Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Açık kahve olarak devam ediyor canim damlama değil de leke halinde. Fitile devam ediyorum
Benim de çok çok açık renk oldu şu an. Ben de fitile devam ediyorum. Cuma kontrole gidene kadar devam mı etsem lekelenme tamamen bitince bıraksam mı bilemedim

Katkısız granola ve barlar aldım kızlar. Şu an indirim vardı size de fikir olur belki. Böyle aralarda acıkınca yoğurda katıp yemelik

Benim de çok çok açık renk oldu şu an. Ben de fitile devam ediyorum. Cuma kontrole gidene kadar devam mı etsem lekelenme tamamen bitince bıraksam mı bilemedim
İşte onu ben de bilemedim yaa. Doktorum söyledi dedi: bunlar düşüğü önlediği kanitlanmis bir durum değil kullanip kullanmama kararı senin. Karar bendeyse de napcam ben şimdi diye düşünüp duruyorum. Bırakırsam da kanamam artarsa diye korku geliyor icime

İşte onu ben de bilemedim yaa. Doktorum söyledi dedi: bunlar düşüğü önlediği kanitlanmis bir durum değil kullanip kullanmama kararı senin. Karar bendeyse de napcam ben şimdi diye düşünüp duruyorum. Bırakırsam da kanamam artarsa diye korku geliyor icime
Etkılenme canm bu yazdıgıma benımde kanama alanı vardı kesenın yanında(dısarıya gelen bı kanamam yoktu)progestron verdı dr,3 gun yaptım fıtılı sonra bıraktım cunku yanma ve tahrıs yaptı,cok guzel dınlemdım ama bır hafta boyunca,ve bu gıttıgımde kocaman kanama alanı yok olmustu cok şükür.en ıyı kararı kendın verırsın,bıraz kullan istersen yan etkı yapmazsa kullanırsın,yaparsa o zaman dusunursun benkm gıbı bırakmayı

Etkılenme canm bu yazdıgıma benımde kanama alanı vardı kesenın yanında(dısarıya gelen bı kanamam yoktu)progestron verdı dr,3 gun yaptım fıtılı sonra bıraktım cunku yanma ve tahrıs yaptı,cok guzel dınlemdım ama bır hafta boyunca,ve bu gıttıgımde kocaman kanama alanı yok olmustu cok şükür.en ıyı kararı kendın verırsın,bıraz kullan istersen yan etkı yapmazsa kullanırsın,yaparsa o zaman dusunursun benkm gıbı bırakmayı
Çok şükür çok sevindim💖 dışarıya gelen bir kanama olmasa dahi kanama yok olabiliyor demek ne güzel. Benim de bebişin hemen yanında kanama alanı var, bir de sol yumurtaliktan yumurta atılıyor. Çok şükür tahriş durumu olmadı 4. Gün olacak bugün. İnşallah yok olmuştur artık kanama alanı 🥰

Sizinki kaç yaşında şimdi
Ben düzen oluşturdum az çok ama gece sürekli uyanıyor on dk aralıklarla nerdeyse çıldırtıyor insanı memeden kesmeye çalışıyoruz geceleri kıyamet kopardığı için iki üç kere veriyorum genede
memeden kesmede nasıl bir yol izliyorsunuz? bana da doktor 4 aylık olmadan gebeliğin, bıraktırmalısın emzirmeyi dedi. şuan kızım 11,5 aylık ama meme hastası. ben ne yapçağımı h
bilmiyorum. bir de memede uyuyan bi bebek çok zor

