Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızllaaar, hamileyken ceviz yemenin çok önemli olduğunu biliyorum. Seviyordum da, ama bulantıdan dolayı midem almıyor. Yerken ağzımda çoğalıyor sanki, yeyince de hemen kusuyorum. Benim gibi olan var mı aranızda? Ceviz yemesem bebeğin gelişimi için zararlı olur mu?
ceviz en sevdiğim şeydiiii. zorlayarak yiyorum şu an

ben de en son sporda tartıldığımda 50.5 dim. Dün aç karnına tartıldım 49.800 çıktım. kefir ceviz falan yiyip içiyorum. muz bayadır yemiyorumm dur bugün alayım iyi hatırlattın

Ben rami hastanesinde Nehir Bayram'ın methini çok duydum ona gitmek istiyordum fakat aşırı yoğğunnn. Şimdi kolan hastanesinde Cemile Vatansever var onu da çok methediyorlar. Şimdilik ona gidicem bakalım
Tesekkurler canim ona da bir bakim

Kızllaaar, hamileyken ceviz yemenin çok önemli olduğunu biliyorum. Seviyordum da, ama bulantıdan dolayı midem almıyor. Yerken ağzımda çoğalıyor sanki, yeyince de hemen kusuyorum. Benim gibi olan var mı aranızda? Ceviz yemesem bebeğin gelişimi için zararlı olur mu?
Bişey olmaz onun yerine ne yiyebiliyordan onu ekleyebilirsin fındık fıstık tercih edebilirsin

Insallah yaaa canim istahim var ama yiyemiyorum asiri halsizlik te var
Beyaz leblebi de bulantıya iyi geliyormuş doktor öyle söylemişti bir de yağsız şeyler yemeye özen göster dedi doktor bir de primal verdi bulantı için ilaç o da çok iyi geliyor çok kötü olduğunda istersen dene canım

Ay valla 6-7-8. Haftalarda bulantı kusmam oldu şu an daha iyiyim çok şükür :) bi koku rahatsız etmediği sürece iyiyim 🤭 maalesef kilo da aldım… 🥲 senin nasıll kaçıncı haftadasın? :)
ben de 9. haftadayımm. Tatlı türü şeylerden tiksindim. Genel olarak çok kötü değilim, bulantılarım çok çok yok arada hafif oluyorr. Kokulardan rahatsız olmuyoruum

Kızlar şimdi doktordan çıktım, 11+5 olduk. Beyin gelişimi, kalp ritmi her şey (çok şükür) iyi ve sağlıklı dedi. Cinsiyet tahmini için biraz erken ama inceleyeyim dedi, 5 dakika boyunca detaylı bir şekilde inceledi. Tahminim kız bebek yönünde ama net bir şey için 16. Haftayı bekleyelim dedi. Bulantım hiç olmuyordu, normal dedi. İkili test yaptık. 1 hafta sonra sonucu çıkacakmış.

Kızlar şimdi doktordan çıktım, 11+5 olduk. Beyin gelişimi, kalp ritmi her şey (çok şükür) iyi ve sağlıklı dedi. Cinsiyet tahmini için biraz erken ama inceleyeyim dedi, 5 dakika boyunca detaylı bir şekilde inceledi. Tahminim kız bebek yönünde ama net bir şey için 16. Haftayı bekleyelim dedi. Bulantım hiç olmuyordu, normal dedi. İkili test yaptık. 1 hafta sonra sonucu çıkacakmış.
gözün aydın canım, ikili test ne kadardı?

ben de 9. haftadayımm. Tatlı türü şeylerden tiksindim. Genel olarak çok kötü değilim, bulantılarım çok çok yok arada hafif oluyorr. Kokulardan rahatsız olmuyoruum
Yaaa ben de başta tatlı hiç yiyemiyordum hep tuzlu şeyler istiyordu canım 😂 şimdi fark etmiyor her şeyi yiyorum valla 😁😁 ne güzel, inşallah güzel sağlıklı bi süreç geçiririz hepimiz ✨

Hayırlı olsun, maşallah diyeyim 🙏🏻

Beyaz leblebi de bulantıya iyi geliyormuş doktor öyle söylemişti bir de yağsız şeyler yemeye özen göster dedi doktor bir de primal verdi bulantı için ilaç o da çok iyi geliyor çok kötü olduğunda istersen dene canım
Canim o ilaci kullaniyorum yatmadan once 2 tane ama saat 4 ten sonra yine basliyor bulantim leblebi ben de ise yaramadi cubuk kraker tac kraker felan oluyor ya ondan yiyorum bazen ins sekerim bisey vs cikmamistir paketli oldugu icin

Canim o ilaci kullaniyorum yatmadan once 2 tane ama saat 4 ten sonra yine basliyor bulantim leblebi ben de ise yaramadi cubuk kraker tac kraker felan oluyor ya ondan yiyorum bazen ins sekerim bisey vs cikmamistir paketli oldugu icin
Allah kolaylık versin canım hemen geçer inşallah bende tuzlu şeylerle bastırıyorum genelde

