Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ya ben çalıştığım için sabah kahvaltı alışkanlığım yok maalesef yani erken uyanıpta kahvaltı eden bir insan olmadım, hep öğlen ve akşamla geçiştirdim. Şimdi bu süreçte de dikkat etmeye çalışıyorum ama sanki yeterli gibi değil zorluyorum kendimi ama iştahım da hiç yok ilk gittiğim doktor 3 ay birşey yiyemezsende canını sıkma bebek 3 ten sonra senden beslenmeye başlıyor demişti

Maşallah Sübhanallah güzel bebeğine canım benim❤️ bazen gebelik haftasıyla bebeğin kendi haftası uyumlu olmuyor. Senin ki 9+3 gözüküyor şuan 🥰 belki de miden ileriki aylarda geçip hafifleyecektir. Ben bulantı için sürekli çubuk kraker ve muz yiyorum iyi geliyor canım.
Bugun yine kotuyum canim birsey gecirmiyor napcam yaa ilac bile fayda etmiyor dun iyiydim bugun kotu

Kızlar ya ben çalıştığım için sabah kahvaltı alışkanlığım yok maalesef yani erken uyanıpta kahvaltı eden bir insan olmadım, hep öğlen ve akşamla geçiştirdim. Şimdi bu süreçte de dikkat etmeye çalışıyorum ama sanki yeterli gibi değil zorluyorum kendimi ama iştahım da hiç yok ilk gittiğim doktor 3 ay birşey yiyemezsende canını sıkma bebek 3 ten sonra senden beslenmeye başlıyor demişti
Evet canim su an bebek senin depolarindan yiyor sonrasi onemli mide bulantilarim insallah 3 aydan sonra biter de iyice beslenebilirim

Kızlar ya ben çalıştığım için sabah kahvaltı alışkanlığım yok maalesef yani erken uyanıpta kahvaltı eden bir insan olmadım, hep öğlen ve akşamla geçiştirdim. Şimdi bu süreçte de dikkat etmeye çalışıyorum ama sanki yeterli gibi değil zorluyorum kendimi ama iştahım da hiç yok ilk gittiğim doktor 3 ay birşey yiyemezsende canını sıkma bebek 3 ten sonra senden beslenmeye başlıyor

Evet canim su an bebek senin depolarindan yiyor sonrasi onemli mide bulantilarim insallah 3 aydan sonra biter de iyice beslenebilirim
Ay inşallah canım 3 ten sonra daha da dikkat etmemiz gerekiyor

Şöyle bir şey buldum. Çin takvimine göre cinsiyet tahmini. Aslında inanmam böyle şeylere ama denedim.
Yaşınız ve hamile kaldığınız ayın kesiştiği cinsiyet, bebişin cinsiyeti. Ben 34'üm Haziran'da gebe kaldım. Kız bebek çıktı. Doğmuş yeğenlerim için yaptım yengeme sorup, tuhaf ama doğru çıktı 😅
Not: Sat ayı değil, gebe kalma ayı.
Çin takvimine göre yaşınız normal yaşınız olmuyor ama. Hamileliği de katıyorlar yaşa. Yani +1 ve +1 de dogum ayına ekleyeceksiniz. Ben 30 um 32 mart a bakıyorum

Doktorum normal nasıl besleniyorsan öyle beslen ilk 3 ay sakın kilo alma fazla fazla yeme dedi. Ekstra olarak ben süt ve süt ürünleri tüketmiyorum. Günde 2 bardak süt iç dedi.

Doktorum normal nasıl besleniyorsan öyle beslen ilk 3 ay sakın kilo alma fazla fazla yeme dedi. Ekstra olarak ben süt ve süt ürünleri tüketmiyorum. Günde 2 bardak süt iç dedi
Bende sade süt içemem açıkçası kefir içeyim diyorum oda zorluyor ama birine mecbur göz yumacağız sanırım, alerjiniz mi var yoksa sevmediğinizden mi tüketmiyorsunuz.

Çin takvimine göre yaşınız normal yaşınız olmuyor ama. Hamileliği de katıyorlar yaşa. Yani +1 ve +1 de dogum ayına ekleyeceksiniz. Ben 30 um 32 mart a bakıyorum
Doğum yapacağımız aya mı bakmak lazım yoksa hamile kaldığımız aya mı? Bir sitede hamile kaldığımız aya bakılıyor diye gördüm

Benim de ilk 4-5 haftada iştahım yoktu. İlla bi yumurta tıkıyordum ağzıma ama 10 dk da falan 1 yumurta yiyorum 🤣🤣 şimdi kalkınca hemen yumurta koyuyorum. Akşamdan bi kaba salata zeytin peynir havuç ne varsa koyuyorum. Sabah alıp çıkıyorum iş yerinde yiyorum yavaş yavaş bi yandan çalışıyorum. Sana da fikir olsun

X