Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya ben tüp bebek tedavisi gördüm. Dünyanın ilacını iğnesini hormonunu kullandım bu süreçte. Belki bu dahi etkiliyordur. Tüp bebek öncesi zaten 3-4 yıllık spor hayatım vardı ağırlık antrenmanı vs yapıyordum kaslarım vardı şimdi eser yok😂😂😂😂 aldığım kilo da sadece 1 kilo. Dediğim gibi hem iç karın dar olması, hem tedavi ilaçlarının beni etkilediğini düşünüyorum. Yeter ki sağlıklı olsunlar hallederiz sonrasında yine🤲🏻
Bende aynı şekilde tüp bebek tedavisi gördüm canım Seni çok iyi anlıyorum. Kanamam olduğu için 3 ay hareketlerim de sınırlandı doğal olrak .İlaçlar iğneler hala sürüyor Kasları da artık bebekten sonra tekrar kzanıcaz inş
Kızlaar ben kendime kışın evde ve gece giymek için eşofman ve pijamalar aldım dayanamadım biliyorum daha çok erken ama :KK48: tüm endişelerimi unuttum onlara bakarken. Şimdi de bebek yatakları beşiklere falan bakmaya gidiyorum :KK55:
Kendine almışsın zaten Güle güle kullan Ben de bir soru sormak istiyorum İş yerinde giymek için bir tüvit elbise beğendim Bedenim s 54 kiloyum . 11. Hafta da kilom değişmedi . Bir kaç ay sonra giymek istesem m mi almalıyım Beden değişimi hangi aylarda oluyor tecrübeli anneler ?

Bende bugün imom OMEGA olana başladım
Benim t3 yüksek çıkınca bu imomun içinde biotin olduğu için bu yükseltir dedi endokrinoloji doktoru. Ama kadın doğum bunu kullan demişti. Bitirdim son bir tane kaldı fakat triot sorunu yaşadığım için sanırım kullanmayacağım bunu canım sanada bilgi vermek istedim.

Öyle gerçekten bazıları 20. Haftaya geliyor dümdüz. Mis gibi iç karınları geniş. Ben su içsem 3 aylık insanım zaten. Akşama 6 aylık. Akşam eşimle gülmekten bir hal olduk bu işte bir yanlışlık var diye 😂😂
Arkadaşım var bu şekilde. 21.haftası ama benim karnım ondan daha büyük. 😅 Hamile olduğunu daha arkadaşları bilmiyor bile. Benim rahmime düşünce millet anlıyor 😅

Kendine almışsın zaten Güle güle kullan Ben de bir soru sormak istiyorum İş yerinde giymek için bir tüvit elbise beğendim Bedenim s 54 kiloyum . 11. Hafta da kilom değişmedi . Bir kaç ay sonra giymek istesem m mi almalıyım Beden değişimi hangi aylarda oluyor tecrübeli anneler ?
Ya açıkçası ben beden yorumlarına bakarak ortalama bir beden söyledim. Ben de tecrübeli değilim bu konuda aslında. 60 kiloyla başladım 11. haftada 61 oldum. Daha salaş olan ev kıyafetini L beden, normal pijamayı xl, son aylarda giyerim diye bir tane de pijama/ev kıyafeti xl söyledim. Gelsinler bir göz kararı bakıp alırım çok küçük veya büyükse iade ederim artık. İşimden beş ay önce ayrıldım. İş bulma sürecimde bebek geldi o yüzden evde geçirmeyi düşündüm hamileliğimi. İş kıyafeti derdim yok benim yani. Dışarıda giymek için de bir hamile taytı bir pantolon alırım belki onu bilmiyorum.

Bende aynı şekilde tüp bebek tedavisi gördüm canım Seni çok iyi anlıyorum. Kanamam olduğu için 3 ay hareketlerim de sınırlandı doğal olrak .İlaçlar iğneler hala sürüyor Kasları da artık bebekten sonra tekrar kzanıcaz inş

Aynen öyle canım yeter ki bebişlerimiz sağlıklı olsun sağlıkla kavuşalım inşallah 🤲🏻❤️ aynen öyle şuan her şey yasak sürekli dinlenmem gerektiğini söylüyor doktor. 8 haftalığız şuan. Bu ay da çok dikkat et dedi asla kendini yormayacaksın her şey yasak dedi

Benim t3 yüksek çıkınca bu imomun içinde biotin olduğu için bu yükseltir dedi endokrinoloji doktoru. Ama kadın doğum bunu kullan demişti. Bitirdim son bir tane kaldı fakat triot sorunu yaşadığım için sanırım kullanmayacağım bunu canım sanada bilgi vermek istedim.
Canım şuanda troid sorunum yok. Ama teşekkür ederim. Bir dahaki kontrolde doktoruma tekrar bir sorayım bunu ben🙏🏻

Daha benim 4-5 haftalıkken annemlere geldiğimde mahallede komşular soruyormuş senin kız hamile mi diye siz düşünün 😂 şey diyorlar insanın yüzünden bile anlaşılıyormuş. İlk Bebek olunca tecrübesizim valla yüzden vs anlamam 😂
Benim ilk hamileliğimde elim istemsiz hep karnımda olurdu. Biraz da öyle anlaşılmıştı. 🥰

Daha benim 4-5 haftalıkken annemlere geldiğimde mahallede komşular soruyormuş senin kız hamile mi diye siz düşünün 😂 şey diyorlar insanın yüzünden bile anlaşılıyormuş. İlk Bebek olunca tecrübesizim valla yüzden vs anlamam 😂
benim yemeklere bakışımdan anlamıştı yengem yeğenim falan ahahha

X