Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selamlar benim bebiş sizlere göre daha büyük galiba hatta grubun en büyük bebişi de olabilir şu an 10+3 aşırı bulantı var hiçbirşey yiyemiyorum ilaçları bile içemiyorum aklıma ne geldiyse denedim bu konuda varsa önerilerinize açığım 🙏

Eklentiler

• IMG_1184.jpeg
    IMG_1184.jpeg
    125,9 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar selamlar benim bebiş sizlere göre daha büyük galiba hatta grubun en büyük bebişi de olabilir şu an 10+3 aşırı bulantı var hiçbirşey yiyemiyorum ilaçları bile içemiyorum aklıma ne geldiyse denedim bu konuda varsa önerilerinize açığım 🙏
Maşallah güzelliğe ♥️demek bizim de 10. Haftada böyle görünecek oy maşallah ona. Benim de sabah bulantılarım ve kusmalarım var doktor ilaç vermek istemedi. Normal olduğu için bu süreç ben de ekstra bir şey yapmıyorum sadece sabah mideni boş bırakma atıştır bir şeyler dedi

Maşallah miniğe 😌🧿 seninkini yakında evlendiricez😂

Maşallah güzelliğe ♥️demek bizim de 10. Haftada böyle görünecek oy maşallah ona. Benim de sabah bulantılarım ve kusmalarım var doktor ilaç vermek istemedi. Normal olduğu için bu süreç ben de ekstra bir şey yapmıyorum sadece sabah mideni boş bırakma atıştır bir şeyler dedi
Bana prilam verdi ama hap yutmak benim için çok zor yutarken bile kusmamak için zor duruyorum benimki sadece sabah bulantısı da değil uykudan bile uyanıyorum kusmak için o kadar kötü durumdayım 😢
Maşallah miniğe 😌🧿 seninkini yakında evlendiricez😂
Ahaha aynen aynen 😅 Bu minik canıma okuyor ama ☺️

Sen kaçıncı haftadasın canım ?
Zencefil aldım dün , onu denicem . Doktor kullanabilirsin dedi .
Denedin mi?
Bir gun bir gunu tutmuyor canim dun daha iyiydim bugun kotuyum
Cidden öyle ilk öğrendiğim bir kaç gün kötüydüm. Bir de bugün kötü oldum. Ofiste çalışırken zor bi tık :KK43: Akşam arkadaşlarımla buluşcak umarım iyi olurum :KK43:

X