Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben de ilişkiyi sordum ki benim kanama alanım vs yok sadece kahve akıntım vardı o da bitti. Her ihtimale karşı progestan kullanıyorum. Asla asla ilişki yok dedi, sonrasında da sık olmamak kaydıyla olabilir. Direkt eşime dedim bu kadın sekse karşı :KK48: :KK48: :KK48: :KK48:
Hahahah sanırım öyle doktorun 😂 bizimki sıkıntı yok diyor da ilk olunca korku var ya azcık duralım ne olacak sanki 😂😂

Hahahah sanırım öyle doktorun 😂 bizimki sıkıntı yok diyor da ilk olunca korku var ya azcık duralım ne olacak sanki 😂😂
benim de durasım vardı da eşim çok yanaşınca doktor da rutine devam edebilirsiniz diyince 2 3 günde bi devam ediyoruz. şimdi ilk günden hamile kalınca hemen sırtımı dönmeyeyim dedim ona da yazık :KK70:

Evet cok fazla ucretleri huc bilmiyorum gercekten ne yapacagimi kararsiz kaldim bir de dojtor da bulamiyorum sıkıntı o
inşallah bulursunuz gönlünüze göre bi yer. ben istanbul'da değilim o yüzden pek hakim değilim oralara. bi de gebelik öncesinde özel sigorta yaptırmıştım inşallah ondan yararlanmayı düşünüyorum. doğum vs de kapsıyor

Kızlar aksam yemeğinde neler yapıyorsunuz bıraz tavsıye verırmısınız😊malum mıdeden dolayı pek secenek bulamıyorum ben.yazdıklarınızı not edıcem hergün birini pişiricem:))
Kokudan artık mutfağa giremiyorum dün yediğimden bugün bi bakıyorum tiksinmişim
Göbüşün içindeki resmen beni yönetiyor
O an ne çektiyse canım eşim onu yapıyor 🤷🏼‍♀️

benim de durasım vardı da eşim çok yanaşınca doktor da rutine devam edebilirsiniz diyince 2 3 günde bi devam ediyoruz. şimdi ilk günden hamile kalınca hemen sırtımı dönmeyeyim dedim ona da yazık :KK70:
Ay dursun yaaaa hiç acımıyorum bebişimizi taşıyorum azcık kendi de fedakarlık etsin birseylerden biz sonuçta bedenimizden ödün vermeye başlayarak bu yola giriyoruz ilk başta 😂

Kokudan artık mutfağa giremiyorum dün yediğimden bugün bi bakıyorum tiksinmişim
Göbüşün içindeki resmen beni yönetiyor
O an ne çektiyse canım eşim onu yapıyor 🤷🏼‍♀️
ne kadarlık oldu acaba sizinki :)
daha bende bulantı vs başlamadı. 5+6 şuan bende. kendim balık pişirip yiyiyorum.
bende daha çok köfte, tavuk, balık, sebze, salata tarzı besleniyorum.
ayran ya da yoğurt tüketiyorum. ceviz ve fındık

X