Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Denedin mi?

Cidden öyle ilk öğrendiğim bir kaç gün kötüydüm. Bir de bugün kötü oldum. Ofiste çalışırken zor bi tık :KK43: Akşam arkadaşlarımla buluşcak umarım iyi olurum :KK43:
Denedim midemi rahatlattı ama miden doluyken içmeyeceksin . Bi de tam özü çıkmadığı halde iyi gelir gibi oldu ya da psikolojik mi henüz bilmiyorum 🥹 gece yatmadan yine yapıcam söylerim o zaman

Haftaya göre masallah beta çok güzelmiş ☺️
Çok teşekkürler 🥰 ama ona rağmen o gün acilde beta artışı düşük deyip bir doktor kürtaja göndermişti beni. şok olmuştum itiraz ettik de başka doktor geldi öyle duruldu ortalık.
Bugün ise bebeğimin kalbi atıyor.
Büyük ihmal gerçekten başkalarına da böyle yapıyorlarsa insanlar da itiraz etmiyorsa düşünemiyorum.

Kızlar merhaba doktordan geliyorum . 7+3 üm . Bebek 6+6 gözüküyor hiçbir problem yok dedi pıtı pıtı kalbi atıyor du . Değerlerim yerlerde b12 demir hepsi sürünüyor ilaç verdi bir ay sonra görüşürüz dedi .😍🤲🏻
Gözün aydın canımm :KK200: Beni de 1 ay sonra çağırdı da bi ağrın kanaman olursa hemen gel ama dedi. Ben de şu an tam 6+6 yım

Çok teşekkürler 🥰 ama ona rağmen o gün acilde beta artışı düşük deyip bir doktor kürtaja göndermişti beni. şok olmuştum itiraz ettik de başka doktor geldi öyle duruldu ortalık.
Bugün ise bebeğimin kalbi atıyor.
Büyük ihmal gerçekten başkalarına da böyle yapıyorlarsa insanlar da itiraz etmiyorsa düşünemiyorum.
Bu kadar basit mi ya bir can o

Bu kadar basit mi ya bir can o
Çok basit söyledi valla o gün adet kanamasınin başladığı gündü işte, şok üstüne şok geçiyordum. Gerçekten çok dikkatli olmalıyız hanımlar. 🙏🏻
Doktorlar bazen çok farklı düşünebiliyor galiba o gün diğer doktor bile anlamamıştı kürtaja gönderen doktoru.

Çok basit söyledi valla o gün adet kanamasınin başladığı gündü işte, şok üstüne şok geçiyordum. Gerçekten çok dikkatli olmalıyız hanımlar. 🙏🏻
Doktorlar bazen çok farklı düşünebiliyor galiba o gün diğer doktor bile anlamamıştı kürtaja gönderen doktoru.
Doktor var doktor var :KK43:

Kızlar selamlar benim bebiş sizlere göre daha büyük galiba hatta grubun en büyük bebişi de olabilir şu an 10+3 aşırı bulantı var hiçbirşey yiyemiyorum ilaçları bile içemiyorum aklıma ne geldiyse denedim bu konuda varsa önerilerinize açığım 🙏
Maşallah Sübhanallah güzel bebeğine canım benim❤️ bazen gebelik haftasıyla bebeğin kendi haftası uyumlu olmuyor. Senin ki 9+3 gözüküyor şuan 🥰 belki de miden ileriki aylarda geçip hafifleyecektir. Ben bulantı için sürekli çubuk kraker ve muz yiyorum iyi geliyor canım.

X