Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bu olay sizce doğru mu? Öyleyse sizin nasıl ilk ultrason görüntülerinizde? Benim sol altta buna göre erkek oluyor 🙈

Eklentiler

• IMG_4077.jpeg
    IMG_4077.jpeg
    47,8 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_4078.jpeg
    IMG_4078.jpeg
    50,3 KB · Görüntüleme: 66
Ay aynıyım. Şöyle ki oğlumda hep tatlı şeyler canım çekerdi. Şuan şekerli bir şey görmek istemiyorum hiiiiiç canım istemiyor aksine yesem midem rahatsız oluyor. O kadar çok limon nar ekşisi içeren şeyler tüketmek istiyorum ki sabah zeytine döküp ekmek banıyorum🤭🤭🤭
Ayyy keşke Türkiye de olsaydım bol limonlu çiğ köfte iyi giderdi 🙈

Doktorum emzirebilirsin dedi ama içime hiç sinmiyor bırakmakta sinmiyor ayrı mesele
Yavaş yavaş azaltmaya çalışıyorum
Geceleri sabaha kadar emişirdik şimdi uyanınca babası alıyor gezdirip su verip yatırıyor eğer çok ağlarsa mecbur emziriyorum birkaç dakika ağzından çekiyorum hemen ama
Ben ne yapacağımı bilmiyorum çok zor geliyor bana bukadar zor bişey olduğunu bilmiyordum 🤷🏼‍♀️keşke sütten kesildiklerinde olsaydı bebeklerimiz
nasıl kanıyor ya öyle maşallah, o zaman rahat bıraktırırsınız. baba faktörü de varsa hele süper. bizimki benden başkasında asla uyumaz dalamaz

Doktorunuz güvenilir mi
Emzirme konusunda başka ne söyledi
Doktorunuz güvenilir mi
Emzirme konusunda başka ne söyledi
hamileliğin 4. ayından sonra meme ucunu uyarmak tehlikeli olabilir dedi, meme ucunu uyarmak doğumu tetikleyebilen bir durum olduğu için dedi.
bir de bebeğin ihtiyacı olan bütün vitaminlerin çoğu emen bebeğe gider dedi. yani bunlar bilindik ve mantıklı şeyler ama yine de aklım şu kısmını pek almıyor; şöyle ki; tanıdığım gebelik boyu emziren ve doğumdan sonra da emzirmeye devam edenler var. ama ben 20 haftalık bir bebiş kaybettiğim için bence bende risk yaratabilen bi durum gibi geliyor artık bana da, içim yanarak da olsa bırakmaya çalışacağım

X