Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gitti diğer kesede bebek oluşmamış. Doktor takip edeceğiz o kesenin yok olması lazım demiş. Aslında çift yumurta ikizi olacakmış ama bebek olmamış tek bebiş olacak hayırlısıyla 🙏🌸
Yaa hayırlısı olsun kuzum. Bana da doktorum demişti kese oluşmuştu bebiş gorunmemisti. Eğer görünmezse o kese kendi kendine emilir demişti ama göründü sonra. Belki o da öyle olur🥰

Benim de bugün baya başım ağrıdı midem de çok bulanıyor bir iki gün bulantım az olunca geçecek sanmıştım ama daha yeni başlıyormuş:KK43: 8+5 iz bugün tüm gün bulantım oldu başım ağrıdı parol aldım ama hadi hayırlısı, lavanta yağı kokluyorum sürekli başka önerisi olan var mı? Acaba migren ağrısı mı o mu bulandırdı bu kadar midemi de diye de düşündüm

Kızla size bir şey sormak istiyorum tek bende mi oluyor bu durum artık böyle düşünmekten bir hal oldum. Ya haftalar geçmek bilmiyor. 6 eylülde randevum var. Bu süreye kadar kırk tane düşünce kafamdan geçiyor. Bebeğim iyi mi yani Allah korusun yaşıyor mu kalbi atıyor mu bir şey olmuş mudur sürekli belirti yoklaması yapıyorum ama normalde de çabuk yorulma dışında belirtim yok benim. Kendimi test ediyorum halı süpürüyorum yoruluyor muyum hemen diye🤦🏻‍♀️ psikopatlık derecesine ulaştım. Kendimi rahatlatmaya, dualar okumaya çalışıyorum her gün dualar okuyorum ama yine de arada vesveseler geliyor. Sizlere de oluyor mu olmuyorsa ne olur beni rahatlatın. Bu bebeğim çok zor oldu tüp bebek ile. Bayagıdır deniyorduk olmamıştı. Zor olunca da hala korkular yaşıyorum bu sebeple.
Ben de böyleyim cumartesi randevum var ama sürekli bi şeyler düşünüyorum sonra o düşünceleri göndermeye çalışıyorum kafamdan 😕 ben de senin yaptıklarını yapıyorum çok iyi anlıyorum seni

Aynı ben vallah o yüzden yarın gidicem hem devlette kaydım olsun hem de yazlığa gitmeden önce kötü düşüncelerden arınayım

Ben oturarak çalışıyorum canım hareketim minimum da😂 tuvalete iniyorum tek tabi yoruluyorum 😂 kahve falan içiyor musun ?
Yok kuzum arada bir çay içiyorum bol bol meyve tuketiyorum… bir çağrı merkezinde takım lideri olarak çalışıyorum o yüzden bende akşama kadar oturuyorum anca çene caliyorum bol bol 😅

Ben de böyleyim cumartesi randevum var ama sürekli bi şeyler düşünüyorum sonra o düşünceleri göndermeye çalışıyorum kafamdan 😕 ben de senin yaptıklarını yapıyorum çok iyi anlıyorum seni
Yalnız değilim yani🥲 Allahım haftalar geçse de bebişlerimiz sağlıkla büyüse hareketlerini hissetsek bir nevi rahatlardık. Sen ne kadarlık oldun canım

Ya kızlar kaç kilo aldınız ben hala kilo kaybı yaşıyorum 4 kilo verdim vermeye de devam ediyorum
Bulantın olduğu için ama bulantılar geçtikten sonra alınıyor gene. Ben geçen haftaya kadar kilo almamıştım. Ama genişledim bel göğüsten. Abur cubur yemeye başlamıştım 2 haftadır şimdi kestim onları bugünden itibaren😁

Kızla size bir şey sormak istiyorum tek bende mi oluyor bu durum artık böyle düşünmekten bir hal oldum. Ya haftalar geçmek bilmiyor. 6 eylülde randevum var. Bu süreye kadar kırk tane düşünce kafamdan geçiyor. Bebeğim iyi mi yani Allah korusun yaşıyor mu kalbi atıyor mu bir şey olmuş mudur sürekli belirti yoklaması yapıyorum ama normalde de çabuk yorulma dışında belirtim yok benim. Kendimi test ediyorum halı süpürüyorum yoruluyor muyum hemen diye🤦🏻‍♀️ psikopatlık derecesine ulaştım. Kendimi rahatlatmaya, dualar okumaya çalışıyorum her gün dualar okuyorum ama yine de arada vesveseler geliyor. Sizlere de oluyor mu olmuyorsa ne olur beni rahatlatın. Bu bebeğim çok zor oldu tüp bebek ile. Bayagıdır deniyorduk olmamıştı. Zor olunca da hala korkular yaşıyorum bu sebeple.
Arada bende de oluyor bu tür düşünceler. Göğüslerim sertti, 1 haftadır yumuşadılar. Eskisi gibi yorulmuyorum da. Yarın randevum var, sabırsızlıkla bekliyorum

