2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Selam kızlarrr bişey sorcam benim bebişin hareketlerini genelde kasığıma doğru alt tarafta hissediyorum daha çok arada sadece göbek deliğimin oralara vuruyor normal mi hep aşağılarda bu çocuk21. Hftamdayım
Benimde öyle cnm hatta ben bebeği hep oralarda takılıyo sanmıştım ayrıntılıda hareketliydi ayaklarını bisiklet çevirir gibi vuruyo aşağı aşağı ondan öyle

Kızlar siz ilaçları hangi sırayla içiyorsunuz benim Progestan,demir ilacı,d vitamini,imom ve euthyrox 25 mg(tiroid ilacı alıyorum)

Kızlar siz ilaçları hangi sırayla içiyorsunuz benim Progestan,demir ilacı,d vitamini,imom ve euthyrox 25 mg(tiroid ilacı alıyorum)
Euthyrox 25 bende alıyorum sabah alarmım var içip yatıyorum tekrar. Kahvaltının arkasından d vitamini ve multivitaminimi alıyorum. Öğlen yemeği ve akşam yemeği arasında demir ilacımı alıyorum ara öğünden aralarda 1 saatlik zaman oluyor limon yada portakalla içiyorum demiri. Progestanım bitti bnm fitil olarak ve göbekten alıyodum şimdi oksapar oda akşam vuruyorum.

Her şeyin yolunda olmasına çok sevindim canım. kime gittin canım hayal beye mi başka bir hastaneye mi?

Sen uzun kola agirlik ver canım bence. Vanda 9 ay beyaz 2 ay ayaz 1 ay yaz o 1 ay icin bir kac kisa bisey alabilirsin. Oglen saatleri bir de cok asiri sicak oluyordu orada. Aksam yine uzun giydirmek lazim her turlu sanki
Van'da bulunmus muydun canım :) evet burda 15 temmuz-15 Ağustos arası sadece yaz resmen sonra uzun bir sonbahar başlıyor, ilk oğlumdan kalan uzun kol ince çoğu hm o kadar sıfır ayarında kıyafet var ki, tek seferde 2 çocuk büyütür ama yine içim rahat etmeyerek 4-5 uzun kol ince tulum falan alırım yine biraz da kısa kol alırım da sıfır kol alamam heralde bu evde olursak bir de ev kuzey cephe bizim yazın da kimse terlemez bizim evde

Geçtiğimiz cuma bir öğrencim hıçkırarak geldi yanıma saçına slime yapistirmis sınıf arkadaşları ama bir karış yer ve vıcık vıcık temizlenmesi pek mümkün görünmüyordu öyle kötü bir zamanda da geldi ki kız mufettis vardı okulda hepimiz bir yandan teftisteydik, kendi sinif öğretmenine yönlendirdim ama çok üzüldüm kıza saçı belinde bir çocuktu kesilmeden mümkün değil çıkmaz, sıcak su yapıp denesem mi diye düşündüm bir an ama teneffüs toplam 10 dk müfettiş de varken dersime cikmasam sorun yasayacak olmam

Canım buhar alsan keşke öksürüğe en iyi gelen buhar, içine de tuzlu su koyup öyle rahatlatiyor ki.

Bence Saliha :) doğumdan önce ogrenmene sevindim canım kız istiyordun zaten gönlüne göre vermiş Allah hayırlı olsun :)

Ben oğlum 5 yaşına giriyor bu ay hala kendime öyle özenerek bişey almıyorum varsa yoksa oğlum iki çocuk annesi olunca napcam bilmiyorum ama artık kendime de ozensem iyi ederim ikinci çocuktan sonra hem iki oğluşum hem kendime dikkat etcem artık öncelik zayıflamak sonra iki yakışıklı oğlumla bol bol poz verip hatıralar biriktirmek istiyorum.. paçöz anneleri ile foto cekinmesinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…