2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Günaydın kızlar. Sanki doğumuma yaklaşmış gibi ağırlaştım. Kemik ağrılarım geçecek dedikçe daha çok artmaya başladı. Kasık kemiğim yüzünden oturmakta kalkmakta işkence canı az bir insan değilim ona rağmen canımı fazlaca yakıyor. Perşembe günü sebebini de ne yapabilirim diye de sorucam ancak gerçekten bunaldım.

Magnezyum konusunu da sorabilirsin canım genelde kas ve kemik ağrıları magnezyum eksikliğinden oluyor. Bende de vardı doktor takviye verdi sonra geçti.

Magnezyum konusunu da sorabilirsin canım genelde kas ve kemik ağrıları magnezyum eksikliğinden oluyor. Bende de vardı doktor takviye verdi sonra geçti.
Sordum canım kendi doktoruma da detaylımı yapan profesörede istersen yazayım kemik ağrılarına magnezyumun faydası olmaz bacak kemik kas ağrısı olsa kramp olsa işe yarıyor ama kasık kemiğinde hiç bir işe yaramaz parol alabilirsin dedi. Gerçekten yataktan kalkarken çığlık atasım geliyo artık.

Ya eğer sadece bana olsa saygısızlığı tamam ama bence çocuğa da haksız. Kızımla konuştum babaya gerizekalı denir mi dedim. Eve gidince senin pastanı yerim diye beni tehdit etti böyle kizdirdiginda nasıl tepki vereceğini bilemiyorum kızgınlığını göstermek istiyorum diyor. Eee çocuğu tahrik eden kendisi yoruldum aralarında kalmaktan bu sene çıktı bu sorun çocuğum dillenip kafa tuttukca çıktı. O da kendi sinirlarini belirliyor Esimde saygisizlik istemiyor ama kendi de saygı sınırlarını zorluyor. Gerçekten çok üzüldüm cnm çok sıkıldı ya. Dediğin hoytlemek varya bence genlerinde var artık öyle düşünüyorum

Bak aynısı işte. Ya çocuk sınırlarını çizmek istiyor. Çocuğa eve gitmemiz lazım gelmezsen pastanı yerim ben yerim evdeki demiş. O da diyorki kizdim kızdığımi nasıl ifade edicem bilemedim diyor. Çocuğa da hak verdim niye çocuğu tehdit ederek ikna etmeye çalışıyorsun ama kendin saygı bekliyorsun ya bunları da geçtim. Aralarındaki sorunu geçtim. İsimde sorun çıktı evden çalışıyorum 5 dk huyuna git odasına götür ses yapmasin acil bir durum var deneme ragmencocuktan daha fazla bağırıp tepki verip evden gitmesi acayip sinirimi bozdu

Cnm eşim ailesinde herkes büyüklerine saygılı büyümüş boyle gerizekalı fln demezler çocuklar ama büyükler de çocukları ikna etmek için tehdit ederek ikna etmeye çalışmazlar. Eve gitmemiz lazım demis bnm kızda gelmicem demiş okul çıkışı arkadaşlarıyla oynamak istemiş o da tmm gelme evde annen pasta yapmış onu ben yerim demiş çocukta çok sinirlenmiş nasıl kizdigimi ifade edicem bilemiyorum dedi yatarken bana kızım. Eee burda sadece çocuk mu suçlu şimdi. Aralarına da karismayim diyorum da beni öyle zor durumda bıraktı ki iş yerindeaglayan çocuk telefonların çalıyor iş yerinde müdür arıyor Bizimki ise hala bana gerizekali diyen bir çocugu kabul etmiyorum diyemez derdinde. Akşamda barıştılar kızla bir daha yaparsan seninle 2 gün boyunca küs kalırım diyor küs kalmak mı yani en yanlış çözüm. Kızımda kusmesin diye huyuna gidiyor of baştan sona yanlış. Derdimi anlattım ama çok doldum ya

Günaydın canım benim göbekten aşağısı ve. Diz kapağima kadar ağrı olyo belim vs hiç ağrımyo ama kasiklarm lavaboya giderken otryom bile agryo birde 15 dk dan fazla otrdumu kalkamıyorum ya şeker plensata çıkınca Dr bunu hiç sormadım

