2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Valla neler öğrendik bunu da ilk kez duydum plesenta kalınlığı 600 gram bile bebeleri yasatiyorlar umudum yüksek Allah yardımcımız olsun
Evet cok minikler bile yaşayabiliyor kıyamam.. ama ben tedbir olarak yoğun bakım ünitesi iyi bi hastaneyle bebek doktoruna baktım. Bu Zamana kdr geldiğim doktoru değiştirdim cnkü anlaşmalı hastanesine gidicez güvenemedim.

Kızlar kızımın bugün hareketi azdı acaba sebebi ne olabilir kafama takmayayım diyom ama elimde değil inşallah sağlıklıdır
Canım benim bazı günler çok hareketli bazı günler o kadar değil benim oğluşta doktorum çok normal dedi senin hareketlerine göre zamanla düzene girer dedi.

Kızlar kızımın bugün hareketi azdı acaba sebebi ne olabilir kafama takmayayım diyom ama elimde değil inşallah sağlıklıdır
Saat olmuş 2:00 ben de taktım şimdi kafaya maalesef ama bugün kaan kocatepey izledim her zaman aynı olmaz hareketler belki hareket ediyor ama şiddetli değil , kasları zayıf oldugu için hissetmiyor olabilirisnz de dedi. Ben sürekli hissetyorum gğn içinde yani sık olmuyor zaten, yorulunca ya da hasta hissedince de hareket etmiyolar cidden.

Çok güzel hepsi canım güle güle giysin bebis

Ahah evet artık duyuyolar bende dün baya söylendim en son bir iki tıkladı rahatladım tam uykuya dalcam içerde pıtırdıyo bu sefer uykum gidiyo
Günaydın canım bnde gece döndüm durdum sürekli sanki rahatsız ediyormuşm gibi bir his vardı pıt pıt

günaydın kızlar, güzel bir gün olsun.

okuyacak sayfa birikmemiş çok mutlu oldum :)

2. gündür istanbul'da havalar kötü ya, yürüyüşe çıkamıyorum. en son eşimle yağmur çamur dinlemeden çıkalım diye konuştuk. yürüyüş engel dinlemesin artık :)

Kızlar günaydın berim tiroidim düşmüyor ilaçlarla üstelik her ay artırmamıza rağmen hatta daha yüksek çıkıyor kafayı yiyeceğim hiç böyle bir şey başına gelen oldu mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…