2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Bizimde ayrıntılımız vardı bugün
25 Dk sürdü
Hyal beye gittim
Ne beklediginize bagli tabi ama
Ben anormal bi durum gormedim
Tek tek herseyini inceledi
Daha oncekinde oya hanima gitmistim
O daha cok konuşuyordu
İkiside iyi bence
Ben memnun kaldım
hayal bey medipol pendikteki mi canım memnun kalmana sevindim aynı kişi ise ona gitmek zorundayım benımkı de pazartesi bakalım hayırlısı konusmasın bana raporumu versın de :KK70:

hayal bey medipol pendikteki mi canım memnun kalmana sevindim aynı kişi ise ona gitmek zorundayım benımkı de pazartesi bakalım hayırlısı konusmasın bana raporumu versın de :KK70:
Yaaa sorma dünden beri okuyorum kotu yorumlar
İcim oyle kotu gittimki
Adam herseye tek tek bakiyor isini yapiyor
Z.kamil cikisliymis zaten
Uzun surmedi yalniz
Cocum kendini guzel gösterdi
Birde tek bi foto vermis bana😂
Insanlar ona da kizmis
Biride yazmis fotoğraf cekimine mi gidiyorsunuz diye😂 hazirlikliydim belki bunlara
Birde cikista tarama testlerini istemiyorum diye kagit imzalatiyolar
Hicbisey yuzde yuz sonuc vermez dedi
Fetal dna bile binde bir ihtimalle yanilabiliyor diye söyledi.
Bunlari bil rahat edersin😀
Cikista kendi dr umada gösterdim
1 ay sonra gel dedi

Diyetisyen tatlıları nedir canım ben de terslik gibi sütlaç yapıp durdum🫠
Rafine şekersiz tatlılar. Mesela benim iki favorim var. Biri muzu kakao ile blendırdan geçirip hindistan cevizi serpiyorum üzerinde puding gibi oluyor. Avokado da ekleyebilirsin. Bir de muzu çatalla ezip hindistan cevizi kakao ve yulaf unu ekleyip yoğuruyorum. Top top yapıp eritilmiş bitter çikolataya batırıyorum. Çikolatasız da oluyor ama. Diğer tatlılar gibi olmasa da güzel oluyor☺️

Yaaa sorma dünden beri okuyorum kotu yorumlar
İcim oyle kotu gittimki
Adam herseye tek tek bakiyor isini yapiyor
Z.kamil cikisliymis zaten
Uzun surmedi yalniz
Cocum kendini guzel gösterdi
Birde tek bi foto vermis bana😂
Insanlar ona da kizmis
Biride yazmis fotoğraf cekimine mi gidiyorsunuz diye😂 hazirlikliydim belki bunlara
Birde cikista tarama testlerini istemiyorum diye kagit imzalatiyolar
Hicbisey yuzde yuz sonuc vermez dedi
Fetal dna bile binde bir ihtimalle yanilabiliyor diye söyledi.
Bunlari bil rahat edersin😀
Cikista kendi dr umada gösterdim
1 ay sonra gel dedi
çok çok sevindim senin adına güzel haberler almak ne güzel yaaiçime su serpiliyor.

yaa bana da sorun yok desin. her şey güzel geçsin. yaşımdan dolayı korkuyorum. düşünmüyorduk artık bebek nasıl olduysa geldi sürpriz oldu. 38 çok da ileri değil diye kendimi avutuyorum. bakalım zaman da geçmiyor ki.

Aynıyız üzülme
İkili, üçlü test niye yaptirmadin dedi
Yas riskinden dolayi
Her halukarda yuksek cikacakti
Canimi sıkmak istemedim dedim
Haklısın dedi :)
Seker testinide yaptirmak istemiyorum
Cok kotu oluyorum o testten sonra her defasında
Dr uma soyledim
Bebegin kilosu normal olursa aclik tokluk bakariz dedi bi dahaki kontrol
Bebrk kendini gostermeyip saatlerce oyalayacak diye de bi korkum vardi😂
Cok yazan olmus bunu da
Sukur kipir kıpırdı
Cok hissetmeyebilirsin daha kucuk dedi
Ben surekli hissediyorum gece gündüz😀
24 saat icinde 10 kere yaklasik hissetmezsen o zaman dikkat et dedi

çok çok sevindim senin adına güzel haberler almak ne güzel yaaiçime su serpiliyor.

yaa bana da sorun yok desin. her şey güzel geçsin. yaşımdan dolayı korkuyorum. düşünmüyorduk artık bebek nasıl olduysa geldi sürpriz oldu. 38 çok da ileri değil diye kendimi avutuyorum. bakalım zaman da geçmiyor ki.

