2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar size sormak istedigim birsey var bugun 3 gün oldu dk 2 yada uckez gözüm seyiriyor geçer diye bekledim yok banamisin demiyor kafayı yiyicem çok rahatsız edici sizce doktirumami göze mi gitmem gerek 😔
Benim de göz segirmem oldu. 10 gibi gecmeyince goz doktoruna gittim. Segirme gozle alakali değil nörolojik dedi. Biraz daha bakle gecmezse nörolojiye git dedi. Hicbirsey de vermedi. O ara ciddi sinir ve sıkıntı yaşamıştım gercekten. . İnternette yapay goz yasinin iyi geldigini okumustum. Onu aldim kullandim. İyi geldi gercekten. 5-6 gunde gecti.

Ablamın bebegide tek arterdi ve ikili testi 1/50 çıkmıştı yani çok riskli onada down sendromu riski için amniyosentez önerdiler kabul etmedi şuan 10 yaşında üstün zekalı eğitim görüyor 🙏🏻
Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm.Masallah umarım rabbim bizde nasip eder.Ikiz gebeliklerde doğru sonuç vermeyeceğini için 2'li testte yapmadılar.Sadece detaylı ultrasona girdim.Onda da çok şükür bi sorun görülmedi.Ense kalınlıkta burun kemikleri ve diğer herseyleri olması gerektiği gibi ama insan endişe ediyor

Günaydın kızlar geçen haftalarda eşimden bana geçen grip gibi bir şey vardı boğaz ağrısı,burun akıntısı ve öksürük 1 hafta içinde geçti.Çarşamba günü öksürük tekrar başladı be dünden beri balgamda var ama başka hiç bir belirti yok halsizlik,burun akıntısı v.b böyle olan var mı

Günaydınnnn kızzzlaarr, kızçemin detaylı ultrasonu vardı bugün. Ne kadar çabuk büyüyorlar.. gözlerim dolu dolu bugün. Ağzını açıp kapatıyor, ellerini oynatıyor, bacaklar zaten hiiiç durmuyor… yüzü belli resmen. Çok büyük bi mucize yaşıyoruz hepimiz. Bugün iyice anladım🥹🥹

Eklentiler

• 3DCCF328-E4C4-4AF6-9986-EEF59172C093.jpeg
    3DCCF328-E4C4-4AF6-9986-EEF59172C093.jpeg
    88 KB · Görüntüleme: 73
Günaydın kızlar geçen haftalarda eşimden bana geçen grip gibi bir şey vardı boğaz ağrısı,burun akıntısı ve öksürük 1 hafta içinde geçti.Çarşamba günü öksürük tekrar başladı be dünden beri balgamda var ama başka hiç bir belirti yok halsizlik,burun akıntısı v.b böyle olan var mı
Benimde uzun zamandir burun tikanikligim ve geniz akıntım var canim ne geriliyor ne ilerliyor 1 ay olmuştur 😕

Günaydınnnn kızzzlaarr, kızçemin detaylı ultrasonu vardı bugün. Ne kadar çabuk büyüyorlar.. gözlerim dolu dolu bugün. Ağzını açıp kapatıyor, ellerini oynatıyor, bacaklar zaten hiiiç durmuyor… yüzü belli resmen. Çok büyük bi mucize yaşıyoruz hepimiz. Bugün iyice anladım🥹🥹
Masallahh cok guzel bi prenses 🥲🥲🤍

Oyy maşallah öyle valla annelik çok kutsal bişey mucize🥰🧿🧿

Maşallah güzel kızınaaaa 🌺

Şu burun tıkanıklığı için deniz suyu spreylerinden falan alsam bişey olur mu acaba normalde alerjsi olan insanım bahar geldi başladı tıkanıklık bi de kanıyo hafiften zorlandığı için sanırsam var mı bi öneriniz

Maşallah çok tatlı😍

Şu burun tıkanıklığı için deniz suyu spreylerinden falan alsam bişey olur mu acaba normalde alerjsi olan insanım bahar geldi başladı tıkanıklık bi de kanıyo hafiften zorlandığı için sanırsam var mı bi öneriniz
Aynısı bende de var o kadar muzdaeibim ki artık geçeceğine pek inancım kalmadı hamilelik sonuna kadar. Normalde bende de alerji var ve artık hep ağzımdan nefes alıyorum. Doktorlar hep ezcanelerdeki okyanus suyu spreylerindem öneriyor, bir de buhar makinası. Geceleri buhar makinası çok iyi geliyor bide yastığımı yükselttim. Okyanus suyunu denemedim ama kendim evde tuzlu su yaptım hiç etkisi olmadı maalesef. Bir alıp dene istersen

X