Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese merhaba 24 yaşında taze gebeyim geçen yıl bi kaybım olmuştu. Sat 31 Mayıs . 2 temmuz 416 4 temmuz 1400 çıktı beta artış fazla geldi bana var mı böyle bir durum yaşayan ? Bugün doktor randevum var dualarınıza talibim inşAllah keseyi görebiliriz

Canımmmm gebeliğin hayırlı olsun, sağlıcakla gelsin bebişler inşallah.. Evet biraz fazla gibi, ikiz olma ihtimali var mı acaba?

Merhabalar, hayırlı olsun Sat benim de 31 Mayıs. 1 Temmuzda beta değerim 1000in üzerinde çıkmıştı. Çok şükür bugün keseyi ve de minnoşumu gördük. Kalp atışı için haftaya tekrar gideceğim. İnşallah hayırlısıyla siz de bugün görürsünüz. Umarım her gittiğimizde güzel gelişmeler olmaya devam eder

evet canım bende yaşadım 5. haftada sorun olmayacağı söylendi kırmızı olunca hemen acile gittik sanırım bu lekelenme tutunma belirtisi olabilir endişe etme

Sat 30 mayıs en son 1 temmuzda beta 3680'di. 4 Temmuz'da Dr'a gittim, beta istemedi. kese haftasıyla uyumlu iyi demişti.

Canım kızlar merhabalar.. Hepimizin bebişi sağlıkla gelsin inşallah... Mutlu huzurlu kucaklayalım yavrularımızı hayırlısıyla aramızda kalp atışı duyan var mı?
Amiiin, 4 temmuzda beta 300 çıktı o gün keseyi göremedik,
Dün gittik keseyi gördük çok şükür. 30 temmuzda kalp atışı için çağırdı doktor. Yani ben hala duyamadım.

Sat 29 mayıs bu arada geç döllenme olduğunu söyledi doktor

Kızlar selam , doktor kan testi istedi ‘anti rubella igg’ değeri 0-1 arası olması gerekiyorken bende 500 çıktı.
Bu geçmişte kızamıkçık hastalığını geçirdiğim anlamında geliyormuş .
Doktorum bir şey olmaz önemli değil ama istanbula gittiğinde baktır dedi aklıma takıldı , bu konuda bilgisi/ tecrubesi olan var mı?

Canım kızlar merhabalar.. Hepimizin bebişi sağlıkla gelsin inşallah... Mutlu huzurlu kucaklayalım yavrularımızı hayırlısıyla aramızda kalp atışı duyan var mı?

Yaaa ne kadar güzel maşallah ben de yarın gideceğim doktora ve uygulama 6+2 gösteriyor yarın için ben de duyabilirim o zaman
Ben bebeği görürüm diye gittim cumartesi gittiğimde kese vardı sadece süpriz oldu bana kalp atışı bile oluşmuş karından baktı hemde duyarsın inşallah

Merhaba kızlar. Bugün 3. Doktorla görüştm ilkini ben beğenmedim başka doktora gittim oda kan pıhtılaşmamdan dolayı riskli gebelik grubuna girdiğm için beni tıp fakültesine sevk etti bugünde tıp fakültesindeydm anlayacağnız beta hgc artışım gecen hafta çarşamba 57 cuma 168 pazartesi 1344 bugün 2153 hepside ayrı ayrı yerlerde yapıldı. Keseyi vajinal ultrason ile göremedik. Israrla hiç biri iğnemi yazmıyor 4000lik oksapar iğne bide coraspin kullanmam gerekiyor coraspini kullanıyorum iğneyi keseyi bebeği görmeden yazmayız diyorlar halbuki diğer çocuklarımda beta hgc 2 kat artınca yazmışlardı. Aşırı gerginim ben mi derdimi anlatamıyorum onlar mı anlamıyor yoksa konu hakkında bilgileri yokmu anlamadım.

Canim aile hekimi de yazıyor istersen bi de onunla görüş, tebrik ederim bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…