2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Çok teşekkür ederim canım 🌺
Canım kızlar cevaplamış zaten. Ben şimdi gördüm. Benim makine de bundan. Yalnız ben tokluk şekerimi bir saat sonra değil iki saat sonra ölçüyorum. Teyzem yıllardır kullanıyor bu cihazı. Ona sormuştum en başta. Bir saat sonra değil iki saat sonra ölç dedi.

Canım kızlar cevaplamış zaten. Ben şimdi gördüm. Benim makine de bundan. Yalnız ben tokluk şekerimi bir saat sonra değil iki saat sonra ölçüyorum. Teyzem yıllardır kullanıyor bu cihazı. Ona sormuştum en başta. Bir saat sonra değil iki saat sonra ölç dedi.
İnşallah düşmüştür ya 🙈yemek yiyip bakcm iftarda artk

Kızlar bebeğiniz gün içinde sürekli hareketli mi bugün biraz az hissettim korkuyorum 21+5 im
Haftana göre az hareket hissetmen normal. Ben o haftalarda neredeyse hiç hissetmiyordum. 27+1deyim on gündür anca sürekli bir hareket var. O da tabi durmaksızın değil ama gün içinde belli vakitlerde hissediyorum.

Kızlar,, hamilelikte yeşilçay içen var mı? Ben dukan birası yapmak istiyorum ödem için. Yeşilçay soda limon biraz taze zencefil. Yani internette önerilmez diyor ama yeşilçay bi fincan içilebilir diyor. Soda limon zaten tüketilebilir. Yani yapsam nolur ki diyorum 😕😕

Kızlar benim e bebekten emzirme ürünlerine özel 300 tl ye 50 tl kuponum var. Benim alacak emzirme ürünüm kalmadı. Kullanmak isteyen varsa paylaşabilirim.

Kızlar,, hamilelikte yeşilçay içen var mı? Ben dukan birası yapmak istiyorum ödem için. Yeşilçay soda limon biraz taze zencefil. Yani internette önerilmez diyor ama yeşilçay bi fincan içilebilir diyor. Soda limon zaten tüketilebilir. Yani yapsam nolur ki diyorum 😕😕
Valla bu tarz sorulara cevap alamıyorum ben ne internetten ne doktorumdan bilgi akışı olmuyo. Glutensiz beslenmek istyorum karnıyarık otu tozu kullanmak gerek.Tüm glutensiz unlarda kullanıyo soruyorum mesela satıcılara, instadaki diyetisyenlere kimse cevap vermiyo deli olucam 1 haftadır . Yeşilçay için de bi doktor 1 fincana izin var demişti instada gördüm.

Şimdi yeşil çayı tek tüketmekle dukan birası yapmak aynı olur mu vücudun tepkisi aynı olur mu onu düşünmek lazım canım ödem söktürücü şeyler önerilmiyor maydanoz yiyebilirsin ama suyunu içemezsin gibi ben olsam riske atmam.

Valla bu tarz sorulara cevap alamıyorum ben ne internetten ne doktorumdan bilgi akışı olmuyo. Glutensiz beslenmek istyorum karnıyarık otu tozu kullanmak gerek.Tüm glutensiz unlarda kullanıyo soruyorum mesela satıcılara, instadaki diyetisyenlere kimse cevap vermiyo deli olucam 1 haftadır . Yeşilçay için de bi doktor 1 fincana izin var demişti instada gördüm.
Karnıyarık otu da hamile ve çocuklara yasaklılar arasında ama ekmeğe katılan unda bulunması ne kadar etkiler yeterli veri yoktur ondan cevap veremezler bence canım. Bi çok ilaçta öyle aslında.

Açlık 106 çıktı ama çok aç kalmamıştm yarın sabah yapcm onu

Tokluk ilk saat 180 çıktı
İkinci saat 119 çıktı
D duyci V vera_61 kızlar yardım edin

Eklentiler

• IMG_20240330_213501.jpg
    IMG_20240330_213501.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 51
X