Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar size bisey sorcam. Canım acayip sekilde çıgkofte istiyor etsiz. Acaba yesem bise olurmu. Doktor cigkofte yeme demisti ama heralde etli olandan bahsetmiştir dimi?
Eşim geçen gün almıştı ben de 3 tane yedim. Ama tercihim her zaman ev yapımı bi kereden bişey olmaz dedim 😂
Ya kızlar 7 haftalık hamileyim. Bu denize girme konusuna nediyosunuz ?? Sakıncalı mı sizce
Ben hamileliğimi bilmeden girmiştim. Hoş öğrenince gene girdim 😂 ama arkadasların dediği gibi ıslak kalma

Kızlar bebek bakım çantası hangi marka tercih ettiniz? Ya da tercih edeceğiniz bir marka var mı? Ben oysho ve muca gogi arasında kalmıştım. Az önce mücahit gogi sipariş ettim 🫢 memnun kalırsam söylerim belki sizlere de fikir olur

Al benden de bir o kadar. Hassasiyet inanılmaz var ;(
Evet okumustum bı mesajında sende benım gıbı yuz üstü uyumayı sevıyorsun😄uyuyamıyorum ben artık sıcaktan ve gogus agrısından. 12.haftayı bı doldursaydık azalıyor semptomlar dıyor tum arkadaslarım.bulantı en kotusu tam kurtuldum dıyorum gerı gelıyor.hassas bızım vucutlar herhalde bıraz daha dıbıne kadar yasama durumu var🤣

Tatile gittim havuza girmedim denize girdim yine de enfeksiyon oldum böyle olacağını bilsem havuza da girerdim gitti boşuna benim tatil 🤣

Evet okumustum bı mesajında sende benım gıbı yuz üstü uyumayı sevıyorsun😄uyuyamıyorum ben artık sıcaktan ve gogus agrısından. 12.haftayı bı doldursaydık azalıyor semptomlar dıyor tum arkadaslarım.bulantı en kotusu tam kurtuldum dıyorum gerı gelıyor.hassas bızım vucutlar herhalde bıraz daha dıbıne kadar yasama durumu var🤣
Ay evet biraz daha diş sıkacağız mecbur, inşallah dedikleri gibi olur da biraz daha rahat ederiz 🥺

Kızlar bebek bakım çantası hangi marka tercih ettiniz? Ya da tercih edeceğiniz bir marka var mı? Ben oysho ve muca gogi arasında kalmıştım. Az önce mücahit gogi sipariş ettim 🫢 memnun kalırsam söylerim belki sizlere de fikir olur
Skip hop un güzel bol bölmeli bir çantasını aldım birsürü kol çantalarımda var büyük
Ama hiçbiri bana tam rahat ettirmedi şimdi LC den yıllar önce aldığım küçük valiz tipi çantada rahat ediyorum içi geniş çok rahat oyuncaklarını benim kişisel eşyalarımıda atıyorum bundan iyisi şamda kayısı 😂

X