Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Atarsan çok sevinirim. Bir bakarım, katkısız olması çok güzel

Özel hastaneye gittim ama haftasonu ve akşam saati olduğu için doktor yoktu acilde doğumhanedeki nöbetçi ebe vardı sadece
İğne yapıldı sadece istirahat et demedi
Kan değeri gelmeden önce baya bi kötü konuştu telefonda çok moralim bozulmuştu, sonra değerim yüksek çıkınca kötü bir şey yok demekki pazartesi sabah hemen kontrole gel bakalım dedi
Doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum sırf bu iletişim bozukluğu yüzünden

Dünden sabaha kadar bulantım vardı sabah kustuktan sonra rahatladım bugün tüm gün hamilelik öncesi gibi iyiydim insan sanıyor ki hep böyle gidecek bir gün iyi bir gün kötü ite kaka 9 ay geçecek 1. Trimester sonrası balayı 3.tremester tekrar rahatsızlıklar başlıyor hamilelik hastalık değil diyorlar ama bnce yaniliyorlar insanın yaşam enerjisi bile olmuyor bulantısı olunca en sevdiğim şeyleri bile cnm istemiyor tatlıya çok düşkünüm ama cnm tuzlu istiyor bu hamilelikte

Gercrkten ben de disariya cikamiyorum bulanti olacak diye ogurup duruyorum dun iyiydim aslinda bugun yine basladi sanki midem yaniyor ogurtu mide bulantisi bas agrisi dis sizlamasi cok haklisin

Lütfen değiştir ya ilk 3 ay böyle kahverengi kanamanın gelebileceğini biz bile biliyoruz artık değere bakmadan konuşmak da nedir hayret ettim. Benim ilk pembe kanama gelmişti çok korkmuştum o zaman kanama alanı da büyüktü. İğneler fitiller sonra kahverengiye döndü ve kesildi. 2. Kahverengi kanama geldi onda bildim daha öncesinde içeride oluşan kanamadan kaynaklandığını panik yapmadım gittm doktora. Küçük bi kanama alanı vardı bu seferde. Bol su içip kendini yormamalısın. İyi bir doktora görünüp keseye de baktır da için rahat etsin. Çok geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim evet araştıracağım hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…