Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çınar ismini sevmiyorum ben de pek aynı şekilde çok yaramaz gördüm hep çınarları😁 ama biz hiç düşünmedik isim ya hep belliydi zaten 🥰 önümüzde daha çok zaman var bir cinsiyet belli olsun bulursunuz en güzel ismi miniğe🥰
Ay ben üst katımdaki çocuğun ismini öğreneyim. Böyle bir yaramazlık yooook :) Erkek olursa o ismi koymıyım. Ege ismi de hoşuma gidiyor

Ben de büyük organizasyonları sevmiyorum. Ama eşim, kızım ve ben 3 ümüz pasta ya da balonlu bir öğrenme şekli neden olmasın ki. Kızım da eğlenmiş olur, anı kalır 😍
Bende bunşekilde düşünüyorum ilkinde eşime paylaştırmıştım videoya çekip ipek izleyip izleyip gülüyor şimdi de ipek in tepkisini merak ediyorum o yüzden yine bir balon patlatma yaparım anı kalıyor çok güzel oluyor ☺️

Kan tahlili verip gördük kuzum. Herhangi bir belirtisi olmadı.Ama bakalım henüz ilaçlık değilim zaten. Takipteyim. Kan veriyorum doktorun dediği periyotlarda. Eğer yükselirse ilaç verecekler.
Peki ilaçtan önce troid problemin var mıydı kuzum? Benim troid 1.66 ama ilaçtan bir süre sonra tekrar baktırın değerlerime. Çok çok teşekkür ederim 🙏🏻

Ay ben üst katımdaki çocuğun ismini öğreneyim. Böyle bir yaramazlık yooook :) Erkek olursa o ismi koymıyım. Ege ismi de hoşuma gidiyor
Senin erkek olcak gibi hissediyorum baştan beri nedense :)) normalde pek kuvvetli degildir hislerim ama senin erkek annesi olcakmişsin gibi geciyor icimden :))

X