Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar sata göre 11+4 üm ama başka bir yerdeyim buradaki ultrason cihazına göre 4 5 gün ileri gidiyordu 12.haftaya girmiş ve haberim olmamış olabilir. Folik asit ya da diğer kullandığım ilaçları 1 hafta faln daha devam etsem sıkıntı olur mu sizce ?12.hafta keseriz demişti doktorum Doktor randevusunu burada daha erkene alamıyorum Sistem izin vermiyor 15günden önce aynı yerden randevu almaya Ne yapsam
Zaten diğer vitaminlerde de folik asit oluyor kullan zararı yok yani başka ne kullanıyorsun
Ben o kadar şişim ki şu an karpuz da yersem patlayabilirim sanki Bu şişlik gaz mı dolunay mı 😄
Ben de çok şiştim hafifleyince hemen yedim 🤣🤣

Evet öyleymişte biraz geçmeye başlar gibi olunca hiç takmayalım dedim kendiliğinden geçince. Ama saatlerce çektim. Artık en kötü bir daha ağrırsa parol içerim. Ona da dua etsen daha çok etki eder diyorlar 🤣🤣 bakalım
Ben aynı anda 2 majezik içen biriydim. Parolun tarafına bakmazdım. Şimdi elim kolum oldu. Ara ara ciddi baş ağrıları çekiyorum ama parol işimi görüyor. Bazen aynı gün tekrarlıyor ağrı, tekrar içiyorum yoksa şiddetleniyor ağrı.

Kızlar bir kaç gündür sağ baş parmağım acıyor. Dökümü zedelendi ne oldu bilmiyorum. Hani ateşe değer yanar ya öyle bir ağrı acı. Ama yanma yok. Bazen geçiyor bazen ağrı başlıyor. Doktor kontrolü aldım ama ulturasona giremem. Öneriniz var mı?

Kızlar bir kaç gündür sağ baş parmağım acıyor. Dökümü zedelendi ne oldu bilmiyorum. Hani ateşe değer yanar ya öyle bir ağrı acı. Ama yanma yok. Bazen geçiyor bazen ağrı başlıyor. Doktor kontrolü aldım ama ulturasona giremem. Öneriniz var mı?
ters bir hareket yapmışsındır belki, çamaşır sepeti vs taşırken baş parmak bükülüyor ya bazen öyle olmuştur belkiii

Kızlar günaydınnnnnn. Bir sorum olcak. Ayın 27sinde ikili tarama testi randevum var. 12+2 olacağım. Bu haftalarda cinsiyet öğrenen varmı yada yakınlarınızdan duydunuz mu hiç? En erken ne zaman öğreniyorlar?

Kızlar günaydınnnnnn. Bir sorum olcak. Ayın 27sinde ikili tarama testi randevum var. 12+2 olacağım. Bu haftalarda cinsiyet öğrenen varmı yada yakınlarınızdan duydunuz mu hiç? En erken ne zaman öğreniyorlar?
Genelde doktorlar tahmin yürütebiliyor bu haftalarda. Ama net olarak 15-16. Haftayı bekleyin diyorlar. Bende mesela 11. Haftada bir tahminde bulundu. Kız bebek olabilir diye. Net söylemem için 15. Haftayı bekleyelim dedi 🥰

X