2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Tadından ziyade sıcak oluşu ve aç karnına içmek sonrasında beklemek mahvetti
kendi adıma onu tekrar içmeyeceğim için bir yerde mutluyum ama şeker olmayaydı da keşke içerdim. suan aclık sekerını 106 1 saatlık toklukları 160 cıvarına sabıtledım ınsallah boyle devam eder yıne normal kısılerden yuksek ama ınsallah sonuna kadar saglıkla gıdecegız.

Şeker yüklemesi konusunda ben de çok kararsızdım. Ailede şeker yok ma benim geçen sene insülin direncim sınıra yaklaşmıştı ve perhizle normalde döndü. Gebeliğin başından beri alınan kanlarda da şekerim normal çıktı. En son güvendiğim bir ebeye sordum o da bir haftalık evde kan takibiyle öğrenebileceğimi söyledi. Ben de öyle yapmayı düşünüyorum. İnşaallah hiçbirimiz öyle bir sorunla karşılaşmayız

Yani ben

İnşallah kuzum ya hepimiz sağlıkla ilerleyelim

Dedin ya randevu bulamıyorum şeker yüklemesi zor olacak vs üzüldüm sağlık ocağında yapılacağını duyunca sevindim senin adına canım
Evet zor vllha sıra bulmak ya ama şükür hal oldu bugün güzel gün cinsiyet öğrendim ben yürürken tekme atıp ben dururken durması

Bunlar carter’s
Bence e bebeğın bedeni büyük birde ben büyük alıyorum kurutma makinesinde çeker diye bir kaç tane yenidoganda aldım ne olur olmaz diye
kalanı 3 aylık aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…