Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Haha ben de tam tersi sürekli uyuyasım var, yatasım var. Yanlarım çürüyecek yakında ama bana göre boşluktan biraz da

Ya ben tuvalete kalkmak olmasa uyku ilacı içmiş gibi uyuyorum çok derin çok saçma rüyalar falan görüyorum

Ayy kızlarr dun bu decavitten içtim bugun tuvaletım simsiyaaah aklım çıktıı,aklınızda olsun bana kımse bunu ıcınce tuvaletın sımsıyah olacak demedı,basınıza gelırse korkmayın

Selam kızlar , bende aranıza katılıyorum sanırım
Son adet tarihim 7 haziran 6 temmuzda reglime 1 gün kala silik idrar testiyle öğrendim sonra kanda pozitifi gördüm çok şükür
2 gün arayla kanda beta bakıldı sıkıntı yok her şey yolunda dedi doktorum pazartesi kese görmek için gidicem ama sanki zaman geçmiyor biz 9 ay nasıl beklicez bide bazen aşırı sağ kasık ağrım oluyor korkuyorum normal mi sizde de oldu mu

Merhaba benim de son adet tarihim 8 haziran. Ama benim reglim 40-45 günde bir oluyor. Öğrendiğiniz zaman beta kaçla öğrendiniz. Hayırlı olsun sağlıkl gelsin bebişlermiz ♥

Hayirli olsun hosgeldin

Merhabalar sağlıkla alın kucağınıza umarım ilk zamanlar bende de ağrılar olmuştu normal olduğunu söylemişlerdi yatıp dinlenince geçiyorsa sorun yoktur bence. İnsan ister istemez aklına kötü olasılıkları da getiriyor ama ben öyle anlarda kucağıma aldığım anı hayal ediyorum. Kötü düşünmeden tadını çıkarmaya çalışıyorum. Burada hemen hemen aynı şeyleri yaşayan kadınlarız ve çok güzel bir enerji var siz de hoşgeldiniz

6 hazi
Merhaba benim de son adet tarihim 8 haziran. Ama benim reglim 40-45 günde bir oluyor. Öğrendiğiniz zaman beta kaçla öğrendiniz. Hayırlı olsun sağlıkl gelsin bebişlermiz ♥
47 ile öğrendim ertesi gün dayanamadım tekrar kan verdim 110 çıktı sonra 2 gün sonra tekrar balalım dedi doktorum oda 313 çıktı canım

Çok teşekkür ederim inanın öğrendiğimden beri içim içime sığmıyor en ufak şeyde korkuyorum biliyorum çok yanlış bu dönemi en güzel şekilde atlatmamız lazım ama işte elde değil çok istediğim için bu anı bekledim hep çok şükür nasip oldu inşallah hep birlikte bu süreci atlatırız ve yavrularımızı sağ Salim kucağımıza alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…