Bulantın olduğu için ama bulantılar geçtikten sonra alınıyor gene. Ben geçen haftaya kadar kilo almamıştım. Ama genişledim bel göğüsten. Abur cubur yemeye başlamıştım 2 haftadır şimdi kestim onları bugünden itibaren😁
Ay darısı bana. Hic gecmicek gibi bu bulanti 😏 gecen gun bulanti ilacini icmedim denemek icin. Ama mahfoldum gün boyunca öğürdüm resmen. Biran önce gececegi gunler gelsin allahım amin😃

Merhaba hamişler. 🌸 2 gündür giremiyorum, haftasonu pek vaktim olmuyor evde. Geçmiş sayfalara bakamadım, umarım hepiniz iyisinizdir. 🌸
Ben bugün ikili taramamı yaptırdım. Sat a göre 11+5 im ve 12 haftayla uyumlu çıktı. Çok şükür, bin şükür ense kalınlığı gayet güzel. Kanı doktorumun önerdiği bir laboratuvara verdim. Çarşamba günü sonucum çıkacak. Sonra tekrar doktorumla görüşeceğim ve fetal dna bakılacak. Her şeyin yolunda gitmesine o kadar çok ihtiyacım var ki. Günlerdir kötü rüyalar görüyordum. Çok şükür ense kalınlığı ölçümü içimi rahatlattı. 🤲Yavrum ultrasonda uyuyordu sanırım.😇 Azıcık dürttü doktor, bir hareketlendi, yuvarlanmaya başladı 🧿🥰 O küçücük kesenin içinde ne hareketler, ne hareketler... 🤭 5.3 cm olmuş bile baş popo mesafesi. Çok şükür bugünümüze🤲🥰
Merhaba canım 💐
Çok sevindim Kanı ne için vermiştin 2 li tarama için mi?
Ben yazlıktayım hala Senle satlarımız aynıydı.Heyecanlandım birden Benişlermiz iyi olsunlar da🙏
Burada perşembe bir doktora görünceğim Ama asıl doktoruma haftaya randevum var.
Benim bu arada bugün folik asitimi ve bir kaç ilacımı daha kesti doktor
Cinsiyet hakkında bir şey demedi mi doktorun

Benim de bugün baya başım ağrıdı midem de çok bulanıyor bir iki gün bulantım az olunca geçecek sanmıştım ama daha yeni başlıyormuş:KK43: 8+5 iz bugün tüm gün bulantım oldu başım ağrıdı parol aldım ama hadi hayırlısı, lavanta yağı kokluyorum sürekli başka önerisi olan var mı? Acaba migren ağrısı mı o mu bulandırdı bu kadar midemi de diye de düşündüm
Nane yağı tavsiye ederiiim
Yok kuzum arada bir çay içiyorum bol bol meyve tuketiyorum… bir çağrı merkezinde takım lideri olarak çalışıyorum o yüzden bende akşama kadar oturuyorum anca çene caliyorum bol bol 😅
Çene çalmak yorar seni yani ben sabit çizim yapıyorum elim beynim gözüm çalışıyor 😂😂😂 bazen beynimi kullanmıyorum otomatiğe bağlıyorum hahha 1 kahve içiyorum ben de
Ya kızlar kaç kilo aldınız ben hala kilo kaybı yaşıyorum 4 kilo verdim vermeye de devam ediyorum
Ben sabitim canım arada 500 gram eksi çıkıyorum. 2 akşamdır aşırı şişkinlik yaşıyorum gaz sanırım

Nane yağı tavsiye ederiiim

Çene çalmak yorar seni yani ben sabit çizim yapıyorum elim beynim gözüm çalışıyor 😂😂😂 bazen beynimi kullanmıyorum otomatiğe bağlıyorum hahha 1 kahve içiyorum ben de

Ben sabitim canım arada 500 gram eksi çıkıyorum. 2 akşamdır aşırı şişkinlik yaşıyorum gaz sanırım
Ya ben 4 kilo verdim bulantım gitmişti geri geldi nasıl olucak böyle bilmiyorum artık çok bunaldım 🥲😩

Kız bulantı var ama yiyorum yine aç kalmıyorum . Bulantı perişan etti artık çok sıkıldım

X