Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben kilo aldım galiba ya ödem midir kilo mudur anlamadım 2 hafta boyunca serum verildi 4 gün arayla hep yattım sayılır evdeydim serum da boş serum tuzlu su yani. Ondan mı sistim ben karnım da çıktı 2 kişi kilo almışsın dedi keyfim kaçtı :KK43: canım hep tuzlu şeyler istiyor engel olamıyorum kendime ödem yapacağını bile bile şimdiden böyleyse sonra nasıl olur bilmiyorum siz öğlen akşam ve atıştırmalık neler tüketiyorsunuz

Bana da doktorum sonuçlara göre bir şey demedi ilaç kullanmıyorum ama görüyorum ki tsh 2.5 üstü olanlar genellikle ilaca başlıyor benim 3.1 zaten takıntılı biriyim her gün kafama bir şeyler takılıyor bugünde buna takıldık işte :KK43:
Değer yüksek ama aşırı değil doktorun verdiği ilacı kullan düşer hemen takilcak bi durum degil.Ben tiroit hastasiyim hamileliktem once ilaç kullanıyordum zatenn hamile kaldıktan sonra baktirdim ilac kullandigim halde bi tık yüksek cikti ilacimin dozunu yukselttik seninde hemn duser ama ilacı hergun ic mutlaka sakın aksatma yok sıkıntı o zmn olur.

Kızlar ben kilo aldım galiba ya ödem midir kilo mudur anlamadım 2 hafta boyunca serum verildi 4 gün arayla hep yattım sayılır evdeydim serum da boş serum tuzlu su yani. Ondan mı sistim ben karnım da çıktı 2 kişi kilo almışsın dedi keyfim kaçtı :KK43: canım hep tuzlu şeyler istiyor engel olamıyorum kendime ödem yapacağını bile bile şimdiden böyleyse sonra nasıl olur bilmiyorum siz öğlen akşam ve atıştırmalık neler tüketiyorsunuz
Tartıya çıkmadan hemen kilo aldığını düşünme yaa şu aralar malum ki çok su içiyoruz bazen o da şişlik yapıyor. Ben hayatımda ödem diye bir şey bilmem bileklerim hep ödemli şiş şiş.
Atıştırmalık tuzlu şeyler yememen elbet iyi olur.
Ben yoğurdun içine muz avokado ceviz fındık badem ne varsa azar azar karıştırıp üstüne de 1 yemek kaşığı pekmez döküyorum. Günün ortasında iyi kurtarıyor.
Leblebi var hep elimin altında midem bulanmasa da tok tutuyor
Bir kase semizotu yıkayıp onu çiğ çiğ yiyorum eğer seviyorsan ferahlatiyor
Karpuz peynir ekmek 3lüsü çok iyi geliyo

Ben daha öğrenmeden kilo aldım. Hamilelikler de çok alıyorum. Buna fazlayla başladım sonum hayrolsun. Var olan göbek de hemen fırtladı.😭

Atıştırmak için çerez aldık
Hoşaf yapıyorum sürekli
Saplıklı şeyler yemeye çalışıyorum ekmeğide sadece sabah yiyorum doğal tambuğday tandır ekmeğinden

Dünden sabaha kadar bulantım vardı sabah kustuktan sonra rahatladım bugün tüm gün hamilelik öncesi gibi iyiydim insan sanıyor ki hep böyle gidecek bir gün iyi bir gün kötü ite kaka 9 ay geçecek 1. Trimester sonrası balayı 3.tremester tekrar rahatsızlıklar başlıyor hamilelik hastalık değil diyorlar ama bnce yaniliyorlar insanın yaşam enerjisi bile olmuyor bulantısı olunca en sevdiğim şeyleri bile cnm istemiyor tatlıya çok düşkünüm ama cnm tuzlu istiyor bu hamilelikte
Yo ben doktora sürekli yakınınca bana hamilelik hastalıktır idare edeveksin demişti hemde nasıl bir hastalık geçirdim anlatamam çeşit çeşit ağrılar

Ben ceviz, badem, kabak çekirdeği falan tüketiyorum. Şimdi katkısız bar falan aldım onlardan yerim arada

Sizlebenim sat ayni sanirim yanlis hatirlamiyorsam 14 hazirandi.Benimde mide bulantilarim bayagi coktu hic belli olmuyor arada iyiyim arada kotu
Benim de öyle her an değil mesela sabahları çok oluyordu normalde dün gece de oldu 🥹
Keseyi gördünüz mü? Bebeği görmeye gittiniz mi? Ben 5+4 de gittim keseyi görmeye

Benim de öyle her an değil mesela sabahları çok oluyordu normalde dün gece de oldu 🥹
Keseyi gördünüz mü? Bebeği görmeye gittiniz mi? Ben 5+4 de gittim keseyi görmeye
EVet gordum canim kalp atisini da duydum 5+6 da vajinal bakti belki ondan duyuldu kalp atisi 😍insanin gunu gununu tutmuyor esim diyor disariya cikalim vs ama midemin bulanip bulanmayacagini bilmiyorum ki hic belli olmuyor

EVet gordum canim kalp atisini da duydum 5+6 da vajinal bakti belki ondan duyuldu kalp atisi 😍insanin gunu gununu tutmuyor esim diyor disariya cikalim vs ama midemin bulanip bulanmayacagini bilmiyorum ki hic belli olmuyor
Aynen öyle ya gerçekten değişik bi durum bi anda geliyor birde🥹
Oh ne güzel 🧿 kalp atışını duydunuz. Biz karından baktı ilk gittiğimizde şimdi çarşamba 6+5 de gideceğiz bakalım 🥰 yazarım yine buradan. Kullandığınız bi ilaç falan var mı

Aynen öyle ya gerçekten değişik bi durum bi anda geliyor birde🥹
Oh ne güzel 🧿 kalp atışını duydunuz. Biz karından baktı ilk gittiğimizde şimdi çarşamba 6+5 de gideceğiz bakalım 🥰 yazarım yine buradan. Kullandığınız bi ilaç falan var mı
Ya ben doktorumu degistircem takiyorrmusum pimpirikliymisim bir de ozel muayenehaneye gidiyorum konusma tarzina bakar msn evet troid 2,74 cikmisti onun icin ilac verdi folik asit kullaniyorum b12 verdi bir de bulanti ilaci ama bulanti ilacini kullanmiyorum artik hep ilac midem daha cok mahvoluyor ne zaman gecicek ya bu bulantilar 😔insallah sen de duyarsin canim bebisin kalp atisini🥰 bu zor zamanlarimiz insallah hizlica gecer haberleselim hep ayni gunlerimiz

X