2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
şiş var ama ip yok belki eşimle çıkar alırız ilk örgümüzü yapalım hadi

Taaam al ipleri bekliyorumYalnız bu kazaktan örme, kolay gibi duruyor ama cok sıkcı örmesi. Ben bunu örerken sıkıldığım icin arada bir tane hırka ve bir pantolonun paçasını bitirdim. Daha kolları duruyo. Birkaç sey yapıp kolları da arada örerim artık

bakalım model begenelım kızımla ona gore belkı bon bon örneği yparım

yaaa şiş örgüyü çok severim. ama örmeyeli uzun zaman olduuuuu. şöyle elim alışsın diye ne başlayabilirim bebiş eşyası olarakkk :) <3 heveslendim valla okuyunca
Canım emin ol senden farkım yok. Youtubedan açıp her zerresine kadar anlatılan videolardan baka baka yapıyorum. Yani hiç bilmeyen bile yapar. En basitinden bir bere ile başlayabilirsin ya da bir yelek. Bak mesela.

Eklentiler

• IMG_20240228_154650.jpg
    210,5 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleme:
Canım emin ol senden farkım yok. Youtubedan açıp her zerresine kadar anlatılan videolardan baka baka yapıyorum. Yani hiç bilmeyen bile yapar. En basitinden bir bere ile başlayabilirsin ya da bir yelek. Bak mesela.
ayyy çok güzel, çıkışta tuhafiyeciye uğramak farz oldu :) <3 <3

Hanımlar yelek kazak öremem ama düz battaniye gibi bir şey örsem bari.
Puffy battaniye örebilirsin kendinden ilmekli oluyor ipi onlari birbirinin icinden geciriyorsun sadece yani şiş veya tığ kullanmadan örülüyor yapılış videolarina bakabilirsin ogluma örmüştüm ben

Şu örmek istediklerim bitince ben de örmek istiyorum aslında. Bir sarkaç oyuncak görmüştüm, onu yapmak istiyorum. Ahşap kısmını eşime yaptırıp oyuncakları kendim örmeye niyetliyim ama yapabilirsem tabi.

Arkadaşlar böyle bir uygulama çıktı karşıma Instagram da ikinci el eşyalar olan varmı aranızda kulanan bu uygulamayı

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-28-19-18-00-697_com.android.vending.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 64
Kızlar şimdi haberde gördüm Türkiye’de bir bebeğe dokuz ay boyunca erkek demişler aile de her hazırlığı yapmış bebek doğunca kız olduğunu gördüler hatta bebeklerin karıştığını sanmışlar böyle birşey olabilir mi ya hani kız deyip erkek çıksa anlarım çok tuhaf vallahi

gördüm ben de instagramda çok şaşırdım yani pek olası değil ama bilemedim. vulvası şişkindir belki kızıtonun ondan karıstırmıs olabılırler dıycem ama

Ona benzer bnde bir iki haber gördüm şimdiye kadar cnmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…