Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet kesinlikle olay bu bana bakılsın rahat edeyim böyle bir şey ama kendi annen bile olsa ev ev üstüne olmuyor buna eşin güzel bir şekilde konuşup müdahale edebilse keşke uzakta olması kadar güzel bir şey yok ilk gebeliğim de bende o kabusu yaşadım her şeye karışıyordu rezene içiyorum süt olsun diye içme çocuk uyuyor sürekli d vit verme çocuğa ilaç veriyorsun doktor vermiş benimki ordinaryüs ben 3 çocuk büyüttüm vermedim de noldu sözde yardıma geldi oturdu kaldı bir yerde annem tüm işlerimi yaptı dedim anne sen git artık annem gidince de gitmesin ne güzel oturuyorduk beraber hizmet kesilecek ya telaş yaptı :) Dedim yeter herkes evine gitsin ben kendim bakarım bana kalabalıkta geliyorlar :))
Ayy lohusalıkda beni depresyona kv soktu hala etkileri üzerimde
intihara bile kalkıştım eşimle boşanma aşamasına geldik bana yapmadığını bırakmadı anlatsam manas destanı olur heralde
Neyse şimdi ayrı ayrı odalarda oturuyoruz
Bulantıdan dolayı hizmetim kesildi oğlu yapıyor herşeyi 😌

intihara bile kalkıştım eşimle boşanma aşamasına geldik bana yapmadığını bırakmadı anlatsam manas destanı olur heralde
Oyyy vallahi gelip evinden atasım geldi kadını yaa, bunların yatacak yeri yok 🤬 Allah sana bol bol sabır versin

Evet kesinlikle olay bu bana bakılsın rahat edeyim böyle bir şey ama kendi annen bile olsa ev ev üstüne olmuyor buna eşin güzel bir şekilde konuşup müdahale edebilse keşke uzakta olması kadar güzel bir şey yok ilk gebeliğim de bende o kabusu yaşadım her şeye karışıyordu rezene içiyorum süt olsun diye içme çocuk uyuyor sürekli d vit verme çocuğa ilaç veriyorsun doktor vermiş benimki ordinaryüs ben 3 çocuk büyüttüm vermedim de noldu sözde yardıma geldi oturdu kaldı bir yerde annem tüm işlerimi yaptı dedim anne sen git artık annem gidince de gitmesin ne güzel oturuyorduk beraber hizmet kesilecek ya telaş yaptı :) Dedim yeter herkes evine gitsin ben kendim bakarım bana kalabalıkta geliyorlar :))
Aman benimkide yok ilac icme yok soyle yap boyle yap bu doktora git eminim ki cocuk dogsa tepemden inmeyecek iki de bir arayacak gelecek ben bunaliyorum basimi alip nerelere gitsem telefondan bile rahatsiz ediyor erkek olsa bakmaz ama kiz olursa bana vermeyecek sanki psikolojik olmus korkuorum annem mannem der diye hitap ederken

Buarada lohusalıkta bebeğine zarar veren anneler duymuşsunuzdur
Duyunca aaaaa n ekadarda vicdansız derdim ama o işler öyle değilmiş annenin pskolojisinden kaynaklıymış bu durum lohusalık gerçekten çok hassas bir dönem hiçbişeyi içimizde tutmadan patır patır söylememiz lazımmış kırılanlar güle güle kırılsn

Duyunca aaaaa n ekadarda vicdansız derdim ama o işler öyle değilmiş annenin pskolojisinden kaynaklıymış bu durum lohusalık gerçekten çok hassas bir dönem hiçbişeyi içimizde tutmadan patır patır söylememiz lazımmış kırılanlar güle güle kırılsn
Lohusalık depresyonu diye bir şey var ve psikoza kadar gidebiliyor. Gel gör ki Türk toplumuna bunu anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor...