Aynıyız üzülme
İkili, üçlü test niye yaptirmadin dedi
Yas riskinden dolayi
Her halukarda yuksek cikacakti
Canimi sıkmak istemedim dedim
Haklısın dedi :)
Seker testinide yaptirmak istemiyorum
Cok kotu oluyorum o testten sonra her defasında
Dr uma soyledim
Bebegin kilosu normal olursa aclik tokluk bakariz dedi bi dahaki kontrol
Bebrk kendini gostermeyip saatlerce oyalayacak diye de bi korkum vardi😂
Cok yazan olmus bunu da
Sukur kipir kıpırdı
Cok hissetmeyebilirsin daha kucuk dedi
Ben surekli hissediyorum gece gündüz😀
24 saat icinde 10 kere yaklasik hissetmezsen o zaman dikkat et dedi
çok çok şükürler olsun. senın adına çok sevındım buyuk bir dönemeç bu detaylı ultrason. ıkılıyı korka korka yaptırdım risk yaşa ragmen çok dusuk çıktı. 16. haftamda kendı ısteğimle detaylı ultrason yaptırdım. orada da çok şükür hiç sorun çıkmadı. pazartesıyı de senın gıbı atlatırsam bebek çeyizi işine başlayacağım.

Bende de kalça ağrısı mevcut cok fena ☹ 10dkdan fazla ne yuruyebiliyorum ne yatabiliyorum kilitleniyo kalçam 🤦🏻‍♀️ sağ salim dogurup kucagimiza alsaydik bi 🤲🏻
Benimde sol bacağım yukarısı çok ağrıyor özelike uyurken tutuluyor oğlumda da yaşadım bu ağrıyı şimdide

çok çok şükürler olsun. senın adına çok sevındım buyuk bir dönemeç bu detaylı ultrason. ıkılıyı korka korka yaptırdım risk yaşa ragmen çok dusuk çıktı. 16. haftamda kendı ısteğimle detaylı ultrason yaptırdım. orada da çok şükür hiç sorun çıkmadı. pazartesıyı de senın gıbı atlatırsam bebek çeyizi işine başlayacağım.
İns sende mutlu huzurlu ayrilirsin ordan canım🥰
Bisey cikmayacak ins
Bende daha yeni bir tulum aldım
Yavas yavas bakarim artik

Rafine şekersiz tatlılar. Mesela benim iki favorim var. Biri muzu kakao ile blendırdan geçirip hindistan cevizi serpiyorum üzerinde puding gibi oluyor. Avokado da ekleyebilirsin. Bir de muzu çatalla ezip hindistan cevizi kakao ve yulaf unu ekleyip yoğuruyorum. Top top yapıp eritilmiş bitter çikolataya batırıyorum. Çikolatasız da oluyor ama. Diğer tatlılar gibi olmasa da güzel oluyor☺️
Ay gayet hoş geliyor kulağa teşekkür ederim

Benim de göz segirmem oldu. 10 gibi gecmeyince goz doktoruna gittim. Segirme gozle alakali değil nörolojik dedi. Biraz daha bakle gecmezse nörolojiye git dedi. Hicbirsey de vermedi. O ara ciddi sinir ve sıkıntı yaşamıştım gercekten. . İnternette yapay goz yasinin iyi geldigini okumustum. Onu aldim kullandim. İyi geldi gercekten. 5-6 gunde gecti.
Evet cnm bende stresli zamanlar gecirdim acaba ondanmi göz kuruluğu icin damlalarım var onu kullanayım bi 🥰

Daha önce bilgilerimi birakmistim sna diye bir arakadas vardi etikette yapmistim ama tekrar bırakayım
3.bebegim olacak inşallah
Kese 6.5 civarı
Kalp atışı 8.4 civariydi
26 yaşındayım
Sat 25.10.2023

Hepsini arkadaşım yolamis cok beğendim 😍

Eklentiler

• IMG_20240316_162141.jpg
    IMG_20240316_162141.jpg
    118,1 KB · Görüntüleme: 79
Oyy çok güzeller sağlıcakla giysin minnoş canimm❤️😍 bana da gelecek ablamdan kıyafetler, ben de aldım biraz yeter diye düşünüyorum kiyafet faslini kapatırım. Tabi görüp dayanamayıp almazsam iyidir

🤣🙈Ben daha başlamdm cnm bunları arkadaşım yollamış yine destek birşeyler alcm illaki ama en büyük derdik bebek Arabası bir türlü ne alcm bilmiyorum arabamıza yok sürekli servisle bir yerlere gidiyom yanlız kolay hafif bir şey olması lazım pusetlimi pusetsizmi bilmiyorum 🤦🏻‍♀️

X