2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Kızlar benimde boğazım yanıyor çok kötü sıcak bir bitki çayı içsem ne olabilir.Sabah ıhlamur içtim 🥲
Ihlamur içmeye devam et canım. Sıcağa yakın ılık su iç. Bal yiyebilirsin ama üzerine su içme. Gece yatmadan önce bir iki tatlı kaşığı bal ye öyle yat. Bir de adaçayı ile gargara yapabilirsin o da boğaz ağrılarına iyi geliyor. Ben boğazım ağrıyınca bunları uyguluyorum

Kızlar şimdi haberde gördüm Türkiye’de bir bebeğe dokuz ay boyunca erkek demişler aile de her hazırlığı yapmış bebek doğunca kız olduğunu gördüler hatta bebeklerin karıştığını sanmışlar böyle birşey olabilir mi ya hani kız deyip erkek çıksa anlarım çok tuhaf vallahi😂
Oluyor, birkaç kez duydum. Bu yüzden yedekte isim bulundurmak lazım.

Kızlar pişik kremi bebe yağı olarak ne aldınız özellikle kullanıp memnun kalanlar hangi marka hangi ürünleri aldı
Bebek yağı jonssens baby var aloevera pişik kremi olarakda onu kullanıyorum çok faydasını gördüm pişik olan yere sürüyorum 1 saatte kayboluyor tavsiye ederim

Kızlar şimdi haberde gördüm Türkiye’de bir bebeğe dokuz ay boyunca erkek demişler aile de her hazırlığı yapmış bebek doğunca kız olduğunu gördüler hatta bebeklerin karıştığını sanmışlar böyle birşey olabilir mi ya hani kız deyip erkek çıksa anlarım çok tuhaf vallahi😂
Olur Kız yengemede doğumda oğlun oldu demişler kız bilmiş 8 ay boyunca mecbur pembe pembe giyinmiş 2 3 ay

Selam kızlar dün bi hastaneye gittim iyi ki hasta olup çıktım korkunç bir boğaz yangısı başladı dün akşam bugün gözümü acilde açtım kanda ve boğazlarda enfeksiyon var 2 serum takıldı antibiyotik kullanıcam 🤧
Ay çok geçmiş olsun kuzum şimdi nasılsın ay çabucak atlat inşAllah 🤲

İnsta yorumlarında okudum, fetal dna yaptırmış kadın ve doktoru da kız demiş ama erkek doğmuş. Nipt testinde de çok düsük de olsa yanılma payı var ve o da kadına denk gelmiş 😅
Ay bizimki pipiyi o kadar açtı ki en son hareket hissetmedigimde gittim ya acil kadın doğumcu da ilk söyledigi erkek bebek oldu 😅😅bizim oğlan biraz terbiyesiz

X