Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de 6 yaşında oğlum var ısrarla erkek istiyor o da😅😅😅 aynı durumları yaşıyoruz🙈 ben kız hissediyorum ama😅 oğlumda da erkek hissetmiştim çok fazla. Rabbim hayırlısını sağlıklısını versin inşallah
Kendilerine arkadaş istiyorlar 🤣 hayırlısı olsun inşallah gönlünüze göre olsun onlar bir şekilde alışır ama bizimkisi pedagogluk olabilir ama o derecede 🤣 bende hiçbir şey hissedemiyorum yumurtlama zamanı oldu çünkü ikisi de olabilir önceden kızımdayken direk regl sonrası olmuştu o zaman kesin kız demiştim şimdi hiç bir şey hissedemiyorum 😃

Öylemi ya geçen sene doğurdum gene erkek senesiydi
Bendeki şans binyılda bir denk geliyor heralde iki sene üst üste erkek senesi 😂
Çevreden çevreye değişiyor heralde bu sene meselesi benim tüm hamile tanıdıklarımında erkek oldu
Oğluma kız bulamayacağız diye endişeleniyor babası 😄
Bulursunuz bulursunuz bu yıl benimde duyduğum hep erkek oldu hani öyle diyorlar ama çocukların yaşına göre sınıflar genelde kız erkek yarıyarıya oluyor diğer türlü olsa aynı yaş bulmak çok zor olurdu :)

Üzme kendini daha fazla sen böyle düşünürken bende ev tipi kalp atışı dinlenen cihazlardan almayı düşünüyorum iyimi diye ara ara kontrol etmek için 😂 kızlar bu konuda ne düşünüyorsunuz sizce zararlımıdır
O nasıl bir şeymiş fiyatı falan nasıl valla alsam herhalde tv gibi sürekli izlerdim meraktan duramazdım 🤣

Üzme kendini daha fazla sen böyle düşünürken bende ev tipi kalp atışı dinlenen cihazlardan almayı düşünüyorum iyimi diye ara ara kontrol etmek için 😂 kızlar bu konuda ne düşünüyorsunuz sizce zararlımıdır
Ben bir fenomende görmüştüm. Ama sanırım zararlı bebeği yoruyormuş diye okudum bir yerde

Kızlar size bişey sormak istiyorum bilgisi olan cevep verebilir mi dünden beri içim içimi yiyor 🥹
8. Haftadayım dün kalp atışını dinlemeye gittik doktorun cihazının sesi kısıkmış ve bi kaç kere denedikten sonra farkettik başta ses gelmiyordu bende panikleyince doktor bi kaç kere dinletti bende videosu var baktım 1. Dk dinletmek için uğraşmış 🥹 çok fazla ısıya ve radyasyona maruz kaldığı için bebekler kalp atışlarını dinletmeyi önermiyor doktorlar diyorlar dünden beri düşünüyorum biz dün çok uzun mu maruz bıraktık diye ağlıyorum sürekli doktora da tekrar gidip sormak istemiyorum içim içimi yiyor işte bi zarar verdim gibi hissediyorum sürekli
Belki cihazdan cihaza da değişiyordur canım üzme kendini doktor da zarar verecek bir şey yapmaz ki. İnşallah bir şey olmamıştır güzel düşün hem seninki büyük maşallah. Cilt dokusu tamamlanmış olabilir. Benim doktor dinletmedi açıklamasını da yaptı. henüz cilt katmanı çok şeffaf bu haftada dinletmiyorum dedi 5+6 idi ultrasona göre. Güzel düşünelim güzel olsun💖

Kızlar torch testını yaptırdımı sızın doktorlarınız?ben 8. Haftamdayım hala istemedi doktor bendenntest falan.gecen aıle hekımı cagırmıstı baska seylere bakmıs kanda torch testı yapmamıs.Kafam karıstı sımdı ben yapılması gereklı dıye bılıyordum kalp atısından sonra

Benim dün 1 dk dinletti 🥹🥹
Canım bısey olmaz korkma,ben her hafta doktordayum mecburen sorunlar bıtmıyor zehırlenme gecırdım gecen hafta,ondan once kanama alanı,şimdi istifra etmekten yine kanama alanı,sürekli her hafta kalbını dınlıyoruz.Yapacak bısey yok ne gereklıyse onu yapıyorlar.Bende ılk baslarda tedırgın oluyordumda bır sorun olmadı cok sukur kafanı takma senı anlayabılıyorum.hıc dusunme

Kızlar torch testını yaptırdımı sızın doktorlarınız?ben 8. Haftamdayım hala istemedi doktor bendenntest falan.gecen aıle hekımı cagırmıstı baska seylere bakmıs kanda torch testı yapmamıs.Kafam karıstı sımdı ben yapılması gereklı dıye bılıyordum kalp atısından sonra

Canım bısey olmaz korkma,ben her hafta doktordayum mecburen sorunlar bıtmıyor zehırlenme gecırdım gecen hafta,ondan once kanama alanı,şimdi istifra etmekten yine kanama alanı,sürekli her hafta kalbını dınlıyoruz.Yapacak bısey yok ne gereklıyse onu yapıyorlar.Bende ılk baslarda tedırgın oluyordumda bır sorun olmadı cok sukur kafanı takma senı anlayabılıyorum.hıc dusunme
Çok geçmiş olsun neyden oldu zehirlenme ör bir süreç gebelik gerçekten sağlıcakla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🙏🏻 biz de 7 haftalığız 9. Hafta da gideceğiz doktorumuza torch testinden bahsetmedi

Torch testi nedir

Maşallah kız ne güzel 🙏🏻♥️
Bi tane suluk alın termos gibi. Onla takibi çok kolay ve çok güzel. Hem elinizin altında durdukça aklınıza geliyor içiyorsunuz. 😊 ben hedef koydum 3 defa doldursam bunu günde diye. Yeterli su içip içmediğimi de idrar renginden anlıyorum. Herkesin bünyesi farklı sonuçta 🌸

Bi tane suluk alın termos gibi. Onla takibi çok kolay ve çok güzel. Hem elinizin altında durdukça aklınıza geliyor içiyorsunuz. 😊 ben hedef koydum 3 defa doldursam bunu günde diye. Yeterli su içip içmediğimi de idrar renginden anlıyorum. Herkesin bünyesi farklı sonuçta 🌸
Ben de termosla daha rahat ediyorum, hem soguk tutuyor, hem takibi kolay. 3-4 litre gunune gore degisiyor.

Kendilerine arkadaş istiyorlar 🤣 hayırlısı olsun inşallah gönlünüze göre olsun onlar bir şekilde alışır ama bizimkisi pedagogluk olabilir ama o derecede 🤣 bende hiçbir şey hissedemiyorum yumurtlama zamanı oldu çünkü ikisi de olabilir önceden kızımdayken direk regl sonrası olmuştu o zaman kesin kız demiştim şimdi hiç bir şey hissedemiyorum 😃
Benimki kız olursa utanırım onunla oynayamam diyor😂😂😂 erkek olsun o yüzden diyor😂😂😂 ben yumurtlama olayı zamanına göre cinsiyeti falan bilmiyorum, içgüdüsel olarak ilkinde oğlumun olacağını çok hissetmiştim. Bunda da nedense kız olacağını çok hissediyorum 🤭

X