Canım bizde öyle korktuk gittik hemen ama korkma endokrinoloji doktoru 4 üstü olunca biz ilacı öngörüyoruz dedi bana. Sen yine o bölümden randevu al yada tshını ölçtür ara ara. B6 vitamini ve kontrolü iyotlu tüket düşer Allah'ın izniyle. Ben 20gun sonra kan verdim TSH düşmüştü. Senin yükselse bile korkma küçük düzeyde ilaç verir belki. Ama şuanda zaten kafana takma benimde öyleydi en başta. Kadın doğum doktoru 2,5 istiyoruz demişti banada.
pazartesi kan vereyim bi bakim düşmüştür inşllh nekadar kafa karıştırıcı herşey daha fazla stres olmamıza bi sebep alamadım bi netlik yok bi doktor öyle der biri başka der walla ne zor iş Allah hepimize kolaylık sağlık ve iç rahatlığı versin :)

Kızlar bi saat önce falan lavaboya gittim 2-3 cm büyüklüğünde kahverengi leke gelmiş çamaşırıma
Acile gittim kan vermek için, doktoruma haber vermişler
Acildeki ebe karın ultrasonunda ilk önce keseyi gördüm dedi
Sonra doktora fotoğrafını çekmek için tekrar baktığında bulamadı
Doktorum beni aradı pek iyi konuşmadı
Düşük önleyici iğne yaptılar kan aldılar onun sonucunu bekliyorum
İyi düşünmeye çalışıyorum ama var mı bunun gibi bi durum yaşayan
Evet var aynısı bende oldu. Kahverengi kanamadan korkma o içeride daha önce oluşmuş kanamanın dışarı atılmasıymış. Bana da iğne vurdular. Devlet hastanesine mi gittin? Ebe değil de doktorun ultrasonla bakması daha sağlıklı. İmkan varsa özel bir doktora görün derim. Sorun olduğunu sanmıyorum. Kanama alanı oluşmuştur belki. Ona da fitil ve istirahat veriyorlar geçiyor. Doktor ne dedi telefonda?

Merhaba kızlar benim sürpriz bir hamilelik. 3 çocuğum var 8 yaş 6 yaş küçüğü 20 aylık emiyor. Hiç beklemiyordum. Emzirmeyi bıraktırmayı konuşmuşsunuz çok zor geliyor çok düşkün nasıl olacak bilmiyorum. Mide bulantım da yok pazartesi gittiğimde sadece kese görmüştü. Böyle belirti de olmayınca emin olamıyorum yok gibi geliyor. Karın ağrısı arada oluyor bir damla gibi renkli akıntı gelmiş. Pazartesi tekrar gideceğim bakalım inşaallah sorun yoktur. E elektroforez sat 9 haziran ekler misin

memeden kesmede nasıl bir yol izliyorsunuz? bana da doktor 4 aylık olmadan gebeliğin, bıraktırmalısın emzirmeyi dedi. şuan kızım 11,5 aylık ama meme hastası. ben ne yapçağımı h
Doktorum emzirebilirsin dedi ama içime hiç sinmiyor bırakmakta sinmiyor ayrı mesele
Yavaş yavaş azaltmaya çalışıyorum
Geceleri sabaha kadar emişirdik şimdi uyanınca babası alıyor gezdirip su verip yatırıyor eğer çok ağlarsa mecbur emziriyorum birkaç dakika ağzından çekiyorum hemen ama
Ben ne yapacağımı bilmiyorum çok zor geliyor bana bukadar zor bişey olduğunu bilmiyordum 🤷🏼‍♀️keşke sütten kesildiklerinde olsaydı bebeklerimiz

Nerden aldın kuzum? Ben daha süt alıp ev yoğurdu yapcam alamadım kaç gündür
Hepsiburadadan aldım canım, fropie marka. Almak istersen özelden link atarımm
İşte benden ondan korkuyorum. Ben de kanama alanı yok ama bilemedim ne zaman bırakmam gerektiğini
Ben de kanama alanı yok ama kahve lekelenmem oldu. Doktor her ihtimale karşı progestan verdi. Lekeler iyice sarımtrak olmaya başladı bıraksam çoğalır mı diye merak ediyorum

Doktorunuz güvenilir mi
Emzirme konusunda başka ne söyledi

X