2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Hiç yoktu benim hamilelik öncesi doktor 25 başladı düşmedi.Bir gün 25 bir gün 50 içtim gene hiç düşmedi aksine arttı.
hamile kalmadan önceden de kullanıyordum sabahları aç karna alıyorum canım ben en az 45 dk bir saat birşey yiyip içmiyorum alınca diğer türlü etkilemiyor. Bir de tuz tüketimine dikkat etmek gerekiyor tuzu iyotlu kullanıyorum.

Amin canım. Bir önceki akşam denemelik ölçtüm. İftardan iki saat sonraydı 84 çıkmıştı. Şimdi sabahki hem ilk lokmadan bir saat sonraydı hem de sahur diye birqz acele yedim acaba ondan mı dedim

Hamileler için sınır biraz daha düşük olmalı. 2 saat tokluk 120 altı olmalı canım.

Amin canım. Bir önceki akşam denemelik ölçtüm. İftardan iki saat sonraydı 84 çıkmıştı. Şimdi sabahki hem ilk lokmadan bir saat sonraydı hem de sahur diye birqz acele yedim acaba ondan mı dedim
Yediğin şeyler çok etki ediyor. Karbonhidrattan sonra genelde yüksek çıkar.

Ben euthyrox kullanıyorum 25 başladı düşmedi bir gün 25 bir gün 50 dedi.bugün ölçtürdüm randevu alıp gideceğim muhtemelen her gün 50 der ama düşer mi bilmiyorum.Banada kahvaltıdan yarım saat önce iç dedi.Bende 45 dk duruyorum hergün 9 da içiyorum aç karına ama olmuyor yerinde bile kalmıyor artıyor

Birde öyle deneyelim doktor gene artırdığı şekilde inşallah düşer benimki de

Ben de iyotlu tuz kullanıyorum başka yemede içmede dikkat ettiğiniz var mı

Ben de iyotlu tuz kullanıyorum başka yemede içmede dikkat ettiğiniz var mı
Yok canım günde 3 öğün besleniyorum normal. Vitamin değerlerine baktır troit için vitamin de lazım. ilk üç ay diafol kullandım sonra vegaferon fort a geçtik. onun dışında başka bir şey yapmıyorum.

Benim kayınvalidemle görümcem bir sürü sey almış. Bayramda alıcam hepsini onlardan
. Ozaman bende fotograf paylaşırım. Hastane çıkışı bile almışlar beni cok büyük dertten kurtardılar

50 de benimde düşmemisti 3 aydir 75lik devam ediyorm sonunda düştü. Simdi kontrol altinda çok şükür

O kadar haklısın ki işler benimde gözümde büyüyor hala kafamda oturmadı birşeyler rahat rahat takılıyorum
İnşallah kolayca bitirirsin de kurtulursun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…