2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    180
Yarın kaç haftalık olacak

Bende ondan randevu almıştım ancak yorumlardan dolayı iptal ettim medicalpark Maltepe’den aldım randevumu 5 marta
Randevuyu verdiler mi hemen
Daha once emseye gitmis memnun kalmistim
Ama istedigim
Tarihe yer yoktu
Lütfen sende dr unu yorumla bekliyoruz :)

Benim ki yapıyor cuma günü randevum gene yapacağım dedi ama benim ilaçsız bile inip çıkayor belki o yüzdendir
Kac mg kullaniyorsun canim
Benimki dusuktu 25 lik
Ama diger hamileligimde doguma kadar kullandim sanki diye hatırlıyorum
Normalde asiri yuksek degil
Hamilelige gore yuksek buluyolar

Bizim dr un verdigi fotolarla detayli ayni oluyo nerdeyse :)))
Simdi baktim gobisini yakmissin kuzu
Cok gecmis olsun
Canım benim de öyle aslında sanki aynı aleti kullanıyorlar gibi ama detayliya ilk girdigimizde bir tık daha yüzünü yakalamistik net gibi. Son randevude çok hareketliydi bulanik bulanik çıktı

Haklisin canim.. elimin ayari olsa ikisinden de dengeli alcam da. En kotu dogduktan sonra ihtiyac olursa git al dimi, ger yer dolu kiyafet. Ama yok ille aylar oncesinden abartcam. Kizimda giymedigi seyleri belki 2. Olursa giyer diye teselli ediyordum. Artik bir sonraki ihtimali de yok

Kizlar benim gibi sürekli bir halsizlik devamlı yatma isteği olan var mı tabiki böyle bir şansım da yok hem calisiyorum hem bir çocuk daha var vs. Ama çevreme bakıyorum insanlar insanlar hamile enerjik ben hep hasta gibiyim. Fazla ayakta kalamiyorum carpintim başlıyor hep halsizim vitaminlerimi tam alıyorum ama yorgunum bişey yapasim yok

Aynı benim durum şuan bu. Geçen yaz bir de aşırı sıcak geçti bol bol zıbın aldım ama. Serin gibi olursa incecik bir battaniye mi ortsem diyorum üstüne kafam allak bullak
Yaz yine sicak gececek bence. Kista bile hayir yok baksana canim hava bahar gibi. Ustune battaniye ortmek de mantikli da tutacak mi bakalim ustunde onu. Yine de bulundurmak lazim galiba az da olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…