Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar, Banu Çiftçi’nin uygulamasını kullanıyordum çok güzeldi. Ama bugün ücretli oldu. Sizde de böyle bir şey var mı?

Şuan bişe istemio belki güncellerse uygulama kendini
Evet işte güncelleme geldi hem ücretli oldu. Bilseydim güncellemezdim 😂😂😂 iphone kullananlar sakın güncelleme yapmasınnn
Bende kullanıyordum da başka bi uygulamaya geçtim artık Happy Mom diye o ücretsiz hala
Evet onu kullanıyorum. Bir de hamilelik+ ve elika

Miğde yanması yaşayan varmı aranızda 🥹 maden suyu içe içe bi hoş oldum hiçte sevmiyorum, başka bi önerisi olan varmı geçmedi bi türlü 🥹
Benim de mide yanmam oluyor ama hamile kalmadan önce de arada yandığı için çok hamileliğe bağlamadım. Bol su içmeye çalış canım. Bir de yemeklerle sıvı tüketme. Yemeklerden 1 saat önce ve 1 saat sonra sıvı tüket. İlaç harici içmek için kullandığın su harici

Miğde yanması yaşayan varmı aranızda 🥹 maden suyu içe içe bi hoş oldum hiçte sevmiyorum, başka bi önerisi olan varmı geçmedi bi türlü 🥹
Ben yaşıyorum canım 😩😩 maden suyu iyi geldi mi sana? Banada söyleyin de öneri olsun. Ne yiyeceğimi bilemiyorum yanma için. Eskiler şey dermiş ya çocuk saçılanıyor diye de 😂 daha minnacık bizimkiler 🥰

Benim de mide yanmam oluyor ama hamile kalmadan önce de arada yandığı için çok hamileliğe bağlamadım. Bol su içmeye çalış canım. Bir de yemeklerle sıvı tüketme. Yemeklerden 1 saat önce ve 1 saat sonra sıvı tüket. İlaç harici içmek için kullandığın su harici
Ben dün kahvaltı da ayıptır söylemesi sucuk yedim ona yordum mide yanmasını ama bilemedim canım hamilelikten mi sucuktan mı. Geçmek bilmedi dünden beri yanıyor midem🙁🙁

X