Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Keşke öyle olsa eşim şu anlık Harika ilerliyor her gün yemek getiriyor 🤣🤣🤣 bulantı geçene kadar tadını çıkarcam 😂😂
Benimki de şaşırtıcı şekilde mutfağı falan gayet güzel topluyor. Yemeği hazırlıyor yiyorum yatıyorum. Resmen yer değiştirdik gibi oldu bayıldım bu olaya 😅

Günaydın kızlar 🥰 bugün gittik normalde keseye göre 6+5 olması gerekiyordu ama 6+6 imiş haftası. Bebişi gördük çok şükür 🧿♥️ kalp atışlarını da gösterdi çok az bi dinledik de ama daha çok küçük olduğu için çok sesli olamayabiliyormuş ama şükür duyduk 🙏 2 hafta sonra tekrar gideceğiz 🥰 çok şükür. E elektroforez 6+6 da gördük bebeği sat 13 Haziran olarak güncelledi doktorum🫶🏻 teşekkürler 🤩
Maşallah 🧿
Benimki de şaşırtıcı şekilde mutfağı falan gayet güzel topluyor. Yemeği hazırlıyor yiyorum yatıyorum. Resmen yer değiştirdik gibi oldu bayıldım bu olaya 😅
Bizded ebenzer durumlar var 😄baba olmak kolaymı😂

Selam kızlar biz doktordan geldik. 🎈 geçen hafta 6+1 demişti ama başka ultrasonlarla karşılaştırınca aynı haftadakiler için çok küçük geliyordu gözüme. Bugün tekrar gittik baya büyümüş gözle görülecek kadar olmuş. 0,45 cm. Son adet tarihine göre 7+1 olmasıngerekiyordu demek o da adet tarihime göre söyledi diye düşündüm. Ve bugün şu an 6+1 olduğunu söyledi doktorum kalp atışını da duyduk çok teşekkür ederim dua eden etmeyen herkese. 🙏🏻

Pes etme tuşu yok mu hiç
Ben şimdiden yapamıyorum gerçekten çok zor geçiyor çocuğumda gözümün içine bakıyor benim gülecek dermanım yok
Evi bok götürüyor elleyemiyorum
Su yok elektirik yok yarabbi
Kayınvalidede bir yanda surat yapıyor😣
Ev benim de aynı durumda. Kayınvalide ye ne olmuş

ben yemek yapması için kocamı beklesem açlıktan ölürüm herhalde :KK48: su getir soda getir dondurma getir işlerinde kullanıyorum :KK70:

Selam kızlar biz doktordan geldik. 🎈 geçen hafta 6+1 demişti ama başka ultrasonlarla karşılaştırınca aynı haftadakiler için çok küçük geliyordu gözüme. Bugün tekrar gittik baya büyümüş gözle görülecek kadar olmuş. 0,45 cm. Son adet tarihine göre 7+1 olmasıngerekiyordu demek o da adet tarihime göre söyledi diye düşündüm. Ve bugün şu an 6+1 olduğunu söyledi doktorum kalp atışını da duyduk çok teşekkür ederim dua eden etmeyen herkese. 🙏🏻
Gözün aydın canımm :KK200: Darısı yarın bana :anneadayı:

Günaydın kızlaar🥰🌸hepımız ıcın guzel bır gun olsun,ben bas agrısıyla uyandım bugun,2 gune bı mıgrenım tutuyor🥲baş agrısı omuz agrıları yaşayanınız varmı aranızda neler yapıyorsunuz?kas gevsetıcı kremlerı o kadar ozledimkiii🥲ama gececek bu gunlerde gececek🙏🥰
Dünden beri 3 parol içtim. Eh işte hiç yoktan iyidir. Önceden tarafına bakmazdım parolun, şimdi vefalı yarim oldu. Maden suyu da rahatlatıyor biraz. Bekletmeden içiyorum.

X