Pınar YILDIZ Uluslararası Thetahealing Eğitmeni on Instagram: "Çocuğunu dedesinin babaannesinin veya üst soydan adını aldığı aile büyüğünün döngüsünden çıkarmak için illaki isim değiştirmeye gerek yok. Bir telkinle de çocuğun bilinçaltına kendi bağımsız yaşam döngüsünü kurmaya izinli olduğunu kaydedebiliriz. Bu telkini olduğu gibi aşağıya bıraktım. “Canım yavrum, ....... yılı ....... ayında öğrendim ki dedenin ismini vererek, istemeden sana dedenin hayatını yüklemişiz. Biz dedeni çok sevdiğimiz için bunu yapmış olsak da, bunun bir hata olduğunu yeni öğrendik. Bunun için senden özür dileriz, lütfen bizi affet. Seni bu döngüden tamamen özgürleştiriyoruz, bizim yavrumuz olduğun için sana çok teşekkür ediyoruz, Baban ve ben seni çok seviyoruz. Dedeni çok sevsek de, onu anılarla yaşatarak, onun döngülerini tamamen devre dışı bırakıyoruz.” Bu konuşmayı anne veya baba gece uykuda çocuğa 1 hafta boyunca yaparsa çocuğun hayatındaki negatif döngüleri tama men temizleyebilir. Çocuklar 10 yaşına kadar gece uykuda annenin ve babanın sesini duyabilir, daha çok annenin sesine duyarlıdır. 10 yaşı geçtikten sonra artık uykuda anne babayı duyamaz, bu durumda göz teması kurmadan çocukla aynı konu konuşulabilir. Bir araba yolculuğunda, bir telefon konuşmasında 10 yaşını geçmiş çocuğa da telkin verebilirsiniz. Tekrar kendi yaşantımıza dönersek, eğer bir üst soydan gelen hastalığımızı fark edersek, aynı dikey hatta olduğumuz üst soyumuz ile ilgili şu şekilde oto telkin yaparız: ........ yılı ayında anladım ki benim rahatsızlığımin atamda da varmış (babaanne, anneanne, dedevs.). Aynı dikey hatta olduğum bu atamın döngülerinde gelen bu hastalığın mesajını aldım ve gereğini yapıyorum, bu mesajı devre dışı bırakıyorum. Bana ait olmayan bu döngülerin kader olmadığını öğrendim, atamı onurlandırmakla birlikte ondan gelen bütün döngüleri devre dışı bırakıyorum.” ⚜️ Bülent Demircioglu/Sırlarımız Kadar Hastayız⚜️ kitabından alıntı Seanslar/Eğitimler için DM den bana ulaşabilirsin"

Eklendi mi kızlar anlamadım ama bebeklerine aile büyüklerinin isimlerini koymak isteyen arkadaşlar için faydalı olacağını düşündüm iyi geceler 🙋🏻‍♀️🌸
Bana çok saçma ve sallamasyon geldi. Ben ananemle aynı isme sahibim ve alakası yok hayatlarımızın, benzer yanlarımız vardı tabi ki canım ananemle ama genel olarak fazlasıyla farklı insanlarız. Ben kız olursa babaannesinin ismini vericem. Karma falan İslam diniyle alakasız konseptler.

Bana çok saçma ve sallamasyon geldi. Ben ananemle aynı isme sahibim ve alakası yok hayatlarımızın, benzer yanlarımız vardı tabi ki canım ananemle ama genel olarak fazlasıyla farklı insanlarız. Ben kız olursa babaannesinin ismini vericem. Karma falan İslam diniyle alakasız konseptler.
Bununla karşılaştığımda özellikle koymak istemeyen psikolojik baskı yapılan vs arkadaşlar için paylaşmıştım istediğini koyarsın her şeyi de dine bağlamaya gerek yok çocuklarımıza isim koyarken anlamlarına bakarak koyuyoruz değil mi o özelliği taşısın vs diye bu da onun gibi bir şey aslında abartmaya gerek yok :KK66:

Bununla karşılaştığımda özellikle koymak istemeyen psikolojik baskı yapılan vs arkadaşlar için paylaşmıştım istediğini koyarsın her şeyi de dine bağlamaya gerek yok çocuklarımıza isim koyarken anlamlarına bakarak koyuyoruz değil mi o özelliği taşısın vs diye bu da onun gibi bir şey aslında abartmaya gerek yok :KK66:
Ben imanlı arkadaşlar yanlış yönlendirmeye maruz kalmasın diye özellikle belirttim. Zaten bu postu paylaşan da "thetahealing" eğitmeniymiş :-D internette denk gelinen her şeye inanmamak lazım.

X