2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180

Benim listem yok ama bundan az yiyorum. Ama benim hareket çok kısıtlı yetiyor bana ayın 4unde kontrolüm var. Bebisin kilosu düşük gelirse demek ki yeterli beslenmiyor diye düşüneceğim.
İnşallah iyidir ćanm bnde inşallah alışrm acıkıyorum ya

Hangi hastanede bu fiyatti canim
Dr u arastirmadan mi gittin
Baya erken girdin ayrıntılıya o zaman
Hastane değil canım özel muayenehane araştırma fırsatım olmadı Eşimin annesinin sağlıkçı bir arkadaşı var cokta guveniriz kendisine onun tavsiyesi ile gitmiştik.Evet malesef bebeklerden birinde tek arter ve tek ven olduğu için biraz erken girmek zorunda kaldim

Ben çocukların bazı kelimeleri saygısızlık olarak kullanmadığını bilmek gerek, gerçekten kendilerini ifade edemeyebiliyorlar yada şaka olarak söyleyebiliyorlar tepkisi fazlaca sert olmuş. Bizimki de İtoğlu it kelimesini öğrenmiş sinirlendirmek için babasını öyle çağırıyor yanlış olduğunu anlatıyoruz ama komikte aynı zamanda şimdi bu çocukla zıtlaşsak tehdit etsek nolur daha 5 yaşında. Unutacak elbet. Kırgınlığını kızgınlığını anlatıp cezasız tehditsiz geçiştirmek lazım.
Sen kesinlikle haklısın bazen küçük görünen şeyler insanı yoruyor arada kalmışlık hissin işin varken o duruma düşmen de cabası. Erkekler hep düz mantık

Günaydın canım benimde aşağıda Dr çıkar dedi çıkmasa sezeryan dedi 25+2 im
İnşallah çıkar canım ikimizin de benim ilk doğumum olacak, normal olmasını canı gönülden istiyorum. Şimdi tekrar kan verince doktora sorayım bakalım benim yapacağım bişeyler var mıymış bu konuda

İkiz gebeliklerde ücret fark ediyor. Benim de arterde tek bir damarı görmek için 3 kere çağırdı baştan savma yapmıyor herşeyi de anlatıyor. Kesinlikle çok çok iyi bir profesör eğer Anadolu yakasındaysan önerebilirim. Maltepe/Pendik Medicalparkta perinatalog prof Dr Ercüment Müngen.

Ayy bu çok iyi oldu teşekkürler.Bende Anadolu yakasindayim.Evet ikiz gebeliklerde ücret farkediyor biliyorum.Maltepe/Pendik demişsiniz iki ayrı şubede mi oluyor

Kızlar bisey sormak istiyorum. Dün detaylı ultrasona gittim gayet güzel her şey yolunda. Sadece bağırsaklarda hafif derece parlaklık gördü doktor. Korkmana gerek yok çok ciddi değil dedi. Benden kan alındı enfeksiyon mu kaynaklı vs. Diye bakmak için. Ayriyeten eşimin de taşıyıcı olup olmadığını anlamak adına ondan da bi test istendi ama özel laboratuvarda yapılıyormuş sanirim. Bu grupta başına gelen olmadı hatırladığım kadarıyla ama bilgisi olan var mı geçici bir şey mi? Doktor korkutmadi aksine gayet güzel konuştu ama yine de kafamı kurcaladı dünden beri. Çarşamba günü de kendi doktoruma gideceğim bakalım o ne diyor

Ayy çok iyi anlıyorum. Hiç geçmeyen bir ağrı devamlı var bazen artıyor bazen azalıyor

Bana da kalpte parlaklık var ama başka bulgu olmadığı zaman önemsemeyiz dedi. Gidip internetten araştırıp canınu sıkma dedi. Olabilir şeylermiş bunlar. Mesela kalpte parlaklık olup aynı zamanda böbrekte beyinde falan da bir bulgu olsa o zaman downdan şüphelenebiliyorlar ama o bile net değil. Kafana takma yani. Testleri de tedbir amaçlı istemiştir muhtemelen

Anladım canım senden herhangi bir test istedi mi sonrasında? Ya evet internetten çok okumamaya çalışıyorum 1 2 bakacak gibi oldum kapattim hemen insanın kafası bulanıyor

Ben dün hiç ekmek tüketmedim yani çok dikkat etim çok aç kaldım diyetisyen gitmem 14 günü bulur anca dahiliye randevu bulkdm varmı diyetisyenn verdiği bir liste ćanm dün bunu internet te buldum bunumu yapsam
Gebelik diyeti ile ilgili özel olarak ilgilenen diyetisyenler var instagramda falan. Onları araştır istersen canım

Kızlar ben magnezyum olarak bunu kullanıyorum. Ne kramp ne agrı bir sorun yaşamıyorum. Akşamları da çok rahat uyuyorum. Isterseniz deneyebilirsiniz.

Ayy bu çok iyi oldu teşekkürler.Bende Anadolu yakasindayim.Evet ikiz gebeliklerde ücret farkediyor biliyorum.Maltepe/Pendik demişsiniz iki ayrı şubede mi oluyor
Evet haftanın 3 günü bi şubede 2 günü bir şubede canım internetten randevu alınmıyor ararsan MedicalParkın çağrı merkezini yardımcı olurlar

bende 17 günlük rapor sonrası dün işe başladım bütün gece sırt bel agrsndan uyuyamadım gerçekten bazen üzülüyorum bişeyler yapabileyim diye sabrederken çokmu hırpalanıyoruz
Takviyeler elbette gerekli ama bizimde nefes almaya ihtiyacımız var diye düşünüyorum canım cidden hayat kalitem etkilendi fedakarlıklarımız daha fazla o yüzden benim vicdanım rahat. Daha iyi olursun inşallah

Ben varim canim 1.7 olarak olctugu sey ne tam olarak ? Benim rahim agzi uzunlugum 31 mm çıktı. Eski sezeryan yerime uzaklığı ise 1.7 çıktı. Ama bana 32ye kadar cikabilir dedi 32. Haftada tekrar perinatolojiye gidicem detayli bakilacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…