okumaya çalışıyorum her gün dualar okuyorum ama yine de arada vesveseler geliyor. Sizlere de oluyor mu olmuyorsa ne olur beni rahatlatın. Bu bebeğim çok zor oldu tüp bebek ile. Bayagıdır deniyorduk olmamıştı. Zor olunca da hala korkular yaşıyorum bu sebeple.

Kızla size bir şey sormak istiyorum tek bende mi oluyor bu durum artık böyle düşünmekten bir hal oldum. Ya haftalar geçmek bilmiyor. 6 eylülde randevum var. Bu süreye kadar kırk tane düşünce kafamdan geçiyor. Bebeğim iyi mi yani Allah korusun yaşıyor mu kalbi atıyor mu bir şey olmuş mudur sürekli belirti yoklaması yapıyorum ama normalde de çabuk yorulma dışında belirtim yok benim. Kendimi test ediyorum halı süpürüyorum yoruluyor muyum hemen diye🤦🏻‍♀️ psikopatlık derecesine ulaştım. Kendimi rahatlatmaya, dualar okumaya çalışıyorum her gün dualar okuyorum ama yine de arada vesveseler geliyor. Sizlere de oluyor mu olmuyorsa ne olur beni rahatlatın. Bu bebeğim çok zor oldu tüp bebek ile. Bayagıdır deniyorduk olmamıştı. Zor olunca da hala korkular yaşıyorum bu sebeple.
Sanirim hepimiz de ayniyiz, endiselerim ruyalarima kadar eslik ediyor resmen. Beklemek zulum geliyor resmen ve ister istemez kafada kurmaya basliyor insan. Yine de olabildigince pozitif dusunmek ve farkli seylere kafa yormak gerekiyor sureci saglikli atlatmak icin :KK76:

Sanirim hepimiz de ayniyiz, endiselerim ruyalarima kadar eslik ediyor resmen. Beklemek zulum geliyor resmen ve ister istemez kafada kurmaya basliyor insan. Yine de olabildigince pozitif dusunmek ve farkli seylere kafa yormak gerekiyor sureci saglikli atlatmak icin :KK76:
İnan elimden geldiğim kadar pozitif insanım aslında. Bazı bu konuyl ilgili kötü haberler almak beni kötü etkiliyor. 😢 inşallah bu durumu atlatırım en yakın zamanda🤲🏻

Benim de aynı ben kaç kere arada devlet hastanesine ve başka bir doktora gittim görmek için. Tekmeler başlayınca iletişim daha kolay olacak inşallah 😊 muayene sıklığını arttırman mümkünse arttır. Kaygı da olumsuz etkiler bizi

Aynı ben vallah o yüzden yarın gidicem hem devlette kaydım olsun hem de yazlığa gitmeden önce kötü düşüncelerden arınayım
Calisan annelere sorum; gun icerisinde yorgunluk ile nasil bas ediyorsunuz? Son bir haftadir gercekten enerjimin azaldigini hissediyor ve devamli uyuma istegi ile savasiyorum:KK57:
Ben oturarak çalışıyorum canım hareketim minimum da😂 tuvalete iniyorum tek tabi yoruluyorum 😂 kahve falan içiyor musun ?

Aynı ben vallah o yüzden yarın gidicem hem devlette kaydım olsun hem de yazlığa gitmeden önce kötü düşüncelerden arınayım

Ben oturarak çalışıyorum canım hareketim minimum da😂 tuvalete iniyorum tek tabi yoruluyorum 😂 kahve falan içiyor musun ?
Hareket etmeye başlasalardı bir nebze olsun rahatlardık ya🥹

X