Ben dün hiç ekmek tüketmedim yani çok dikkat etim çok aç kaldım diyetisyen gitmem 14 günü bulur anca dahiliye randevu bulkdm varmı diyetisyenn verdiği bir liste ćanm dün bunu internet te buldum bunumu yapsam

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-22-22-37-07-394_com.android.chrome.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar Günaydın
Aslında Ağustos anneleri grubundayim.Fakat ikiz gebelik oldugu icin muhtemelen Temmuzda doğum yapicam.Istanbul'da detaylı ultrason için önerebileceğiniz perinatalog var mi?
4-5 hafta önce bebeklerden biri de ufak bir sorun görüldüğü için bir tanıdığın vasıtası ile perinataloga gittim ama hiç memnun kalmadım.Bir soru sordum eşimle beni İnternet'e okuyup okuyup buraya gelmeyin diye bizi bir güzel hasladı.Ustelik 4.500 TL ücret ödedik.Gordugum kadarı ile bu ücreti ödeyen denk gelmedim.Ustelik devlette takibini yapan perinataloga bu doktorun ismini söylediğimde kesin bir dille gitme ona dedi başka birini bul dedi

Günaydın kızlar, şeker yüklemesi için geldim bugün. İçtim içeceği şimdilik iyi gibiyim bakalım ama asıl mesele benim plasenta rahim ağzına yakınmış biraz. Şuan 23+1im 25.haftaya kadar çıkabilir yukarı dedi ama çıkmazsa sezeryan dedi. Detaylıda da marjinal insersiyon yazıyordu zaten. O doktor 1.7 cm senin meselen en az 2 cm olmasını bekleriz dedi. Pek sezeryan istemiyorum açıkcası. Böyle bir durum yaşayan oldu mu, çıkar mı yukarı acaba plasenta biraz daha?

Günaydın canım benimde aşağıda Dr çıkar dedi çıkmasa sezeryan dedi 25+2 im

Canım ben dün o ağrıların sebebini sordum rahim baskı yapıyor dedi. İçtiğim magnezyumu sordu belki değiştiririz diye ama iyisini vermiş zaten onu da değiştirmedik. Bu ağrı böyle sürecek herhalde. Bazen yürürken bazen durduk yere öyle ağrıyorki

Ben emseye gittim. Kadının adını hatırlamıyorum ama ilgili bir kadındı. Önce kendisi her şeye baktı sonra bize açıklama yaptı. 3 bin tl ödedik biz.

Ben evde hep dolanıyorum dışarıya da bir kere çıkıp ön beş yirmi dakika yürüyüp geliyorum. O zaman benim 39 la 32 doğru oluyor drun demesine göre. Zaten 33 le serklaj oldum sonra iki defa oldum ikisi de 32 olctu. Acildeki 37 , açıklık var diyen 39 olctu . Demekti onlar huniyle beraber tümünü ölçüyor

Benim 13. haftadayken aşağıda denmişti hatta kanama olmuştu. 18.haftada kontrole gittiğimde yukarı çıkmıştı. 26.haftaya kadar yukarı çıkıyor diyorlar. İnşaallah çıkar senin de

Hangi hastanede bu fiyatti canim
Dr u arastirmadan mi gittin
Baya erken girdin ayrıntılıya o zaman

Ya normal olduğunu biliyorum rahim mi aşağıda bebek mi aşağıda bu nasıl bir baskı anlamıyorum sanki çocuk kanala girdi bacaklarımı kapatamıyorum oturamıyorum kalkamıyorum durduk yere ağrıyor zaten sürekli ağrıyor
Allah yardımcımız olsun

Kasık ağrıları otururken kalkarken gerildiği için olabilir kuzucum

Ben dün hiç ekmek tüketmedim yani çok dikkat etim çok aç kaldım diyetisyen gitmem 14 günü bulur anca dahiliye randevu bulkdm varmı diyetisyenn verdiği bir liste ćanm dün bunu internet te buldum bunumu yapsam
Benim listem yok ama bundan az yiyorum. Ama benim hareket çok kısıtlı yetiyor bana ayın 4unde kontrolüm var. Bebisin kilosu düşük gelirse demek ki yeterli beslenmiyor diye düşüneceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…