Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

IMG_8315.jpeg

Kızlar buna istinaden söylemiştim ama hala açılmadı 🤦🏻‍♀️ 😩 üzgünüm heveslendirdiğim için 🤦🏻‍♀️

Kırk yılda bir çarşıya çıktım ona da pişman oldum ya bu kadar olacağını tahmin etmedim. 10 haftalık olduk gerçi ama yine de tedirginim hep. Sürekli yürümedim aslında oturdum arada çay kahve içmelik ama yine de çok yormuş😥
Bence olumlu düşün bugün güzel uyur yarın daha sakin geçirirsin Yürüyüş iyi bile gelmiş olabilir

Öylemi bende bu tür şeylerden korktum zaten benim kv çok baskı yapmıştı devlete gidecrksin diye iyikide gitmemişiö
Karişmasalar olmaz zaten o kv :)) ya burda şehir hastanesinde dogum yapip memnun kalan tanidiklarim var ama işte ben korktum açikçası. Kürtajdan bile memnun kalmadiysam dogumu dusunemiyorum :)

Kızlar; sizin 4+4 gibi hcg degeriniz neydi ve kese kaç mm idi hatırlıyor musunuz? Doktor çok kafamı karıştırdı benim…Hcg değerim 1700 ve keseyi gördü 2.6mm dedi…Bana dış gebelik riski olabilir falan dedi; yani bana çok tutarsız geldi. Ve özel hastanede prof yani. Keseyi rahimde görüp nasıl dış gebelik olabilir hala!?

Merhabalar,

Son regl tarihim 27 Mayıs.
4+4 te karından ultrason ile kese görüldü. 😊 4+3 te verdiğim kan testi sonucu beta hcg 4518'di. Tahmini doğum tarihi mart başı görünüyor. İnş Allah tamamına erdirsin hepimiz için 🙏
Belirtiler de kasık ağrısı var alt karın bölgesi, son iki gündür daha belirgin hissediliyor. Mide bulantısı henüz yok.
Keseniz kaç mm idi 4+4’te hatırlıyor musunuz?

X