Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kendimi bu hafta çok yordum temizlik falan ondan olduğunu düşünüyorum kaç gündür kullanıyorsun fitil tekrar oldu mu lekelenmen
17 gündür kullanıyorum canım ama bi gecesi atmadım. Sonrasında lekelenmem oldu korktum devam ettim. Geçende de minibüs çok sarstı o günü de lekelenmem oldu gene korktum bırakmadan devam etmek gerek. Şu an şeffaf akıntıya döndü sorun yok. 12. Haftada çağırdı doktor, o zamana kadar devam et dedi. Hiç bırakmadan kullan yaniii

17 gündür kullanıyorum canım ama bi gecesi atmadım. Sonrasında lekelenmem oldu korktum devam ettim. Geçende de minibüs çok sarstı o günü de lekelenmem oldu gene korktum bırakmadan devam etmek gerek. Şu an şeffaf akıntıya döndü sorun yok. 12. Haftada çağırdı doktor, o zamana kadar devam et dedi. Hiç bırakmadan kullan yaniii
Canım ya inşallah 12. Haftaya kadar lekelenme falan olmadan gelirsin. Bana da kutu bitene kadar kullan dedi 15 gün kullanacağım. Kendimi o kadar yordum ki bu hafta. Kayınvalideye kafayı taktım ona çok canım sıkılmıştı. Bugün bunu yaşayınca hiçbirşeyin benden ve bebeğimden önemli olmadığını anladım. Artık takmıyorum kafama umrumda değil. İki hafta dinleneceğim evde artık.

Kızlar size bisey sorcam. Canım acayip sekilde çıgkofte istiyor etsiz. Acaba yesem bise olurmu. Doktor cigkofte yeme demisti ama heralde etli olandan bahsetmiştir dimi?
Canım evde kendın yaparsan ye,ama dısardan yeme bence,helede bu sıcakta en cok mıkrop ureyen seylerden bırı..evde kendın yapsan daha ıyı olur🥰

Eklentiler

• IMG_4848.jpeg
    IMG_4848.jpeg
    125,1 KB · Görüntüleme: 25
Ya kızlar 7 haftalık hamileyim. Bu denize girme konusuna nediyosunuz ?? Sakıncalı mı sizce
Hayır sakıncalı değil, aksine doktorların önerdiği bir durum. Ben de 8 haftalikken tatile gitmiştim, kendimi yormadan denize girdim, tek dikkat etmen gereken durum, denizden sonra çok fazla ıslak kalmaman, mümkünse hemen üstünü değiştirebilirsin. Birde daha sakin yerlerde girebilirsin denize. Doktorum havuza girme enfeksiyon riskinden dolayı dedi, ama denizi de kesinlikle önerdi sağlık açısından 🥰🌼

X