2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    179
Bana uyku güncellemesi geldi valla biraz fazla yorulayım koltukta uyuyakalıyorum. Sahur İftar iş ev derken sapıttı vücudum valla 🥹
Aynen öyle olyorm ya durup dururken uyuyorum tabi oğlum çok bırakmıyor ya insan 11 de uyuyup nasıl sabah 7 de uyanır sen çocuksun yat diyorum istediğin kadar çok uyumak beni rahatsiz ediyyo diyo

Günaydın kızlar. Bazı insanların ağzına kürekle vurasım geliyor, sonra onun da görevi bu diyip vazgeçiyorum. Kızıma köylüler diyor ki kardeşini kıskanıyor musun? Oysa çocuk kardeşine vereceği oyuncakları kutuluyor, hepsi kardeşimin diyor. Yahu insanlar neden insanın içine fitne fesat tohumu eker ki!Benim de ablam var, biz birbirimizi hiç kıskanmadık. Hep daha fazlası birbirimizin olsun istedik. Kardeşliği kıskançlıkla özdeşleştiren insanların kendi iç dünyalarını başkalarına, hele de küçük bir çocuğa empoze etmeye çalışmaları ne ilginç. Ben onların birbirlerine kıskançlık ile değil, sevgi bağları ile bağlı olmaları için elimden geleni yapacağım. İnsanlar da kardeşlik görsün 😊
Kesinlikle yüzde yüz katlyorm geçen oğluma dediler döndüm sakin dedim bunu şaka ollarkta yapma çocuk o etkilenir yok papucun dama yok bilmem ne şuan hatırladım yine siinirlendm🤦

Kızlar 😥😥şimdi ben açlik yaptm 95 çıktı kahvalti peynir zeytin iki yumurta iki dilm kepekli ekmek yedim tokluk 170 şoka girdim birdaha yaptm 168 sonra birdaha 130 bu hiç biri birbirine uymadı ölemi olyo 😥 not dün akşam sadece bir dilim baklava yedim oda o kadar ćanm çekti 😥😥. Akşam da yemekte nohut salata ızgara tavuk bir yemek kaşığı pilav

Kızlar 😥😥şimdi ben açlik yaptm 95 çıktı kahvalti peynir zeytin iki yumurta iki dilm kepekli ekmek yedim tokluk 170 şoka girdim birdaha yaptm 168 sonra birdaha 130 bu hiç biri birbirine uymadı ölemi olyo 😥 not dün akşam sadece bir dilim baklava yedim oda o kadar ćanm çekti 😥😥. Akşam da yemekte nohut salata ızgara tavuk bir yemek kaşığı pilav
Şimdi bir tane daha yaptm 188 çıktı 😥😥

Aynen öyle olyorm ya durup dururken uyuyorum tabi oğlum çok bırakmıyor ya insan 11 de uyuyup nasıl sabah 7 de uyanır sen çocuksun yat diyorum istediğin kadar çok uyumak beni rahatsiz ediyyo diyo
Benim kızımda en geç 8de acıktım diye kalkıyor 9. Aydan beri biz fixledik uyusada uyumasada en geç 9da odaya götürüyoruz 9.30-10 arası uyumuş oluyo akşam 2 bardak rahat çay içebiliyoruz 🥲

Pilav ve baklava sonucunu etkilemistir canim. Pilavda da şeker var

Yemek yedikten 2 saat sonrası önemli olan, asıl ona bak.

Canım puset örtüsü mü alacaksın minderi de alacakmısın
Minderim var
Ama begenirsem takim olarak bi tane daha alabilirim
Şu fermuarlı penye gibi olanlar kullanışlı olur mu acaba. Diger bebekte muslini atiyodum ustune ama
Hep dusuyordu
Kayiyordu
Esim gordu hastanede keske alsaydik dedi😂
Eee kirmayayim bu sefer

Günaydın kızlar. Bazı insanların ağzına kürekle vurasım geliyor, sonra onun da görevi bu diyip vazgeçiyorum. Kızıma köylüler diyor ki kardeşini kıskanıyor musun? Oysa çocuk kardeşine vereceği oyuncakları kutuluyor, hepsi kardeşimin diyor. Yahu insanlar neden insanın içine fitne fesat tohumu eker ki!Benim de ablam var, biz birbirimizi hiç kıskanmadık. Hep daha fazlası birbirimizin olsun istedik. Kardeşliği kıskançlıkla özdeşleştiren insanların kendi iç dünyalarını başkalarına, hele de küçük bir çocuğa empoze etmeye çalışmaları ne ilginç. Ben onların birbirlerine kıskançlık ile değil, sevgi bağları ile bağlı olmaları için elimden geleni yapacağım. İnsanlar da kardeşlik görsün 😊
Kendimi hatırlıyorum
Kardesim olacagi icin o kadar mutluydum ki
Sonra bu soylemler yuzunden asiri mutsuz olup
Kafama takmaya başlamıştım
Artik beni sevmeyeceklerini dusunuyodum
5-6 yaslarindaydim. Sürekli üzülürdüm 😅
Millet deli deli

Kendimi hatırlıyorum
Kardesim olacagi icin o kadar mutluydum ki
Sonra bu soylemler yuzunden asiri mutsuz olup
Kafama takmaya başlamıştım
Artik beni sevmeyeceklerini dusunuyodum
5-6 yaslarindaydim. Sürekli üzülürdüm 😅
Millet deli deli
Güzel olan her şeyi mahvetmeye çalışma gibi bir huyları var. Kendi iç dünyaları gibi sanıyorlar herkesi. Ama şükür ki kızımın karşısında annesi ile teyzesi gibi bir örnek var.

Minderim var
Ama begenirsem takim olarak bi tane daha alabilirim
Şu fermuarlı penye gibi olanlar kullanışlı olur mu acaba. Diger bebekte muslini atiyodum ustune ama
Hep dusuyordu
Kayiyordu
Esim gordu hastanede keske alsaydik dedi😂
Eee kirmayayim bu sefer
Benim ilk gebelik eşim sosyal medyadan görüp heves ediyor

Canım ben de aynı cihazı kullandım ama bu tür farklılıklar görmedim. Gerçi ben peşpeşe bu kadar ölçüm yapmadım ama bilemedim şimdi 😕
İlk kez bu kadar fark görünce hemen ard Arda farklı parmak ta yaptm sonra şikayet varda çok şikayet görünce şimdi biraz ona bagldm açıkçası

Canım ben de aynı cihazı kullandım ama bu tür farklılıklar görmedim. Gerçi ben peşpeşe bu kadar ölçüm yapmadım ama bilemedim şimdi 😕
Bayram bitsin hemen ilk sağlk ocağnda yaptrcam sonra hemen doktoruma gidecm büyük ders oldu bayramda ağzıma bir tane şeker bile surmiycm

X