Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar dün gece gronala yedik eşim koydu sütü iki tane vardı birinin tarihi geçmiş biraz önce fark ettim. Ama herhangi bi belirti yok yarım bardak falan zaten tüketmişimdir. Dün geceden bu yana da bir belirti vermedi tadı kötü değildi anlamadım hiç içerken. Bir şey olur mu ya

Ay heyecandan buraya yazmaya unuttum! Gecen hafta keseyi ve embriyoyu goruyorum fakat kalp atisi yok demisti doktorum. Bugun cok sukur kalp atisini duydum, bosuna endise edip uzulmusum o kadar, cok mutluyum <3

8 mm 6+5 :)

Eklentiler

• IMG_2618.jpeg
    IMG_2618.jpeg
    149,3 KB · Görüntüleme: 44
Kizlaaar çıktım doktorun yanından 💖 çok şükür haberler güzel ☺️bebişimin minik kalbi pıt pıt atıyor. sesini açmadı ama gördüm ☺️
Kanama alanı genişlemiş bebeği etkileyebilir dikkat et dedi. Progestan iğne yazdı. Fitili de artık vajinal değil ağızdan al sabah aksam dedi.
Son ölçümde 7,7 idi şimdikini yine sormayı unuttum :) 10.3 yazıyor bir yerde galiba o bilen varsa beni aydinlatabilir. Çok büyümemiş sanki bebişim ama iyiymiş hep iyi konuştu doktor. İnşallah büyüsün bebişlerimiz. Güzel haberler bekleyen herkesin güzel haberler duymasını dilerim 💖 💖 💖
Cooook sevindim senin icin :)

Ay heyecandan buraya yazmaya unuttum! Gecen hafta keseyi ve embriyoyu goruyorum fakat kalp atisi yok demisti doktorum. Bugun cok sukur kalp atisini duydum, bosuna endise edip uzulmusum o kadar, cok mutluyum <3

8 mm 6+5 :)
Boş boş endişeler yaşıyoruz işte, çok mutlu oldumm :) Dün benim de öyleydi 6+5 8 mm :) bugün 6+6 oldukkk :)

Kizlaaar çıktım doktorun yanından 💖 çok şükür haberler güzel ☺️bebişimin minik kalbi pıt pıt atıyor. sesini açmadı ama gördüm ☺️
Kanama alanı genişlemiş bebeği etkileyebilir dikkat et dedi. Progestan iğne yazdı. Fitili de artık vajinal değil ağızdan al sabah aksam dedi.
Son ölçümde 7,7 idi şimdikini yine sormayı unuttum :) 10.3 yazıyor bir yerde galiba o bilen varsa beni aydinlatabilir. Çok büyümemiş sanki bebişim ama iyiymiş hep iyi konuştu doktor. İnşallah büyüsün bebişlerimiz. Güzel haberler bekleyen herkesin güzel haberler duymasını dilerim 💖 💖 💖
Maşallah 🧿🤩

Kızlar bunu dün yazamadım. Dün sabah kanamam oldu. Doktorum hemen gel dedi. Kese düşüyor sandık. Aşırı korktum. Doktora gittim. Progeton iğne yaptı. İki serum verdi tekrar USG ye girdim iki kese. 7mm kese oluşmuş içinde yolksacı da var. Diğer kese de 12 mm olmuş içinde bir şeyler oluşuyor gibi dedi doktorum. Kanama olunca vajinal baktırmak istemedim. Şaşkınlık geçirdim. Çok sevindim aslında ama bir yandan da içimi korku saldı. Burada çok okudum erken doğum,karnında ölen ikizler. İçim ürperdi. Ama bu mucizeyi de isterim tabi sağlıkla sıhhatle gelsinler.🙏🏻🤲🏻
Bu ikinci ikiz sanırım grupta biri daha vardı 😇ay nasıl bir duygu gerçekten insan ne yapacağını şaşırır

Kızlar dün gece gronala yedik eşim koydu sütü iki tane vardı birinin tarihi geçmiş biraz önce fark ettim. Ama herhangi bi belirti yok yarım bardak falan zaten tüketmişimdir. Dün geceden bu yana da bir belirti vermedi tadı kötü değildi anlamadım hiç içerken. Bir şey olur mu ya
Kac gun gecmis tarihi dolaptaysa 2-3 gunden bisey olmaz canim korkma

X