2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Anladim sağol canım asm'yi geçen hafta aramıştım aşı için ama henüz geri dönüş olmadı aşı yok herhalde. Olmazsa pazartesi tekrar arayayım haftaya 22 oluyorum da o yüzden sordum gecikmeyeyim diye
Şuan gecikmiş değilsin canım inşallah yan etki lmaz benim kolum ağırdı iki gün ama çok da değil

Arastaya katılıyorum çocuklar her şeyi söyleyebilir 😅 büyükler bile söyler. Arkadaşım kızına lina ismini koydu. Kayınpederi ilk duyduğunda o ne öyle angelina gibi dedi mesela 😅 yeni nesil olsun geleneksel olsun isim konusu gerçekten her haliyle çok zor. Biz Ayşe Vera ile Ayşe Humeyra arasında gidip geldik ikinciyi seçtik.
Verayi bende düşünüyorum bu arada o da seçeneklerimin arasında 🌸 bence çok güzel bir isim

Kızlar size sormak istedigim birsey var bugun 3 gün oldu dk 2 yada uckez gözüm seyiriyor geçer diye bekledim yok banamisin demiyor kafayı yiyicem çok rahatsız edici sizce doktirumami göze mi gitmem gerek 😔

Merhaba kizlar geçen sene temmuz annelerindeydim şu an bebeğim 8 buçuk aylık zaman ne kadar çabuk geçiyor. Grubu görünce bı tık duygulandım 😊ikili test riski şeker derken biraz zor bı hamilelik geçirdim şu an 6 da uyanan sıpamın uyumasini bekliyorum hasretle😀 inşallah hepiniz sağ salim kucaklariniza alırsınız bebislerinizi. Rabbim herkesin yardımcısı olsun 🙏

X