Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Neden olmuyor tüp bebekmi acaba
Benim rahim perdeliymiş doğuştan. Bebek sağ tarafta büyüyor. Riskli gebelik oluyormuş. Perinatolog a gidiyorum şuan. Düzenli takip edilcek. 40 haftalar falan muhtemelen kalmaz o haftalara. Perdeli Rahimin bebebek büyüdükçe taşıyamama riski varmış. O yüzden en uygun zamanda sezeryan ile alınacak. Rabbim sağlıkla vaktinde doğmayı nasip etsin. Ama ben gördüm rüyamda. Sağlıkla çok güzel bir kiloda doğacak bebeğim inşallah. 🌸😊🙏

Kızlar selam
Progrstan kullananlar var takip ediyorum yardımınıza ihtiyacım var. Biraz önce pembe kırmızı kanamam oldu doktora gittim kalp atışı duyuldu şükür gelişimi de iyi 11.hafta ile uyumlu hatta. Rahim ağzında kanama gördü doktorum eskiden olan bir kanamaymış aktif bir kanama değilmiş. Progestan fitil yazdı bana da 200lük sabah akşam kullanacağım. Eşim de yanımda değildi yalnız gittim geldim doktora. Kendimi biraz kötü hissediyorum. Deneyiminize ihtiyacım var 😔

Kızlar selam
Progrstan kullananlar var takip ediyorum yardımınıza ihtiyacım var. Biraz önce pembe kırmızı kanamam oldu doktora gittim kalp atışı duyuldu şükür gelişimi de iyi 11.hafta ile uyumlu hatta. Rahim ağzında kanama gördü doktorum eskiden olan bir kanamaymış aktif bir kanama değilmiş. Progestan fitil yazdı bana da 200lük sabah akşam kullanacağım. Eşim de yanımda değildi yalnız gittim geldim doktora. Kendimi biraz kötü hissediyorum. Deneyiminize ihtiyacım var 😔
Selam canım, benim de kahve lekelenmem olduğu için her ihtimale karşı akşamları fitil olarak kullanıyorum. Doktor bir şey göremedi eski kanlar böye gidiyor olabilir dedi. Senin de öyledir. Ne sormak istersen soor💞

Kızlar selam
Kuzum bende akşam yatmadan kullanıyorum sabaha kadar öyle uyuyorum. Benim kanama,lekelenme vs yok. Bir kere yoğun kanama yaşadım. Ondan sonra verdi doktor kanama alanın var demişti bir sonraki kontrolde kanama alanı yok şuan dedi. O yüzden kullanmaya devam et doktorun dediğinden şaşma ve korkma 🙏🏻🤲🏻

Canım ben de kullanıyorum 3 gündür, günde 3 defa ağızdan. Benimki biraz tuhaf gerçi. pancar yemiştim, kırmızı idrar mıydı, kan mıydı net olamadığımdan içiyorum. Ama endişelenme çok kullanan var, yengem de kullanmıştı iki çocuğunda da, kuzenlerimden bazıları da öyle. Hepsinin sağlıklı çocukları. Bebiş sağlıklıysa tutunuyor
Kızlar selam

Kızlar selam
Ben de kullanıyorum aslında doktorum haftada 1 iğne vurul buna bırakabilirsin dedi ama ben bırakamadım ya. İlk birden bıraktım ağrım ağrttı gibi bilemedim. Neden kötü hissediyorsun. Progestoran un faydası olur zararı olmaz derler. Sen iyi dinlencen bol su içcen ve progestorunu kullancan hiç korkma

Selam canım, benim de kahve lekelenmem olduğu için her ihtimale karşı akşamları fitil olarak kullanıyorum. Doktor bir şey göremedi eski kanlar böye gidiyor olabilir dedi. Senin de öyledir. Ne sormak istersen soor💞
Kendimi bu hafta çok yordum temizlik falan ondan olduğunu düşünüyorum kaç gündür kullanıyorsun fitil tekrar oldu mu lekelenmen
Kuzum bende akşam yatmadan kullanıyorum sabaha kadar öyle uyuyorum. Benim kanama,lekelenme vs yok. Bir kere yoğun kanama yaşadım. Ondan sonra verdi doktor kanama alanın var demişti bir sonraki kontrolde kanama alanı yok şuan dedi. O yüzden kullanmaya devam et doktorun dediğinden şaşma ve korkma 🙏🏻🤲🏻
Çok teşekkür ederim ister istemez endişeleniyor insan şimdi daha iyiyim teşekkür ederim desteğin için❤️