Ofiste çalıştığım günler evet, sabit oturduğumda oluyo. Yürürken batar gibi oluyor bi de arada
Ya evet ben de tüm gün ofiste oturarak çalışıyorum. akşam olunca işleri bitirip uzanınca sonra kalkınca ağrı giriyor :KK43: ağrıya razıyım da inşallah kötü bişi olmasın. Ama 4-5 saniye de geçiyor

Aman benimkide yok ilac icme yok soyle yap boyle yap bu doktora git eminim ki cocuk dogsa tepemden inmeyecek iki de bir arayacak gelecek ben bunaliyorum basimi alip nerelere gitsem telefondan bile rahatsiz ediyor erkek olsa bakmaz ama kiz olursa bana vermeyecek sanki psikolojik olmus korkuorum annem mannem der diye hitap ederken
Benimkide tam tersi kız düşmanı ahlaksız namussuz oldukları için erkekte namus yok ya 😂bunlar ne yaşıyor acaba cinsiyet ayrımcılığı ne kadar acımasızca bişey

Aman zaten konusmazsa konusmasin keske konusmasa
Benimkide tam tersi kız düşmanı ahlaksız namussuz oldukları için erkekte namus yok ya 😂bunlar ne yaşıyor acaba cinsiyet ayrımcılığı ne kadar acımasızca bişey
Yeri gelince cocuga derim babannen hep kiz istedi vs diye gorur o zaman 😀

Lohusalık depresyonu diye bir şey var ve psikopat kadar gidebiliyor. Gel gör ki Türk toplumuna bunu anlatmak deveye hendek atlatmaktan zor...
Kesinlikle hiç tahmin edildiği gibi bir durum değil yapılacak çok şey var öncesinde ve sonrasında inşallah doğuma yakın bunları detaylıca konuşuruz

Kesinlikle hiç tahmin edildiği gibi bir durum değil yapılacak çok şey var öncesinde ve sonrasında inşallah doğuma yakın bunları detaylıca konuşuruz
Okuldayken en çok etkilendiğim konulardan biriydi, hepimizin gebeliği-doğumu-lohusalığı sağlıkla ve kolaylıkla geçer inşallah 🤲🏻

Aman ya üzüldüm ne cins bencil insanlar var üstelik bunlarda hemcinslerimiz aynı zamanlardan geçti ne kadar zor olduğunu bilip yardımcı olmaları gerekirken köstek oluyorlar, hiçbir şey senden kıymetli değil kendine ve yavrularına odaklan sana ihtiyaçları var 🙏🏻

Aman zaten konusmazsa konusmasin keske konusmasa

Kızım olduğunda bende söyleyeceğim maalesef
😄
😀😀

Yok ya hiç bir şey yapamaz siz aranızda ki mesafeyi koruyun işinize çok karıştırmayın eşinle bunu en başından güzelce konuşun lohusa dönemi zorlukları ile ilgili bir şeyler izletip bilgilendirme yapın bilmeyen kocalar zorlukları görüp öğrensinler bu süreçte köstekleme ziyada desteğe ihtiyacımız var 🙏🏻

Yok ya hiç bir şey yapamaz siz aranızda ki mesafeyi koruyun işinize çok karıştırmayın eşinle bunu en başından güzelce konuşun lohusa dönemi zorlukları ile ilgili bir şeyler izletip bilgilendirme yapın bilmeyen kocalar zorlukları görüp öğrensinler bu süreçte köstekleme ziyada desteğe ihtiyacımız var 🙏🏻
Haklisin canim tekrar konusacağım olmuyor böyle

Kızlar selam. Hangi folik asiti kullanıyorsunuz? Ben doktorun önerisiyle İmom kullanıyorum. Acaba mide bulantımın bu kadar fazla olmasına etki ediyor olabilir mi? Kutu bitince Elenetal’e mi geçsem diyorum. Ne diyorsunuz?
Bende İmom kullanıyorum. OMEGA olanı. Hamilelik döneminde içileni. Valla B6 ve iyot kısmı önemli diye bilgilendirildim. Bulantı konusunda,foligin içinde B6 olması iyi olur demişti doktorum. Bulantılarım var fakat bu folik asit markasından değildir diye düşünüyorum. Çünkü ben aylardır İmom primo kullandım sıkıntı olmadı.

Kızlar sizin de arada böyle kalçanın üst tarafına sancı giriyor muuu? Bele yakın kısmınaa
Pöçük gibi bir noktaya dimi. (Pöçük deriz biz ahhdjdjdjdj) benim de giriyor ara ara. Va bazen sol kasığıma da. Sol tarafıma yerleşmiş benim fasülye ara ara buradayım diyor orası😂

X