2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
bu olay yeni mi yoksa eskilerden mi olmus ?eskiden evde doğum olduğu için daha sıkmıs tetanoz
Eski canım ama dayımı doktora götürdüklerinde şişmiş vücudu o zamana kadar neredeymiş bunlar diyorum ama işte dayım en son doğan çocuklarıymış onların zamanında yine doktor vardır

Kızlar ben c200 kamera aldım her şey çok iyi hareket ettiğimde mesaj var ama sese mesaj vermiyor kullanan yada bilgisi olan var mı

Kızlar iyi akşamlar benim oğluş hep göbek deliğimin hizasındaydı bugun çok aşağılarda ve yandan vuruyor ve daha vuruşu zayıf böyle olan var mı

Kızlar iyi akşamlar benim oğluş hep göbek deliğimin hizasındaydı bugun çok aşağılarda ve yandan vuruyor ve daha vuruşu zayıf böyle olan var mı
Ben hala göbekte hissedemiyorum sadece bi kaç kere hissettim, detaylı ultrasondan sonra 23. Haftada oldugumu öğrendim (24 sanıyodum) . Kasıklarda minik hafif hareketler hissediyorum genelde . Hafta ile ilgisi var diye düşünüyorum ama sizinki kaç haftalık ?

Ben hala göbekte hissedemiyorum sadece bi kaç kere hissettim, detaylı ultrasondan sonra 23. Haftada oldugumu öğrendim (24 sanıyodum) . Kasıklarda minik hafif hareketler hissediyorum genelde . Hafta ile ilgisi var diye düşünüyorum ama sizinki kaç haftalık ?
Ben hissediyordum ama dün ve bugün aşağıda ve daha zayıftı hareketleri 24+1 benimde detaylıya göre

Bebegin haftasini sata göre söylemiyor musunuz? İlk defa duydum detayliya göre diye bi ölçüm mü var?
Benim ilk gittiğim doktor yanlış ölçmüş galiba bilemiyorum detaylıdaki doktorum açıkladı ama tam aklımda kalmadı. Sat a göre değil gelişimine göre bakarak böyle dedi.

X