Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar 6+2 yim, kahverengi akintim var bir kac gundur. Once seffaf akinti icinde noktaciklar seklinde basladi, bu sabah da 2-3 kucuk parca kahverengi, ve biraz da akinti geldi sabah. Camasirimi kirletmiyor da silince peceteye geliyor. Bir sonraki randevum ay sonunda, doktoru arasam mi yoksa bu normal mi? Hep kirmizi kanama ve cok agri olmadigi surece korkmayin diyorlar ama.

Canım bebegı gormusmuydun?

Canım benim teşekkür ederim tecrubelerin için. Bugün keseyi gördük :) Azaltmakla olmuyor şuandan itibaren sigarayı komple bıraktım

Kızlar merhaba, Mart’25 anneleri olarak whatsapp grubu var mı? Sürekli bilgi alışverişinde olacağımız bir hesap mı açsak, en azından birbirimize destek oluruz :)

Ben ilk gebeligimde ovulasyon testi de yapmıştım regliye birkaç gün kala o zaman ovulasyon çift çizgiydi şimdi yine deneyeyim dedim birkaç gün önce denediğimde ikinci çizgi silikti şimdi yaptığımın görselini ekliyorum sizce ne demek . İkinci çizgi resimdekinden daha koyu bu arada

Eklentiler

• IMG_20240709_185358.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar açık kahverengi lekelenmem var . Bugün Dr gittim kan verdim negatif çıkmış adetime daha bugünü saymazsak 4 gün kaldı. Değişir mi daha önce başıma gelmedi böle lelekel3nme peçeteye geldi az o kadar

Kizlar merhaba adet gecikmemin 3. Günü betam 860 cikti. Az gibi mi bilemedim bude adet döngüm 31 yada 32 oluo oyuzden dusuk cikarmi acaba

Canımcım ben hamile kalmadan önce onu bildiğim için onu kullanıyordum toca dan gizli oda düzenli değil, o yüzden çok dert etmiyordum. Ama benim doktorumda başka bir şey yazmıştı, E-nabızdan baktım ama sadece prilam görünüyor. Demekki devletin karşılamadı bir ilaç yazmış.

Merhaba kizlar geceleri rahat uyuyabiliormusunuz ben geceleri sicakdan uyuyamiyorum dogrusu yurtdisindayim türkiye gibi sicak degil ama uyuyamiyorum koltukda yatiorum esim yatak odasinda yatask odasinda yatinca sanki nefes alamiorum sicak basior beni 5+3 hamileyim

Uykusuzlar kulubune hosgeldın canımbende hıcc uyuyamıyorum hamıle oldugumu ogrendıgımden berı.sabah 5 te ayaktayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…