2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Gunaydiiinn iyiyiz çok şükür bi enerji bi enerji kalktım erkenden, dün de böyleydim yarın tüm gün yatmazsam iyidir sen nasılsın canım nasıl gidiyor
şekerle başım dertte sureklı yattıgım ıcın artık kontrolsuz cıkmaya basladı. sağlıkla zamanında doğuralım bebişleri

geçmiş olsun kuzum cumadan beri ben de oyleyım yine salgın var.

Geçmiş olsun kuzum salgın var herhalde benimde eşim çok hasta 1 hafta oldu öksürük hayla devam ediyor ben de hafif kırgınlık var ama geçmez inşallah

şekerle başım dertte sureklı yattıgım ıcın artık kontrolsuz cıkmaya basladı. sağlıkla zamanında doğuralım bebişleri
Amiiin canım ya inşallah bir bakmışız kucagimizda minikler burda başka başka konular konuşuyor olacağız sağlıcakla huzurla görelim o günleri

Canım çok geçmiş olsun yaa bir an önce toparlarsın inşallah

Bende dün rutin aylık kontrole gittim kız oldugunu bir kez daha teyit ettik normalde 5 gün falan önde çıkıyordu bu sefer tam gününü yakalamış 20+1le uyumlu çıktı hersey yolunda cok şükür cook hareketli bi kız doktor zor ölçüm yapti icerde horon tepiyo resmen diyo 337 gram 22 cm olmus saka gibi ne ara bu kadar büyüdüler inanamiyorum

Çok geçmiş olsun. Biran önce şifalanırsın umarım.

Ama bu zaten hamilelik semptomlarından. Herkeste olmayabilir, bazısında olur. Vücudunda uyku açığı vardır onu kapatıyordur. Tahlillerin de yenilense iyi olur

Gecmis olsun canım birkaç gündür eşim de bende boğulacak gibi oksuruyoruz valla ocaktan beri yakamdan dusmedi öksürük ne yapacağımı şaşırdım

Kızlar hayatımda ilk kez kazak yakası ördüm, örmesi bir şey degil de dikmesi ne zormuş yaa. Olmuş mu sizce, gideri var mı
Güzel olmuş eline sağlık canım. Kafa geçiyorsa dikiş yerinden bence sıkıntı yok. Çocukken kafamızın geçmediği yakalardan zorla kafamızın geçirildiğini hatırlattı bana

Güzel olmuş eline sağlık canım. Kafa geçiyorsa dikiş yerinden bence sıkıntı yok. Çocukken kafamızın geçmediği yakalardan zorla kafamızın geçirildiğini hatırlattı bana
Ahahah baya bir esnek kafa, geçer gibi duruyor. Di mi küçükken ne cektiydik

Ayy sabahtan beri uğraşıyorum, içime kara kurum çöktü, beynim yandı ayarlayana kadar Bi kahve yapıp kutlayacağım bitişini

Gecmis olsun canım birkaç gündür eşim de bende boğulacak gibi oksuruyoruz valla ocaktan beri yakamdan dusmedi öksürük ne yapacağımı şaşırdım
Geçmiş olsun cok, hakikaten bazı öksürük tipleri cok inatçı çıkıyor. Aylarca kalabiliyor.Bazen de alerjik reaksiyon da olabiliyor. Eğer yanında eşlik eden baska belirtiler yoksa alerjik olabilir yani. Evin içi yeterince nemli değilse yine olur.

Ama bu zaten hamilelik semptomlarından. Herkeste olmayabilir, bazısında olur. Vücudunda uyku açığı vardır onu kapatıyordur. Tahlillerin de yenilense iyi olur
uyku açığım var herhalde yaa valla anlamadım bende:) evet ay başında yaptıracağım bakalımm :) <3

Ay bilmiyorum ki kuzum sabah çok öldürünce bulantı da oldu. Valla mahvoldum Allah'tan bebiş öksürükten etkilenmiyor dedi doktor. Bakalım duruma göre tekrar bir görünürüm doktora da adam akilli tedavi de olunmuyor gebelikte. Bende normalde adam akıllı grip bile olmazdım gebelikte hepsi oldu mübarek

Ayyy bal kız yaa hakikaten ne zaman buyuduler bunlar çok güzel bir duyguuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…