Canım ben de kullanıyorum 3 gündür, günde 3 defa ağızdan. Benimki biraz tuhaf gerçi. pancar yemiştim, kırmızı idrar mıydı, kan mıydı net olamadığımdan içiyorum. Ama endişelenme çok kullanan var, yengem de kullanmıştı iki çocuğunda da, kuzenlerimden bazıları da öyle. Hepsinin sağlıklı çocukları. Bebiş sağlıklıysa tutunuyor
Eninde sonunda öyle aslında sağlıklıysa tutunuyor ama birden oluyor böyle şeyler de. Umarım şu zor zamanları atlatırız sağlıkla geçer gider.

Ben de kullanıyorum aslında doktorum haftada 1 iğne vurul buna bırakabilirsin dedi ama ben bırakamadım ya. İlk birden bıraktım ağrım ağrttı gibi bilemedim. Neden kötü hissediyorsun. Progestoran un faydası olur zararı olmaz derler. Sen iyi dinlencen bol su içcen ve progestorunu kullancan hiç korkma
Zaten 22 Ağustos kontrolüm vardı o tarihe kadar kullanırım bırakmam artık. İnşallah senin de üç ayın sağlıkla dolsun. Çok zormuş zamanın geçmesi ya 🥹

Kaynanamdan uzak yaşadığıma şükür ettim şuan. Asla yakın olmayacaksın ya. Böyle saçmalıklar bitmiyor sonra. Asla kendini sıkıntıya sokma. Ağırlığını koy. Lafını çekme. Hakettiğini söyle. Eşin yanındaysa sıkıntı yok zaten. Bu kadar da baskı kurulmaz ki canım bu kadar da müdahale edilmez ki ama. Açma telefonlarını ciddiyim bak. Anlasın biraz
Aynen oyle canim bunaldim

Bu kaynanalar zaten herşeye bi saçmalık uydurmasalar rahat etmezler . Çekememezlik canım başka hişbişey değil oğlu nu aldın ya o acı ömrünün sonuna kadar konuşturur onu bende de var bi tane düşman başına en son küstü benle de rahat ettim barışmıyorum bilerek kafam rahat olsun diye 😂😂🤣🤣
NE guzel canim evlenmeden once ogullari kiymetli degildir de evlenince kiymete biner

Kızlar bende 8+6 yım şuanda açıkcası kasık ağrılarım iki gündür falan yok şuan mide bulantısı zaten yoktu, kontrole de 24 Ağustosta gidecem sadece halsizlik var korkuyorum acaba ne durumda birsey mi oldu diye sizce telaşlanmalıyımıyım?

Ayy lohusalıkda beni depresyona kv soktu hala etkileri üzerimde
intihara bile kalkıştım eşimle boşanma aşamasına geldik bana yapmadığını bırakmadı anlatsam manas destanı olur heralde
Neyse şimdi ayrı ayrı odalarda oturuyoruz
Bulantıdan dolayı hizmetim kesildi oğlu yapıyor herşeyi 😌
Biz de bu gidisle bosanma asamasina gelcez daha simdiden huzurumuz kacti ki daha bunun lohusaligi var

Bende dün ilk kez kontorle gittim direk kalp atisini duydum yani kese vs hiç ugrasmadan bekledim ne betaya bakıldı ne başka şeye test ysptim pozitif dedim 9. Hafta dedim karından baktı kalp atışı var 8 haftalık dedi kan tahlili aldı pazartesi göstericem artık tahlilleri de anlıyorum nedir ne degildir idrar yolu enfeksiyonu var anladığım birde tokluk şekerim yuksrk mslesef 140 olması lazımdı 141 çıkmış o da yaş ve sisman olmam ve genetik aile'de mslesef o yüzden kendiliğinden diyete basladim.

X