2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Selam canlar daha önce mustela göğüs ucu kremi kullanmış tecrübe etmiş olan var mi aranızda?

Yastıklara ben de baktım dönme ihtimalini çok azaltacağa benziyor , akşama doğru pilim bitmese yakın avm var e bebek te var gidip alıcam ama … yastığı düşüneyim ben

Allah yardımcın olsun , tespit edilmiş önlemleri de aldılar mı inşallah bir sorun çıkmayacaktır . Rabbim en güzel en hayırlı şekilde kucağına almayı nasip etsin sağlıkla

Ben maalesef sırt üstü uyuyorum ya gece bi kalkıyorum sırt üstü haldeyim. O yastıklardan bunu hangisi önler acaba ? Uzun spiral gibi olan var sanırım beni anca o durdurur canım :/

canm bebek biraz daha kilo alana kdr yat kalkma dinlen bol bol küvözler çok iyi banada erken olabilir dediler kilo alsın diye bakıyorum artık inşallah zamanında gelir bebeklerimiz ama olurda erken olursa inşallah çok küvözde kalmadan kucağımıza alırız

bende bende sağ yatıyorum sol yatıyorum sırt üstü uyanıyorum bide horluyorum ya ben hariç herkes duyuyor evde

Bir şey söyliyeceğim ben gebelik bekliyorum reglime 7 gün var 2-3 gün beyaz suku akıntım oldu gebelikten şüphelendim bugün sabahtan beri ağzımda acı tat var geçmedi birşey yediğim halde gecmedi siz gebemiysiniz bunu yazdığınızda

Sen kaç haftalıksin canım sana neden erken olabilir dediler sağ salim dogsunlar kuveze girmeden koynumuza girsinler

Test yaptın mı? Ben erken öğrenmiştim gebeliğimi ama bu acı tat olayı ileri aylarda ortaya çıkmıştı bende

Oy çok güzel ciciler almışsın yine

Test yaptın mı? Ben erken öğrenmiştim gebeliğimi ama bu acı tat olayı ileri aylarda ortaya çıkmıştı bende
Erken olur diye yapmamıştım yarın sabah alacağım test yapacağım ben ilk şüphem 2 gün öncesi baş dönmem oldu. Oruçtan dır diye düşündüm bgunde evde yiyecekler kokuyor gibi. Yediğim şeyler acı tat bırakıyor gibi geçmedi hala çok tuhafım ya belkide piskolojik bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…